Küllerden Doğmak Vol.2

Valla şahane yapmışsın canım ya gben eski cetvelcilerden tanırsın belki, ayakkabı kutularını alıp yapışkanlı folyo ile kaplamıştı, o kadar güzel olmuştu ki, hedeflerimden biri bu inşallah ayakkabılığımızın içi hiç iyi değil

Evet olurdu tabi benim çamaşır odam var küçük bir wc kullanmıyorum o yüzden sıkıntı yok kimse görmüyor

Bizim de aslında ebeveyn banyosu olarak tasarlanmış ama kiler olarak kullanılan bir yerimiz var canım ama ıvır zıvır şeyler çok.

Umarım paylaşmam sıkıntı olmaz, fotoğraf benim değil gben isimli kullanıcının kendisi yapmış hem de

Eklentiler

• 15.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 95

evet biliyorum o ayakkabı kutularını ama yok benimki o kadar muntazam bir şey değil.. o arkadaş kadar yetenekli değilim malesef yine de beni idare ediyor işte :)

evet biliyorum o ayakkabı kutularını ama yok benimki o kadar muntazam bir şey değil.. o arkadaş kadar yetenekli değilim malesef yine de beni idare ediyor işte :)

ben de o kadar yapamam canım ama tek düz renk bir folyo alıp yapıştırabilirim gibime geliyor

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 halı silmek ya da halıdaki saçları toplamak

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz

Yesa canım inşallah Allah gönlüne göre bir ev nasip eder sana da, istediğin gibi dolapları olan.
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Yesa canım inşallah Allah gönlüne göre bir ev nasip eder sana da, istediğin gibi dolapları olan.
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

canım yaa çok tatlısın herkes bilir içimdeki ev alma sevgisini, Allah önce sağlık versin tabii de senin de dediğin gibi herkesin gönlüne göre versin, bize de bi ev inşallah

çalışma masasını, evrak, kağıt, dosya vs. düzenlemek ve DÜZENLİ TUTMAK

temizlik malzemelerini ve bezlerini gözden geçirmek eksikleri tamamlamak

banyo dolaplarını düzenlemek ve temizlemek

birikmiş ve güncelliği yitmiş dergi,gazete,indirim kuponu,broşür,posta,fatura vs. ne varsa ATMAK

Bu haftanin gorevleri kizlar... listeyi duze lemek biraz zaman alacagi icin hemen yazayim dedim. Arada kaybolacak biliyorum ama tek tek etiketleyemedim hepinizi. Ama en kisa zamanda duzenleyecegim

canım sen tatildesin diye uzun mesajlaşmalardan sonra 4 görev belirledik topluca, cumartesi kahvaltıdan sonra hemen işe başlamak isteyenler çoğunluktaydı, bunlar

umarım bir sıkıntı yoktur, zaten 1-4 beraber diye düşünmüşüz, 3. madde uydu, sadece tek bir madde farklı diğer bir değişle zaten 1-3-4 tutuyor sadece 2 farklı

KÜL KEDİLERİ*MUTFAK DOLAP DIŞINI SİLME*BANYO DOLAP DÜZENLEME*2 ADET KOLTUK SİLME*OFİS-EVRAK-CALIŞMA ODASI DÜZENLEME EVRAKLARI ATMA
chentiq0000
yesa10000
baronesss0000
ayseyma0000
cnntrm0000
bi kahve0000
eniyikadinoyuncu0000
dagcı0000
zambak860000
mirjam0000
2kediannesi0000
ultraanne0000
naz_240000
feraceli0000
sosyoloji0000
anathema80000
ftemiz0000
denizyagmur40000
catuke0000
seyhan770000
statistician0000
yesilkubbe0000

Son düzenleme:
onu ben de düşünüyordum da daha icraate dönüştüremedim,ayakkabı kutusu kaplama değilde ayakkabı kutusu gibi saklama kutuları falan düşünüyordum bu da iyi fikirmiş

onu ben de düşünüyordum da daha icraate dönüştüremedim,ayakkabı kutusu kaplama değilde ayakkabı kutusu gibi saklama kutuları falan düşünüyordum bu da iyi fikirmiş

ayakkabı kutuları şeffaf gördüm canım onu beğenmedim pek

ikea da kutu gördüm ama boyutlar uymadı pek bana

o yüzden ayakkabı kutusunu folyo ile kaplamak en mantıklısı geldi

canım temizlikçiler yüzeysel temizliyor,gelip senin detayını temizlemiyorlar maalesef mesela çekmece içi düzeni gibi
Canim biz öyle anlasmamistik her hafta cam koltuk silmeyecegine göre ne yapacak bütün gun:) neyse bir daha yapmam en azından aynı hatayi doğru yüzeysel yapiyolarmis benim doğuda bi tane vardı harikaydi ben o performansi bekledim ondan

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm

Evet arkadaşlar gecikmeli olarak karşınızdayım hakkımı kaybettim ama yazmak istedim dün giremedim foruma
Buzdolabını içli dîşlı temizledım altını çektim
İlaçlarını daha önce ayırdığımı söylemiştim ama yinede gözden geçirdim
Gözlük ve anahtarlar vs için tabletimin kutusunu düşündüm beyaz olduğu için sırıtmadı
Baharatliklarimida yıkayıp düzenledim eksik olanları tamamladım

Bu haftanın ödevini bakacağım inşaallah

ellerine sağlık canım, ben seni 4'te 4 kabul etmiş, listeye eklemişim

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe

yatak odamdaki halıyı süpürüp fırçaladım rulo yapıp kaldırdım yıkamacıya vereceğim. Bel fıtığı olduğu için silemiyorum maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…