Küllerden Doğmak Vol.2

Ya bu tezgah görevi de tam bugüne denk geldi kızlar,karnıyarık yapıcam temizlesem mutfak batar tekrar,temizlemesem de evde yokuz akşam yapamam.Bakalım gece döndüğümde temizleyim bari :))

benim iki senedir çocuğum olmuyo olmaması için bi sebep de görünmüyor...
sürekli doktora gitmem gerekiyo takip vs benim yerimde olan nicesi çıldırır ama ben gitmiyor biraz boşluyorum çünkü korkuyorum bu sorumluluktan yaa ne bileyim kendimi hayatımı düzenimi bi çocuğa hazır hissetmiyorum
not: 27 yaşındayım 3 buçuk seneyi geçti evliliğim

Biliyorum kuzum maralla çene yarıştırıyodunuz o vakitler

ben de hazır hissetmiyorum canım ama çocuğu olanlar o karnına düştüğü an hep bu anı bekliyormuş istiyormuş gibi hazır oluyorsun diyorlar valla ona güveniyorum ben de :)

Ben hormon testi yaptırıp yumurtalıklarıma falan baktırmıştım bi sıkıntı çıkmamıştı ama hiç denemedik çocuğumuz olsun diye dur bakalım o zaman ne olacak hemen olmaz belki de

ben de hazır hissetmiyorum canım ama çocuğu olanlar o karnına düştüğü an hep bu anı bekliyormuş istiyormuş gibi hazır oluyorsun diyorlar valla ona güveniyorum ben de :)
Valla ben ona da güvenme derim canım hamileliği kabullenemeyen binlerce kadın var sonuçta hazır olmak çok önemli bence.
Aranızda çocuğa en uzak benim galiba eşim istemese ömür boyu doğurasım gelmez diye düşünüyorum o da şimdi istemiyor zaten ama ileride illa ki olur gözüyle bakıyor. Ama ben de doğurursam tek bırakmam herhalde aile geniş olunca güzel oluyor :) yani başlarsam duramam ama başlamamak işime gelir yani :)

hahhaha başlarsam duramam demişsin çok hoş

aynen canım ben de o yüzden bekliyorum daha düşünmüyorum

biraz yaşla da ilgili senin yaşın kaç eğer küçüksen daha düşünmemen çok normal

BUGÜNKÜ ÖDEV
Mutfak tezgah boşaltma ve temizleme

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2. Damlaçikolata
3. Clemantin
4. cnntrm

fotoğraflar birazdan gelecek

hahhaha başlarsam duramam demişsin çok hoş

aynen canım ben de o yüzden bekliyorum daha düşünmüyorum

biraz yaşla da ilgili senin yaşın kaç eğer küçüksen daha düşünmemen çok normal
25 yaşındayım 1,5 yıldır evliyim. Ama 25 gibi de hissetmiyorum aslında tipime bakan da inanamıyor okuyor musun falan diyorlar. o yüzden belki çoook uzağım yaşım yavaş yavaş gelse de biyolojik saat ağır işliyor

aynen canım ben 28'im ama görsen 18 diyebilirsin tamam biraz abartmış olabilirim ama 21 diyelim

beni de okuyorum sanan çok oluyor ama 6 yıldır çalışıyorum

ondan ondan kesin ondan bizdeki bu durumlar ki senin yaşında genç daha amannnnnnnnnnn Allah sağlık versin yaparız yaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…