Küllerden Doğmak Vol.2

mutfakalr super
ben gidyorum mutfak toplmaya resim yok
sizin ki gibi dolapli deil , yani mutfak dolabim var tabide nasil desem plan travail yok, plan taravailin tr sini bilmiyorum ama :)) tezgahin ustundeki sey varya onu diyorum :)))))))))

ev isi olsaydi olucakdi oyle ama neyseeeeee

tezgah üstündeki mermeri mi diyorsun canım netten baktım da onlar açılıyor:KK64:

İspiyoncu yesa:63: bütün gece uyumadım dövmeye falan kalkmayın bozuşuruz MaRaL_ MaRaL_ ıma dokunmayın yakarım:KK62:
Senin yaşında benim iki çocuğum vardı:KK22:tembelsin tembelllll:KK3:

ben ikinciyi düşünmüyorum ya canım ondan tabii bu işler belli olmaz ama ne biliyim sanırım korkuyorum o_O

sizde o kadar çene yapmayin anacimmm
aradim taradim ilk buldugul listeyi ekledigim
geyikden liste gorunmuyorkiiii
ben sizi dofucemmmmmm:KK67::KK67::KK67::KK67:

:KK70::KK70:

Aynen bizimde ağustos tu düğün. İnsana erken gibi geliyor bazen ama biraz da çevre baskısı var herkes soruyor sıkıldım açıkçası.Bende bebek görünce heveslenmiyor değilim çok severim bebekleri zaten. :)

Ben hala heveslenemiyorum canım ya eşim hevesli de benim hevesli olmadığımı görünce o da dillendirmiyor mecbur :oops:

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :

hatta benim akima sey gelmisti :))))))

hani çocuk odasi odevi evrmiyonuz àçocugu olmayanlar var diye yaaa
olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

delisin sen maral :KK70::KK70: ya kardeş yapmasam 30 gibi doğursam (tabii bu işler istediğin an da olmuyor ama o_O olmaz mı yahuuu :p

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :)

olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Biz çoğaldık ya etrafımızda çoğalmayan kalmasın:KK70:bu gecede nöbet tutarsam yarın Bebek yapma ödevi vericem Nasıl olsa pazar bol bol vakit var:KK70:bir çocuğu olanlar ikinciyi,iki olanlar üçüncüyü:KK57:benim iki tane var,yok yok iki çocuğu olanlar bu ödevi yapmasın ( kamu spotu):KK48:

ben ikinciyi düşünmüyorum ya canım ondan tabii bu işler belli olmaz ama ne biliyim sanırım korkuyorum o_O

Ben hala heveslenemiyorum canım ya eşim hevesli de benim hevesli olmadığımı görünce o da dillendirmiyor mecbur :oops:

delisin sen maral :KK70::KK70: ya kardeş yapmasam 30 gibi doğursam (tabii bu işler istediğin an da olmuyor ama o_O olmaz mı yahuuu :p

kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap canım. sonuçta bakacak olan sensin. ama yine de çok geciktirme tabi. hayatın bizi nelerle karşılaştıracağı belli olmaz. ben şimdiye ikinciyi doğurmuş olacaktım hayat planlarımı bozmasaydı...

sen bilirsin istersen kokana gibi tek basina otur 100 yasina kadar
yada yok yok kiyamam ben sana yalniz kalmaz sana çocuk odevi evricem yakindaaa kendimle gurur duyyorum nasil guzl bi odev boyle
3 çocuugu olanalr birini evlatlik verebilirrrrr:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :)

arkada bir boş oda var Allah tan onu temizlerim şimdilik şekerim sorun yok :KK71::KK54:

Zorlouğu korkutuyo insanı birde ilk olunca ben şimdi bile ancak evi çekip çeviriyorum birde bebekle zor olur yani.Ama düşünecek olsak birsürü bahane buluruz,çok güzel bişey ya Allah hepimize hayırlısıyla nasip etsin.Biraz daha zaman geçsin heveslenirsin bence insan zamanla daha çok istiyor hayat sıradanlaşıyo çünkü artıkk :110:

kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap canım. sonuçta bakacak olan sensin. ama yine de çok geciktirme tabi. hayatın bizi nelerle karşılaştıracağı belli olmaz. ben şimdiye ikinciyi doğurmuş olacaktım hayat planlarımı bozmasaydı...

çok sağolasın canım benim ben de aynı böyle düşünüyorum ama arada da korkuyorum ya hiç hazır hissetmezsem o vakit hiç gelmezse diye ama dur bakalım zaman ne gösterecek :KK68:

sen bilirsin istersen kokana gibi tek basina otur 100 yasina kadar
yada yok yok kiyamam ben sana yalniz kalmaz sana çocuk odevi evricem yakindaaa kendimle gurur duyyorum nasil guzl bi odev boyle
3 çocuugu olanalr birini evlatlik verebilirrrrr:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

hahhahhaha :KK70: sen ilk bebeğini kaç yaşında kucağına aldın canım :KK19:

Zorlouğu korkutuyo insanı birde ilk olunca ben şimdi bile ancak evi çekip çeviriyorum birde bebekle zor olur yani.Ama düşünecek olsak birsürü bahane buluruz,çok güzel bişey ya Allah hepimize hayırlısıyla nasip etsin.Biraz daha zaman geçsin heveslenirsin bence insan zamanla daha çok istiyor hayat sıradanlaşıyo çünkü artıkk :110:

aynen canım bi de 08:30- 17:00 çalışıyorum ben ve kayınvalidem şahane bir insan olsa da sigara içiyor aynı şekilde kayınpeder de eminim benden çoooook daha iyi bakarlar ama o sigara durumu fena :KK43::KK43:

kendi annem de uzakta gelemez gelse de en fazla 15 gün 1 ay :KK43:

aynen canım bi de 08:30- 17:00 çalışıyorum ben ve kayınvalidem şahane bir insan olsa da sigara içiyor aynı şekilde kayınpeder de eminim benden çoooook daha iyi bakarlar ama o sigara durumu fena :KK43::KK43:
kendi annem de uzakta gelemez gelse de en fazla 15 gün 1 ay :KK43:
Ben çalışmıyorum ama bende uzaktayım kimse yok yardım için, en fazla 1 ay gelebilir annem gerisine de alışırım gerçi heralde

X