Küllerden Doğmak Vol.2

anacımmm çaktırmadan güzel bozdunnn
telden yazarken kopyala listeyi ekle biraz daha uğraştırıyo diye rica ettimdi akşam hiç müsait de değildim neyyse anladı ben

Yok canım valla yanlış anladın anlama sakın

Kızlarrrrrrrrrrr

bu sirke

elma mı üzüm mü beyaz mı

bi de direk mi döküyorsunuz yoksa suyla karıştırmaca falan mı

BUGÜNKÜ ÖDEV
Silinecek bir yeri silmek halı koltuk vs.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.maral
7.clemantin
Dün çok yoğundum giremedim anca ekledim ismimi
Şimdi ise istikamet yeni görev

Yeni tarifler denemeye bayılırım bi ara bende deneyeyim bu tarifi

Yok canım valla yanlış anladın anlama sakın

Kızlarrrrrrrrrrr

bu sirke

elma mı üzüm mü beyaz mı

bi de direk mi döküyorsunuz yoksa suyla karıştırmaca falan mı
ben elma sirkesi kullanıyorum boş bi camsil şişesinde göz kararı yarıyarıya sulandırıyorum yesacım bazen içine az karbonat da atıyorum çok acil zamanlarda özellikle mutfakta yerlere de fıslatıp mopla hızlısından silebiliyorum odalarda da kullanabilirsiniz çok ıslak olmadığından çabucacık kuruyo bu şekilde silince yerler ve bulanık kalmıyor

canım biri yine listeyi bozmuş ben de eklemiştim kendimi ismim vardı yanlış yerden alıntılamışsın tekrar bakar mısın

canım biri yine listeyi bozmuş ben de eklemiştim kendimi ismim vardı yanlış yerden alıntılamışsın tekrar bakar mısın

evet canım yanlış bu naz callan da yaptılar hep

clemantin canım listenin son hali 890. sayfada naz paylaşmış

Bi de günlük ödevleri maalesef saat 09:00'a kadar ekleyebiliyoruz ondan sonra yapsak bile ekleyemiyoruz

Ay kızlar ben mutfağın şu anki halini eklesem bayılırsınız kesin. Dağınıklığı geçtim çok pis şu anda. Kaç gündür kız hasta sürekli kucağımda. Uykusuz geçen 5. gecenin sonunda an itibariyle uyudu. Ben de uyuyacağım. Mutfak falan umurumda değil.zaten yemek yapmıyoruz dışardan söylüyoruz kaç gündür. Eşim gelir birazdan beraber toplarız diye umut ediyorum. Kollarım tutmuyor zaten. 20 kilo olmuş benim kız. Sürekli kucağımda.

SON HALİ (DÜN)

BUGÜNKÜ ÖDEV

Silinecek bir yeri silmek halı koltuk vs.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.Nill4
7.suslixanim
8.maral
9.bendimahi
10.callan
11.naz_24
12. clemenatin

evet canım seni MaRaL_ atmış onu dövebiliriz eski üye

clemantin cim yok suslixanim konusunda maral suçlu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MaRaL_ Nill41 i de atmış

Ellerine sağlıkk canım yesa
Dövmeyelim yahu benim bişey diycek halim mi var bisürü hata yaptım öğretene kadar ne çektiniz. Hala ufak tefek oluyo bazen.Bi daa olmasınn ha MaRaL_ cım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…