Küllerden Doğmak Vol.2

Benim de böyle bir şeye çok ihtiyacım var, katılım devam ediyor mu? Ediyorsa hemen inceleyip mantığını öğreneyim:)

Devam devam canım gel sen de aramiza

Bugün iyi yan gelip yattım su yağmurlu havalar beni pasaklı yaptı şimdi hemen kalkıyorum ve pirizlermi güzelce siliyorum

Benim de misafir im vardı şimdi kalktilar hemen kalkiyorum ben de

günün ödevi

7 priz silmek
1-yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77 sildim hepsini
4-Areser 12 tane priz sildim
5- denizyagmur4 hepsini sildim bende elim degmisken :)

günün ödevi

7 priz silmek
1-yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77 sildim hepsini
4-Areser
5-denizyagmur4
6-feraceli(bende hepsini sildim)

BUGÜNKÜ ÖDEV
7 priz silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77
4-areser
5-denizyagmur4
6-feraceli
7-koalina
8-yesa1

Kızlar benim bazı prizlerde boyalar vardı, onları tel ile çıkardım, bazen de dış fırcası kullandım, pek güzel oldu :)

Kızlar şu ana kadar verilen ödevler şöyle, şu an için aynı ödevi vermemeye çalışalım bence, baktık artık yapacak bir şey yok başa döneriz.

Son düzenleme:
Q BUGÜNKÜ ÖDEV
7 priz silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77
4-areser
5-denizyagmur4
6-feraceli
7-koalina
8-yesa1
9 - anathema8

Bugün neler yaptım anlatayım mııııı
Priz sildim, tammmm 5 makina çamaşır yıkadım, bulaşık makinası çalıştı boşalttım kirlileri koydum. Eşim dolabını hunharca kullanmış onu düzelttim. Bazı çamaşır lara leke çıkarıcı döküp beklettim sonra da çitiledim. Mutfak tezgahım yine tertemiz bir bulaşık yok. Şimdi mutfağı bir süpürüp silmek istiyorum. Ha birde camın önündeki mermerleri de temizledim. Amann çok kirlenmişler ya. Oda bitti.
Ama benim asıl sorunum ayakkabılar kutu olsa kullanamadıklarımı kutulayıp kaldıracam da kutu nerden bulcam ben. Bir el atın banaaaa

Ben de bugün yaptıklarımı yazayım:
-Kendi dolabımı temizledim, hurçlarda ne var ne yok bakıp düzenledim. Kiminin yerlerini değiştirdim.
-2 makine çamaşır yıkayıp ütüleyip kaldırdım.
-Kuşlarımızın kafeslerini temizledim. Duşa kabine sokup fırçayla yıkıyorum. Kafes temizliğinden sonra banyoyu tekrar elden geçirdim.
-Kafes temizlenirken ortalık battığı için salonu da temizledim (süpür-sil).
-Kuşların kafes örtülerini de yıkadım ama daha kurumadılar.
-Market alışverişi yapıp yemek yaptım ve tezgahı toparladım.
-Prizleri cif ile sildim.

Ayy o kuş kafesi temizliği başlı başına bir iş, ben de banyoda temizleyip banyoyu yıkıyorum. ben de bugün 20 ışık düğmesi sildim

BUGÜNKÜ ÖDEV
7 priz silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77
4-areser
5-denizyagmur4
6-feraceli
7-koalina
8-yesa1
9 - anathema8
10-ayseyma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…