Küllerden Doğmak Vol.2

canım benim topiğin başlığını güncelleyip aynı topikte devam etmeyi düşünüyoruz biz ekipçe sen bana gel bana

Nego oğlan nasıl oldu canım?

Olur canım ben bi yere yazdım ama sen beni etiketle hemen gelirim liste falan yaparız güzel olur ben hala korkuyorum denemeye falan da baslamayacagiz ama yine de o topiklerde takılma istiyorum

Nill41 de gelsin yaşı daha küçük bence ama olsun istiyor hazır hissediyor tamamdır

tamamdır canım. başlık değişikliği için şimdi mesaj yazdım muneye umarım değiştirir. değişiklik olmazsa yeni konu açar o zaman etiketlerim sizi de. bizim topikte listemiz falan var zaten. hatta yakında doğuranlar listemiz bile olacak

Ooo ooo maşallah supermis valla

Tamam canım Haberlerini bekliyorum

Kızlar ne zamandır yoktum ödevlere de bakamadım.
bendimahi inşallah annenin ciddi bir durumu yoktur dua edeceğim sizin için.
Bu arada pazar günlerine mümkünse ufak ödevler versek yaa eşim evdeyken süpürüp silmeyi istemiyorum 1 güncük rahat etsin evinde

Merhabe eski topigiiiim
Uzuuun zamandir ugramadim. Hep @seyhan77 yuzunden zayiflama topiklerine takildim kaldim
Buyuk bir azimle zayiflamaya calisiyorum. Ucretsiz iznim bitti, ise basladim, resmen sok yasiyorum. Ev,is, yemek,bulasik derken kafami kaldiramaz ildum. İnsallah birkac hafta icinde duzenimi iturtup, yeniden kendimi tem:zlik ve duzene verecegim

Kizlar bulasik makinemi degistirecegim, hic guzel yikamiyor .. Siz hangi marka ve midel kullaniyorsunuz, ne tavsiye edersiniz bana ??

bendimahi canim gecmis olsun, uzmu kendini. Her kitle kotu olacak degil. Ben de de pekcok kitle mevcut, duzenli kontrolle, gul gibi gecinip gidiyoruz onlarla ki benim ailemde kanser gecmisi de var.. Hep olumlu ve iyi dusun, iyi olsun... Annene de sakin yansitmayin bunu, ciddiye almazsa,kafasinda buyutmez..

Deterjan değiştirmeyi denediniz mi? Benim makinem Samsung bazen sanki yıkanmamış gibi çıkıyordu tabağım kaşığım. Deterjanım da Finish'in sıvılarından biriydi ama parlatıcı kullanmıyordum ayrıca. Sonra promosyon tabletlerden biri geçti elime o da Finish. Denemek için onu attım. Bulaşığı da daha kirli koydum farkı göreyim diye. Şimdi daha memnunum yine parlatıcı yok ama tablet yetiyor mesela.
Gerçekten sorunun makinede olduğunu düşünüyorsanız da annemde Bosch var güzel yıkıyor. Değiştirecek olsam ben de Bosch'tan alırım.

Son düzenleme:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kimleri görüyoruz kimleri görüyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

hoş geldin canım tekrardan

benim samsung aslında güzel yıkıyor ekonomide yıkarım ben hep, tek sıkıntım ekonomi programı biraz uzun

cnntrm sağol canım iyi sayılır hasta oldu yine burnu akıyor, tabi ikisi bir arada bol huysuzluk uykusuzluk

27 Aralık ödevi:
2 odanın sürülüp silinmesi

1. cnntrm
2.eflalim
Dün tüm odaları süpürdüm sildim

İki oda sil süpür şimdi süpürdüm hayatta silmemnbr nasılsın

bendimahi canımm üzülme annemde de var kitle zararsız birşey 6 ayda bir takip altında memografi çekiliyor.
Merhaba cnm
Dızım agrıyor bıraz ama ıyı dıyelim iyi olalımm demii

Bende supurucemde kendımu yorgun hıssedıyorumm.mutfakda toplanucak ışler hep benu beklıyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…