Küllerden Doğmak Vol.2

İşin sırrı orda zaten topik uğurlu :) gelen hamile kaldı gitti boş yok bizde

Ot yiyor canım MaRaL_ çocuklara yapıyorum tabiki çeşit oğlum yiyor ama kız babası gibi yeniliğe kapalı mesela mercimek çorbası yapıyorum,tarhana yokmu diyor,yayla çorbası yapıyorum,tarhana yokmu diyor gene ver tarhanayı diyor kör şeytan ömrü billah yesin

merhabalar kızlar,,
tek tek alıntı yapamıyorum, hepinize güzel düşünceleriniz, dilek ve dualarınız için teşekkür ederim, içimi rahatlattı mesajlarınız doğrusu iyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum
bugün misafirlerimiz vardı giremedim, az önce girip de bi sürü bildirim görünce musmutlu oldum
cnntrm yesa kuzularım beni de etiketlesenize şu bebek topiklerine her ne kadar ruhsal olarak kendimi bi türlü hazır hissedemesem de bi gezineyim ben de arada, eskiden çok takıldım da pi şeye yaramadi

bendimahi çok geçmis olsun canim annecigine
insallah kotu çikmaz sonuçlar , bisey varsada uzulmemeye çalis , dik dur
moral çkok onemli i
artik erken te$hisle çok kolay atlatiyor kadinlar bu hastaligi
bide kendinde her zaman oz muayne et kendini kontrol et hep, biliyorsundur sende risk altindasin bu durumda

benimkide ot yemezz:)
yemek seçmeyen erkek varmiki :)

çok sağol maralcım dikkate alacağım haklısın, duanı eksik etme

benimki yemek seçmez ama şöyle bir huyu var akşamdan kalan yemeği ikinci kez yemez
az yap sende yemegii
yemek seçmiuorsa opde basina koy sikayet etme adami
benimkine sorsan seçmeez ama

kabak pirasa ispanak lahanaya burun kivirir
karnibahar turevlerini agzina sokmaz
yesil fasulyeyi gonulsuz yer

geriye ne kaldiysa bende bilmiorum valla :)

bu seçmiyor haliyse düşün artık ya bir de seçseydi ne olurdu benim eşimin de sevmediği yemekler var elbet ama gönülsüz de olsa yer yanında başka seçenek olmazsa. az yapmak konusunda önceden felakettim ne yapsam kalıyordu yemek. ama artık alıştım tam denk geliyor kalmıyor ertesi güne. ama şöyle bir gün yapıp iki gün yiyenlere de ayrı özenirim yani :))

günaydın hatun milleti. bugünkü ödevi kabul ederseniz ben verim. pencere pervazlarının tozu alınsın. :)

Günaydın herekese bayanlar
Hafta sonu çok uğrayamıyorum eşim evde olduğundan
Ödevide yapamadım ama bu gün hemen kalkıp yapıyorum ödevimi pervazlarım temiz ama genede sileyim çok tozlanmadan silmesi daha iyi tabi

günaydın hatun milleti. bugünkü ödevi kabul ederseniz ben verim. pencere pervazlarının tozu alınsın. :)

Canım geçen hafta listeye girebilenler odev verebiliyor sen girmismiydin yani yatak odası için en az 5 madde yapmismiydin .

Yine de bu seferlik ödevi yapalım kaç odanın cam önü temizlenecek canım sayı da verelim.

27 Aralık ödevi:
2 odanın sürülüp silinmesi

1. cnntrm
2.eflalim
3.naz__24
4.Nill41
5.seyhan77
6.eshma

dün tüm odaları süpürüp sildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…