Küllerden Doğmak Vol.2

SON HALİ

BUGÜNKÜ ÖDEV

Mutfak tezgah boşaltma ve temizleme

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2. Damlaçikolata

Ya bu arada çok garip ama ben suslixanim suslixanim i ne zaman görsem hamile sanıyorum ve "canım sen iş yapma dinlen hamilesin" diyesim geliyor :KK70:

A Anka ankacım dediğin gibi git yat geçekten dinlen biraz kaç gündür yoruldun bayaa :KK50:

bendimahi bendimahi :KK70::KK70:
Teşekkür ederim canım. Şimdi mutfak battı gözüme iyice yatamadım. Toplayayım. Kim verdi mutfak ödevini yahu. Yatacaktım ne güzel. Bu arada ben de hamile sanıyordum arkadaşı sen söyleyince dikkatli baktım çiçekmiş karnındakiler :KK70:

Teşekkür ederim canım. Şimdi mutfak battı gözüme iyice yatamadım. Toplayayım. Kim verdi mutfak ödevini yahu. Yatacaktım ne güzel. Bu arada ben de hamile sanıyordum arkadaşı sen söyleyince dikkatli baktım çiçekmiş karnındakiler :KK70:

AAAAAAA ne güzel yalnız değil mişim :KK70: evet evet o resim aldattı bizi :KK70:

NAZ24 NAZ24 verdi canım ödevi dövmek istersen ifşa edeyim dedim :KK70:

günaydınlar hayırlı sabahlar fıstıklar,
ay dün adet bi taraftan grip bi taraftan baş ağrısından çatladım yaa :KK1: sizi çok özledim :KK51:
yeni ödevimiz nedir yesa yesa tatlım :KK31:
bu arada senin kıymetini anladım ben sen görmüş olsaydın mesajımı hemmen eklerdin beni listeye yazdıpım sayfada naz ve maral bıdı bıdı mesajlaşıyolardı benim mesaaja hiç tınlamamışlarrr :KK43: neydi bunların nicki unuttum alıntılayaydım şuraya bi de koca bi dil çıkaraydım iyiydi :63::63::63:
Canımmmm valla görmedim görsem eklerdimki :KK51:
evet canım seni MaRaL_ MaRaL_ atmış onu dövebiliriz eski üye :KK11:

clemantin clemantin cim yok suslixanim konusunda maral suçlu :KK70:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MaRaL_ MaRaL_ @Nill41 i de atmış :KK48:
Baya toplu kıyım yapılmış :KK53:
Ben verdim Can'ım biliyordum senin mutfağın halini çok üzüldüm verdim:KK48:
AAAAAAA ne güzel yalnız değil mişim :KK70: evet evet o resim aldattı bizi :KK70:

NAZ24 NAZ24 verdi canım ödevi dövmek istersen ifşa edeyim dedim :KK70:
İspiyoncu yesa:63: bütün gece uyumadım dövmeye falan kalkmayın bozuşuruz MaRaL_ MaRaL_ ıma dokunmayın yakarım:KK62:
ben de 1,5 yıla yakın evliyim canım ama yaş 28 :) geçen ağustosta mı evlendin :) ben de hala düşünmüyorum çocuk ama zaman geçiyor diyenler de çok :)
Senin yaşında benim iki çocuğum vardı:KK22:tembelsin tembelllll:KK3:

Canımmmm valla görmedim görsem eklerdimki :KK51:

Baya toplu kıyım yapılmış :KK53:

Ben verdim Can'ım biliyordum senin mutfağın halini çok üzüldüm verdim:KK48:

İspiyoncu yesa:63: bütün gece uyumadım dövmeye falan kalkmayın bozuşuruz MaRaL_ MaRaL_ ıma dokunmayın yakarım:KK62:

Senin yaşında benim iki çocuğum vardı:KK22:tembelsin tembelllll:KK3:
saol kuzum
sende olamsan linç edecekler beniiii:KK61::KK61::KK61::KK61:

ben de 1,5 yıla yakın evliyim canım ama yaş 28 :) geçen ağustosta mı evlendin :) ben de hala düşünmüyorum çocuk ama zaman geçiyor diyenler de çok :)
Aynen bizimde ağustos tu düğün. İnsana erken gibi geliyor bazen ama biraz da çevre baskısı var herkes soruyor sıkıldım açıkçası.Bende bebek görünce heveslenmiyor değilim çok severim bebekleri zaten. :)

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :)

hatta benim akima sey gelmisti :))))))

hani çocuk odasi odevi evrmiyonuz àçocugu olmayanlar var diye yaaa
olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

mutfakalr super
ben gidyorum mutfak toplmaya resim yok
sizin ki gibi dolapli deil , yani mutfak dolabim var tabide nasil desem plan travail yok, plan taravailin tr sini bilmiyorum ama :)) tezgahin ustundeki sey varya onu diyorum :)))))))))

ev isi olsaydi olucakdi oyle ama neyseeeeee

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :)

hatta benim akima sey gelmisti :))))))

hani çocuk odasi odevi evrmiyonuz àçocugu olmayanlar var diye yaaa
olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

:KK70::KK70::KK70:

X