Küllerden Doğmak Vol.2

SON HALİ

BUGÜNKÜ ÖDEV

Mutfak tezgah boşaltma ve temizleme

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2. Damlaçikolata

SON HALİ

BUGÜNKÜ ÖDEV

Mutfak tezgah boşaltma ve temizleme

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2. Damlaçikolata
3. Clemantin

Teşekkür ederim canım. Şimdi mutfak battı gözüme iyice yatamadım. Toplayayım. Kim verdi mutfak ödevini yahu. Yatacaktım ne güzel. Bu arada ben de hamile sanıyordum arkadaşı sen söyleyince dikkatli baktım çiçekmiş karnındakiler

AAAAAAA ne güzel yalnız değil mişim evet evet o resim aldattı bizi

NAZ24 verdi canım ödevi dövmek istersen ifşa edeyim dedim

Canımmmm valla görmedim görsem eklerdimki
evet canım seni MaRaL_ atmış onu dövebiliriz eski üye

clemantin cim yok suslixanim konusunda maral suçlu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MaRaL_ @Nill41 i de atmış
Baya toplu kıyım yapılmış
Ben verdim Can'ım biliyordum senin mutfağın halini çok üzüldüm verdim
AAAAAAA ne güzel yalnız değil mişim evet evet o resim aldattı bizi

NAZ24 verdi canım ödevi dövmek istersen ifşa edeyim dedim
İspiyoncu yesa bütün gece uyumadım dövmeye falan kalkmayın bozuşuruz MaRaL_ ıma dokunmayın yakarım
ben de 1,5 yıla yakın evliyim canım ama yaş 28 :) geçen ağustosta mı evlendin :) ben de hala düşünmüyorum çocuk ama zaman geçiyor diyenler de çok :)
Senin yaşında benim iki çocuğum vardıtembelsin tembelllll

saol kuzum
sende olamsan linç edecekler beniiii

ben de 1,5 yıla yakın evliyim canım ama yaş 28 :) geçen ağustosta mı evlendin :) ben de hala düşünmüyorum çocuk ama zaman geçiyor diyenler de çok :)
Aynen bizimde ağustos tu düğün. İnsana erken gibi geliyor bazen ama biraz da çevre baskısı var herkes soruyor sıkıldım açıkçası.Bende bebek görünce heveslenmiyor değilim çok severim bebekleri zaten. :)

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :)

hatta benim akima sey gelmisti :))))))

hani çocuk odasi odevi evrmiyonuz àçocugu olmayanlar var diye yaaa
olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm

mutfakalr super
ben gidyorum mutfak toplmaya resim yok
sizin ki gibi dolapli deil , yani mutfak dolabim var tabide nasil desem plan travail yok, plan taravailin tr sini bilmiyorum ama :)) tezgahin ustundeki sey varya onu diyorum :)))))))))

ev isi olsaydi olucakdi oyle ama neyseeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…