Küllerden Doğmak Vol.2

tezgah üstündeki mermeri mi diyorsun canım netten baktım da onlar açılıyor

İspiyoncu yesa bütün gece uyumadım dövmeye falan kalkmayın bozuşuruz MaRaL_ ıma dokunmayın yakarım
Senin yaşında benim iki çocuğum vardıtembelsin tembelllll

ben ikinciyi düşünmüyorum ya canım ondan tabii bu işler belli olmaz ama ne biliyim sanırım korkuyorum

sizde o kadar çene yapmayin anacimmm
aradim taradim ilk buldugul listeyi ekledigim
geyikden liste gorunmuyorkiiii
ben sizi dofucemmmmmm

Ben hala heveslenemiyorum canım ya eşim hevesli de benim hevesli olmadığımı görünce o da dillendirmiyor mecbur

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :

hatta benim akima sey gelmisti :))))))

hani çocuk odasi odevi evrmiyonuz àçocugu olmayanlar var diye yaaa
olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm

delisin sen maral ya kardeş yapmasam 30 gibi doğursam (tabii bu işler istediğin an da olmuyor ama olmaz mı yahuuu

Biz çoğaldık ya etrafımızda çoğalmayan kalmasınbu gecede nöbet tutarsam yarın Bebek yapma ödevi vericem Nasıl olsa pazar bol bol vakit varbir çocuğu olanlar ikinciyi,iki olanlar üçüncüyübenim iki tane var,yok yok iki çocuğu olanlar bu ödevi yapmasın ( kamu spotu)

kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap canım. sonuçta bakacak olan sensin. ama yine de çok geciktirme tabi. hayatın bizi nelerle karşılaştıracağı belli olmaz. ben şimdiye ikinciyi doğurmuş olacaktım hayat planlarımı bozmasaydı...

sen bilirsin istersen kokana gibi tek basina otur 100 yasina kadar
yada yok yok kiyamam ben sana yalniz kalmaz sana çocuk odevi evricem yakindaaa kendimle gurur duyyorum nasil guzl bi odev boyle
3 çocuugu olanalr birini evlatlik verebilirrrrr

arkada bir boş oda var Allah tan onu temizlerim şimdilik şekerim sorun yok

Ben hala heveslenemiyorum canım ya eşim hevesli de benim hevesli olmadığımı görünce o da dillendirmiyor mecbur
Zorlouğu korkutuyo insanı birde ilk olunca ben şimdi bile ancak evi çekip çeviriyorum birde bebekle zor olur yani.Ama düşünecek olsak birsürü bahane buluruz,çok güzel bişey ya Allah hepimize hayırlısıyla nasip etsin.Biraz daha zaman geçsin heveslenirsin bence insan zamanla daha çok istiyor hayat sıradanlaşıyo çünkü artıkk

çok sağolasın canım benim ben de aynı böyle düşünüyorum ama arada da korkuyorum ya hiç hazır hissetmezsem o vakit hiç gelmezse diye ama dur bakalım zaman ne gösterecek

sen bilirsin istersen kokana gibi tek basina otur 100 yasina kadar
yada yok yok kiyamam ben sana yalniz kalmaz sana çocuk odevi evricem yakindaaa kendimle gurur duyyorum nasil guzl bi odev boyle
3 çocuugu olanalr birini evlatlik verebilirrrrr

hahhahhaha sen ilk bebeğini kaç yaşında kucağına aldın canım

aynen canım bi de 08:30- 17:00 çalışıyorum ben ve kayınvalidem şahane bir insan olsa da sigara içiyor aynı şekilde kayınpeder de eminim benden çoooook daha iyi bakarlar ama o sigara durumu fena

kendi annem de uzakta gelemez gelse de en fazla 15 gün 1 ay

Ben çalışmıyorum ama bende uzaktayım kimse yok yardım için, en fazla 1 ay gelebilir annem gerisine de alışırım gerçi heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…