Küllerden Doğmak Vol.2

Nasil gecti yemek kismi filann ??
çok kolaydi
çok sevdiler benim yemekleri , az tuzlu olmasi babamin isine pek gelmedi amaaa neyseee :)))))
ilk gun kuru fasul ya pilav çorba y aptim , aksamina mantar sote yanina kalan yemekler
ikinci gun oglene içli kofte aksama kuzu kaburga attim firina
uçuncu gun kebap yemeye gittik
bugun 4. gundu evlerine donduler kahvaltidan sonra

kagit kebabi patlican kebabi maklube vardi daha aklimdaaa :))))))))

Valla canım çok şanslısın benim eşim şu saydığın yemeklerin kuru pilav hariç hiç birini yemez ondan sebep yemek menüm çok dar,ben bayılırım biterim ama kendim için yapmam

Ooo masallahhh guzel gecmesine sevindimmm. Yemeklerde sahaneymis. Hic kuzu kaburgada yememistm... :))

Valla canım çok şanslısın benim eşim şu saydığın yemeklerin kuru pilav hariç hiç birini yemez ondan sebep yemek menüm çok dar,ben bayılırım biterim ama kendim için yapmam
Aaa gercektenmiii.. yemek secenlerde zor olsa gerekkk.. Allah yardmcnz olsun vallahi. Biz yemek secmezken ne yapica die dusunuyoruzz

2016 da bebek düşünenlerr.. yesa beni etiketler misin bulamadım canım.

canım 2 topik var biri cnntrm'nin diğeri de 2016'da bebek düşünenler diye

ikisine de çağırdım seni ikisine de gel :)

cnntrm canım diğer topiği de sevdim ben sizin topikte hamile olanlar çoğunlukta diğer topikte herkes beklemeli statüde :)

ama ikisinde de takılırım ben :)

deme canim yaa
kuzu etine benim esimde burun kivirir ama digerleri genelde herkesin sevdigi yemekler
hakket sen ne pisiryorsun bu adama

ama çocuklarini es geçme
senin istedigin svediklerini de yap beraber yeyin bi kaisk da olsa yesinler tatsinlar buyyunce babalari gibileri olmasinlar uçunuz bi tencere yemek yerisniz e$in kalir tek basina :))

oyy neler duyyorum ben yesamm
bebek yapma odevini ciddiyemi aldin kizzz :)

Ooo masallahhh guzel gecmesine sevindimmm. Yemeklerde sahaneymis. Hic kuzu kaburgada yememistm... :))

Aaa gercektenmiii.. yemek secenlerde zor olsa gerekkk.. Allah yardmcnz olsun vallahi. Biz yemek secmezken ne yapica die dusunuyoruzz
saol canim
yaa kuzunun kaburgalarini firina attim firin posetinde
benim çok bilmis analik pismistir o dedi çikardim bende disi kizarmisti ama içi biraz daha pisecekmis
10 dk daha dursa lokum olakmi$ etin kivami ama onlar pisti deyince ben de çikardim daha guzelolabilirdi yani :)))

oyy neler duyyorum ben yesamm
bebek yapma odevini ciddiyemi aldin kizzz :)

hahhahahahhaah şu an adetliyim canım o yüzden bol keseden atıyorum

sen beni bir de yumurtlama döneminde gör kaçacağım durmayacağım evde

Ama ödevin de güzeldi hani en azından chentiq'ciğimin ödevlerinden güzeldi

bogazim agriycak galiba yavas yavas geliyorum diyor yutkunma zorlugu
ben çok agir atlatirim bogaz enfeksiyonu oldummu
inadimdan ilaçda kullanmammmm yandi gulum kete helva bakalim ne halt educem

benden çirkin odev çikarmi hiççç bacimm yaaa
chentiq inkiler odev deil dee tam ne bende bilmiyorum adiniii

olsun at sen bol keseden bi kaç ay once hiç oyle bisey konusmuyordun ki
bide topige takildinmi artik sen mi kaçarsin kocan mi kaçar evden bilemiycemm orasini

hhahhahhahahhahaha

aynen canım ya dedim bir yerden başlayım hem okudukça belki gaza gelirim

dur bakalım hayırlısı bu yıl hazır hissedemezsem gelecek yıl 2017 nisan gibi artık istiyorum ama MaRaL_

anlamadim kiz
17 ay mi tutaacan çocugu içerde :)))
sen simdi korunucanmi yanii

canım nisan-mayıs aylarına kadar korunacağım,

o aylarda tekrar düşünüp tartacağım kafamda eğer hazır hissedersem bırakacağım korunmayı

yok hazır hissedemedim 2017 nisana atacağım planları

tabii ben böyle plan yapıyorum da Allah bilir

hayirlisi olsun canim in$allahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…