Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
O odada olmaması gereken 3 eşyayı yerine kaldırmak
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.callan
2.yesa1
3. Naz__24
4.elifcino
5. Damlaçikolata
6.eflalim
7.clemantin
8.Nill41
9.anka_misali
10.seyhan77 birsürü sey yerine konuldu ama tekrardan geldi tekrardan konuldu bence tarih tekerrürden ibarettir

BUGÜNKÜ ÖDEV
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.callan
2.yesa1
3. Naz__24
4.elifcino
5. Damlaçikolata
6.eflalim
7.clemantin
8.Nill41
9.anka_misali
10.seyhan77
11.cnntrm

sabah kalkınca ortalık topladı zaten eminim 3ten fazladır yerine giden. şimdi de dışardan yeni geldik alınan malzemeler yerine yerleşti :))
kızlar bu arada migrosta cilt bakım ürünleri ve bazı parfümlerde %50 indirim var bilginiz olsun. 2 hafta önce watsons'tan 46tl'ye aldığım kremi 23tl'ye görünce 1 tane daha aldım. hatta fiyatları görünce eşimle işi abartıp 180tl harcayıp 1 yıllık krem stoğu yaptık

sirkeseverlere duyuru
nevresimleri yıkarken yumuşatıcı gözüne sadece beyaz sirke doldurup içine de bugün aktardan temin ettiğim gül, lavanta ve yasemin yağlarından 3'er damla damlattım. sonuç yumuşatıcı kadar yoğun olmasa da güzel bir koku elde ettim bir dahakine yağ miktarını biraz daha arttırmayı düşünüyorum. ayrıca da bu yöntemle yıkayınca ütülememe de gerek kalmayacak çünkü sirke deterjanın zararlı etkilerini yok etmiştir diye düşünüyorum hem de çok mutlu oldum
NOT: sirke sevmeyenler de denemeli bence. sirkenin kokusundan asla ve asla eser yok

ne oldu ki kuzum sana? ben de malum bir haftadır yok gibiyim hastalıktan ancak kurtulabildim.
buraya yazmıştım ama pek kimse görmedi heralde moralim çok bozuk kuzum iyi deilim kaç gündür
anneciğimin göğsünde kitle vardı ultrasonda ikisinde de çıktı çok korkuyorum feci üzüldüm
mamografi gününü bekliyoruz dua istemiştim herkesten ama kaynamış arada aklımdan çıkmıyor onu düşünmekten bişey yapamıyorum, kaç gündür zonk zonk başım ağrıyor
anneme belli etmiyorum iyi düşündürüp telkin ediyorum sorunsuz kistlerdendir diyorum ama içimde fırtınalar kopuyor

Allah yardımcınız olsun öncelikle. ama korkma, kötü bir sonuç çıksa da korkma. çok ileri seviyelere gelmedikten sonra meme kanserinin tedavisi var öncelikle bunu düşün kendini yıpratmadan güçlü olmaya çalış. ayrıca da kitlelerin çoğu zararsızdır. benim annemde de var sadece yılda bir takip ediliyor ne olur ne olmaz diye. umarım anneninki de zararsız çıkar. kendini üzdüğünle kalırsın inşallah. ne zaman çekilecek mamografi?

Ay inşallah canım ya ay keşke zararsız çıksa hiç kıyamıyorum inan o kadar dert çile çekti ki hayatında Rabbim sağlığından yana sıkıntı vermesin inş.
5 ocakta canım

Ay inşallah canım ya ay keşke zararsız çıksa hiç kıyamıyorum inan o kadar dert çile çekti ki hayatında Rabbim sağlığından yana sıkıntı vermesin inş.
5 ocakta canım

amin canım inşallah sıkıntı çıkmaz zararsız çıkar kitleler. mamografi tarihi biraz geçmiş. beklemek de strese sokuyor insanı. duadan ve beklemekten başka çare yok. Rabbim size bağışlasın anneciğini.

BUGÜNKÜ ÖDEV
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.callan
2.yesa1
3. Naz__24
4.elifcino
5. Damlaçikolata
6.eflalim
7.clemantin
8.Nill41
9.anka_misali
10.seyhan77
11.cnntrm
12.eshma

Gecmis olsun canim iyi düsün iyi olsun acil sifalar dilerim

Canım çok ama çok geçmiş olsun. İnşallah temiz çıkar içini ferah tut, iyi düşün üzme kendini. Arkadaşlarda yazmış erken tedavide çözümü olan bi rahatsızlık, benim 2 arkadaşımda var şu an tedavi görüyorlar ve bi sıkıntı yok çok şükür. Zor bi süreç gerçekten ama bu süreçte elinden geldiği kadar yıpratmamaya çalış kendini.

bize 8 sene oldu cañım hala her köşeden çorabıni toplarım, pijamaları daha yeni dolaba koymayi öğrendi hafta bir belki :) onu da alt ust birlikre rulo yapıp tikıyor sen iki yılda iyi başarmışsın

canım ben ilk kez izledim hiç bilmiyorum ki bir daha izlermiyim bilemiyorum gerçekten midem bulandı son halini göremedim de zaten görsem belki rahatlardım
canım Allah şifa versin annene insaallah kötü değildir, ben giremiyorum oglum ameliyat okdu ben hala oksüruyorum

canım benim topiğin başlığını güncelleyip aynı topikte devam etmeyi düşünüyoruz biz ekipçe sen bana gel bana

Nego oğlan nasıl oldu canım?

27 Aralık ödevi:
2 odanın sürülüp silinmesi

1. cnntrm

tüm odalar dün süpürülüp silindi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…