Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 halı silmek ya da halıdaki saçları toplamak

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema

Bende halıların yeni aldım yikamacidan
Oturma o damdaki halim iplikli onu firmaların unutmadan yazayım didim şimdide süpürmeye gidiyorum

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema
7-ultraanne (canım "fırmaların" dediğin aslında fırçaladım demi ekledim ben seni dayanamıyorum ya seni görünce hemen ekleyesim geliyor

kızlar mutfağa bir girdim pir girdim :) önce birkaç bulaşık vardı onları makineye yerleştirip makineyi çalıştırdım tezgahı komple boşalttım önce üst dolapları sildim, buzdolabının üstünü boşaltıp sildim ve tekrar yerleştirdim (dolap yetersizliğinden dolayı tamamen boş kalamıyor maalesef ) ardından fayanslar silindi, buzdolabının dışı silindi; ocak,tezgah ve lavabo temizlendi son olarak bulaşık makinesinin dışı ve alt dolaplar silindi veeeee bir görev daha tamamlanmış oldu

cnntrm maşallah canım yaaa süpersin valla fazla fazla yapmışsın

valla canım ne yalan söyleyeyim ben de kendimi süpermen gibi hissediyorum son zamanlarda
önceden azerinin topiğinde arkadaşların yazdıkları raporları okuyup 'yok artık ya insan mı bunlar!!!'diye düşünüyordum 'sen de göğsünü gere gere rapor yazacaksın birgün' deseler peeehhhhh der geçerdim yazın kendi kendime verdiğim motivasyon ve sizden aldığım gazla ev hanımlığını epey kıvırmaya başladım umarım tekrar eski halime geri dönmem işte ondan çok korkuyorum

kızlar benim moral gitti tamamen offffffffffffffffffffffffff

canım ne oldu

Valla dönmezsin canım inşallah, zaten en önemlisi düzeni oturtmak, gerisi bir şekilde geliyor Ellerine sağlık tekrardan şahane

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema
7-ultraanne
8-feraceli

Kuzen aradı öğlen napıyon dedi canım hiç iş yapmak iştemiyor ya dedim gel sana kahve yapım oturalım dedi bende uçarak gittim tabi
Geince direk islere giriştim mutfağın halısını ve mitfak dolaplarını sildim ohhh içim rahatladı

Halı daki sakız lekesi sakızla biraz geçti şimdi oturup onunla uğraşıcam sonrada koltukları silecem

bebeğimiz olmuyor ve benim umudum hiç yok

canım böyle yapma, stres yaptığın için de süreç daha kötü geçiyor, Allahın izniyle olur, biraz sabır sadece

ohhhh maşallah

Yaaa kızlar sormayın basıma gelenleri kayınpederim 2 gündür hastanede yatıyor sabah kahvaltıdan sonra oraya gittik görmeye eşim orda kaldı ben de çocuklarla eve döndüm eve uğrarken marketten halı silmek için aspirin aldım (lekeler için) Kapıya geldim anahtarım arabada kalmış ne sinir oldum şimdi abimlere oturuyorum boş boş eşimi bekliyorum aksam da dogum günü var paya gideceğiz benim bugun ki ödev kaldı galiba ne cok heveslenmiştim oysa ki

Canım daE="areser, post: 42588119, member: 300815"]Yaaa kızlar sormayın basıma gelenleri kayınpederim 2 gündür hastanede yatıyor sabah kahvaltıdan sonra oraya gittik görmeye eşim orda kaldı ben de çocuklarla eve döndüm eve uğrarken marketten halı silmek için aspirin aldım (lekeler için) Kapıya geldim anahtarım arabada kalmış ne sinir oldum şimdi abimlere oturuyorum boş boş eşimi bekliyorum aksam da dogum günü var paya gideceğiz benim bugun ki ödev kaldı galiba ne cok heveslenmiştim oysa ki [/QUOTE]
Canın sağolsun kuzum arada olur oyle

BUGÜN Kİ ÖDEV
Halı silmek ya da halı da ki saçları toplamak

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema
7-ultraanne
8-feraceli
9-eflalim

Selamlar bugün o kadar çok iş yaptim ki diğer sayfaya yazıcam:)
Haftanın görevleri verilmiş yapmış sayılırim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…