Küllerden Doğmak Vol.2

chentiq MaRaL_ ceza almış BDV den bi konuda şey yazmış (bazı üyelerde anlama kıtlığı var) demiş banı yemiş okuyorsa merakı gitsin muneye sordum

Şimdi demedim yakında dedim... Ben şahsen düşünmüyorum ama hayırlısı artık. Nasılsa kız yürümez diye kız yürüyünce diye söz vermiştim. Onu da kız yürüdü şimdi diyorum 55 kilo olunca.. 66 kiloyum 55 nasıl olacaksam

hahhaha senin kafada benim gibi :)

ben de şu an nisan diyorum nisan ayı gelince mayıs diyeceğim mayıs ayı gelince de 2017 nisan'a aktaracağım çalışmaları hahhahha:)

Ayy kızlar demin geldiler babasıyla oğlan. Kızıl olmuş benim kuzu. Hiç duymadım off. İnşallah kıza bulaşmamıştır. Var mı aranızda duyan hiç.
Aa kızil mı olmuş, ben hic bulaşıcı hastalık geçirmedim kaba kulak dışında, çocuklar geçirirse ben yandım, tekrar geçmiş olsun
chentiq MaRaL_ ceza almış BDV den bi konuda şey yazmış (bazı üyelerde anlama kıtlığı var) demiş banı yemiş okuyorsa merakı gitsin muneye sordum
eline saglık iyi yazmış yazdığı konuyu okudum ban aldığını duyunca:) yine korunmayla hamile kalındığına inanmayan kk nın sabit fikirleri yazmış gıcık gıcık, bennde yazacaktım fırsatım olmadı kesin kapanmıştır konu
kızın yürüyor mu canım, fizik tedavi sonucu sanırım ne güzel, kilo vermeyi hiç bekleme yap toptan ver:) hem kilon benim için iyi önceden olsa 66 ya çok derdim şimdi olsam diyorum:)

ben de şu an nisan diyorum nisan ayı gelince mayıs diyeceğim mayıs ayı gelince de 2017 nisan'a aktaracağım çalışmaları hahhahha:)
hayırlısı olsun canim ya içine o istek gelince plan yapmazsın
Benimde bi ara cesaretlenip 2. Yi yapmam lazım yaaa off çok gözümde büyüyor
Ha hay ben yaptım bir düşüğüm var arada birde, üçüncü dörduncü hatta isterdim önceden şimdi Allah korusun diyorum:)

Aaaa yazık 2017 nisan ayına kadar çalışma yokmu yanibdv ye bende yorum yazıyorum kiblersem görürsün heeee mapusu

Aaaa yazık 2017 nisan ayına kadar çalışma yokmu yanibdv ye bende yorum yazıyorum kiblersem görürsün heeee mapusu

hahahahhahah

canım Allah bilir belki bu nisan'da heves gelir :)

bdv'ye ben de toplasan 2 kere yorum yapmışımdır, bazen de "hastasın sen" diyesim geliyor konu sahibine ama yazmıyorum :)

Okuduğunu gördüm beğenin var,bende kızıma korunurken hamile kaldım pekala olabiliyor

hahahahhahah

canım Allah bilir belki bu nisan'da heves gelir :)

bdv'ye ben de toplasan 2 kere yorum yapmışımdır, bazen de "hastasın sen" diyesim geliyor konu sahibine ama yazmıyorum :)
Ha hay benimde deli mi ne yazasım geliyor:)
Okuduğunu gördüm beğenin var,bende kızıma korunurken hamile kaldım pekala olabiliyor
ay bir konu aç sen korunmayla hamile kalındığiba inanmayan elit kesimin gözüne sok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…