Küllerden Doğmak Vol.2

GELECEK HAFTADAN İTİBAREN GRUPLARIMIZ VAR

SON KEZ

YENİ ODAMIZ:)

WC VE BANYO

10 MADDE GELİYOR

*varsa dusakabin veya küvetin temizlenmesi --- düşakabin çamaşır suyu ile yıkandı kapakları da yağ çözle silindi yıkandı.
*lavabo ve klozetlerin ve tuvaletlerin temizlenmesi -- lavobo , klozet ve tuvaletler hatta kızımın oturağı bile çamaşır suyu ile yıkandı.
*varsa kirli sepetinin ve banyo dolabının düzenlenmesi ve silinmesi -kirli spetleri silindi, banyo dolabı düzenlendi ve silindi .
*temizlik malzemelerinin ve kozmetik malzemelerin gözden geçirilmesi, eksiklerin alınması ,atılacakların atilmasi - eksikler için liste yaptım atılacak boşalan şişeleri attım
*banyo paspaslarinin yıkanması -banyo ve tuvalet paspasları yıkandı kurudu yerine yerleştirildi
*cöp kutusunun ve fircalarin yıkanması -çöp kutuları yıkandı , tuvalet fırçaları dezenfekte edildi
*yerlerin silinmesi yada yıkanması -yerler süpürülüp silindi
*camaşır makinesinin silinmesi deterjan gözünün yıkanması ihtiyaç varsa boş calistirilmasi -çamaşır makinesi silindi
*aynaların silinmesi -aynalar silindi ama nasıl kullanıyorsak yine su damlaları gelmiş alt taraflara yine silinir bugün yarın
*banyo kapısının varsa havalandırma penceresinin silinmesi -- banyo ve tuvalet kapıları silindi , havalandırma pencereleri silindi.

kısacası ben bu haftalık görevleride bitirdim. sayenizde banyo ve tuvalet mis gibi oldu

canım biz 2016 dan itibaren oda oda bırakığp grup gurp yarışmaya geçeceğiz. eğer katılmak istersen bana özelden yaş çocuk çalışma durumu günlük haftalık rutin konularında biraz bilgi atabilir misin

Bugün ku görevimi şimdi yapacağım :)

profiline mesaj attım özel möesaja kapalıymışsın.

Buralardaydı nolduki,babası gittiya evi temizliyordur o uğrar bugün.
geçici olarak pasif diyor. gene bir bdv mi diye merak ettim.

Gerçekdenmi kesin bişey olmuştur bakarım ben şimdi MaRaL_ yakdınmı kız başını atlet don getirimi

Grup grup derken?

ben evliyim, çalışıyorum, çok toplu bir eşim yok, 10,5 aylık bir kızım var. evim çok büyük, ben çok kalpazan :)

evden sabah 7de çıkıp akşam 19'da evde oluyorum. gelir gelmez yapabildiğim tek şey, yemek yoksa yemek yapmak, varsa sofra kur kaldır. mutfağı topla.
sonrasında zaten bir şey yapacak dermanım kalmıyor, gün içindeki stres yorgunluk evde rehavete dönüşüyor. kız da peşimde sürekli, beni de özlüyor ister istemez.

bazen süpürgeyi açabiliyorum hafta içi bazen açamıyorum.

hafta sonu yapabildiğim kadar temizlik yapıyorum, bazen kızı kv'me verip büyük temizlik yapıyorum. ama şimdiye kadar hiç planım programım OLAMADI.

Çok zor bi çalışma saatiniz var ne iş yapıyorsunuz 12 saat dışardasınız bi kadın için çok uzun gerçi ben 16 saat kalıyordum ortalama kasadaydım en son işimde.

Çok zor bi çalışma saatiniz var ne iş yapıyorsunuz 12 saat dışardasınız bi kadın için çok uzun gerçi ben 16 saat kalıyordum ortalama kasadaydım en son işimde.

ben özel bir şirkette memur kadrosunda çalışıyorum. 08:00-18:00 çalışma saatlerimiz var fakat 1'er saat işe gidiş ve gelişlerimiz tutuyor. o yüzden 10 saat çalışmama rağmen 12 saat dışarıda kalıyorum. evime yakın işyeri de pek yok. kamuda çalışmak için bende "matematik+torpil" yok :) kpss'ye de o yüzden girmek istemiyorum.
olumsuzluklar silsilesi :)

ya kızlar

ben kamuda çalışıyorum. kamudaki herkes torpille girmiyor :) özeldeyken aynı ben de sizin gibiydim. çocuğum yoktu sadece ve ona rağmen çok zor yetişiyordum. yarışma sistemine ayak uydurabilir misin bilmiyorum. grup grup ayrılacağız ve her grup birbiriyle yarışacak. eğer yavaş yavaş ilerlemek istiyorsan burada devam edebilirsin. seçim sana kalmış. bir kaç arkadaşımız burada kalacakj. sistem aynı ama yarışma şeklinde olacak ev işlerimiz. :)

benim çalıştığım yer de iyi bi şirket olduğu için ve sürekli torpille girildiği için bana da hep "torpilin mi vardı" diye sorarlar. 10 yıldır çalışıyorum ve bu sorulardan halen kurtulabilmiş değilim.
elbetteki kamuya da herkes torpille girmiyordur. ama büyük etken olarak kullanılıyor ki çevremde görüyorum :)

yarışma bu sıralar benlik değil. ama biraz izleyeyim sizi, kendimi hazır hissedersem bilgi veririm.

yarışma hiçbir zaman benlik olmadı. bu forumun en tembel üyesi benimdir heralde. gene de senin vereceğin karar. özel sektörde sorabilirler tabi. ama matematik+torpil deyince. kamuda da oluyor olmaz mı. kpss+mülakat (??) ile alan yerler de var. özel yıpratır insanı. sekreter derken yönetici asistanı değil mi? 10 senelik ise el üstünde tutuyorlardır seni.

Nasıl oldu kuzu canım.
Canim sürekli mızırdanıp ağlıyor burun akıntısı uyurken tıkanıklık zaten az uyuyan yavruyu hacı yatmaz yaptı, coldmix bitmiş evde fırsat olmadı almaya, ben hala öksürüyorum burnum akmaya başladi, hic keyfim yok bu aralar senin yavrunada gecmis olsun.

anlatsam ağzınız açık kalır o yüzden o konuya hiç girmiyorum. 10 yıldır bilfiil SEKRETER ve köle ISAURA!

tamam ben yarışırım banyo işini hallettim dün geldim evime

iş olarak ben yeni başladım işe kamu yarına ama özel diyim.

para için değil gönüllü olarak çalışıcam iş saatlerim çok değil kafama göre takılcam 9 10 saat dışardayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…