Küllerden Doğmak Vol.2

BuGÜN Kİ ÖDEV
Halı silmek ya da halı da ki saçları toplamak

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema
7-ultraanne
8-feraceli
9-eflalim
10-seyhan77

BuGÜN Kİ ÖDEV

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema
7-ultraanne
8-feraceli
9-eflalim
10-seyhan77
11-naz__24

Halıların hepsini fırçayla kazıdım :) ama silmedim çünkü yeni yıkandılar ve serildiler miss gibide süpürdüm ohhhh yanlız yatak odam zemin katta arka tarafda bugün evde yokdum su girmiş kenardan halım ıslanmış:KK43:

BuGÜN Kİ ÖDEV

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma
3-ftemiz
4-cnntrm
5-yesilkubbe
6-anathema
7-ultraanne
8-feraceli
9-eflalim
10-seyhan77
11-naz__24

Halıların hepsini fırçayla kazıdım :) ama silmedim çünkü yeni yıkandılar ve serildiler miss gibide süpürdüm ohhhh yanlız yatak odam zemin katta arka tarafda bugün evde yokdum su girmiş kenardan halım ıslanmış:KK43:
tüh kötü olmuş
ben halıları kaldırdım oğluşa tuvalet öğretiyorum çişli kakalı oldular yıkanıp kışın serilicekler
Allah kolaylık versin bol bol bol sabır versin sana, o süreci yaşayan bilir:)
Günün ödevi

7 priz silmek:KK50:

ahh tühh yine 4 te uyandım ama bugün eşime verdim oğluşu ben uyudum:) o ara yazsaydım ödevi:KK53: aklımda başka ödev vardı:) bu da iyi temizlik temizliktir:)

günaydin kizlar ödeve bayildim hic aklima gelmezdi priz silmek:KK22:

:KK68:

Canim bitirdim bile zaten 5 tane var benim ev küçük hatta cam kenerlarinida şöyle bi aldım felaket olmuş haftaya tüm camlarimi silmek napsak

Ooo maşallah canım ellerine saglik:nazar:

Canım geçen hafta cam da silmistik ama tek oda. Diğer türlü çok zor olur akşam 7 de eve girenler çocuğu olanlar vs var onlar içi olmaz. :KK50:

Selam kızlar ben kendi prizlerimi geçen hafta silmiştim şu anda da kardeşimin evine ceyiz sermeye gidiyoruz e orası da temiz zaten :)) hem de bir sürü düzenleme yerleştirme yapılacak sayılır di mi yesa yesa

Allah kolaylık versin canım bizim o süreç çok uzun ve zorlu geçti inşallah çabucak öğrenir senin yavru kuş
sağol canım tasiyen var mı bana ben güya anaokulu öğretmenliği son sınıftayım ama kendime çarem yok:) çişi öğrettim kakayı öğrenmedi yaptıktan sonra söylüyor napıcamı bilmiyorum okullarda açılıyo az kaldı bakıcıya gidicek nasıl öğrenicek bu çocuk

X