Küllerden Doğmak Vol.2

:))) hahahah bak aklima geldi gene guluyorum :))
burda çek banka karti gibi kullaniliyor, TR de daha buyuk megbalarda oluyor galiba çek deyince
mesela markerde 5 euro dan azsa alisveris kart geçmez bazen ama çek alirlar :)

o yuzden batiyolar yaa : TR DEKILER

canım o nasıl yapılıyor bir anlat bakalım müsait zamanında

ben şöyle yaptım eşim pek beğendi 10 numara falan diye gaz verdi ama biraz kuru geldi bana

tavuk, soğan, sarımsak, salça, domates, tüm baharatlar tavada çevirdim sonra yufkaya sarıp fırına, üzerine de kaşar

MaRaL_ canım ben de seyhancığım gibi düşünüyorum dur bakalım gün ola harman ola, daha ne güzel kapılar açılır belli olmaz bu işler

Evet tr de çek yüksek meblada oluyor ticaret amaçlı kullanılıyor hele bide hatır çekleri var buralarda akıllara zararbiliyorum ordaki sistemi eşimin teyzesi Hollanda da yaşıyor.
Kız dur şu ara batan banka yok tövbe de

yesa tirit Karadeniz'in Samsun ilinde yaygınca yapılan bir yemekdir,özellikle düğünlerde Bayram'larda yapılırana malzemesi ördek veya kaz etidir ikisinden de yoksa tavukdanda yapılır ama Aslı ördektir(kaz Eti kokar) tarifine internetten bak lütfen beni uğraştırmabu arada tirit yemek sünnettir(Peygamber'imiz sav en sevdiği yemektir)

TiRit biliom canım türküsü de yok mu

Tiridine tiridine tiridine bandım bedava mi sandın para verip aldım

Ama işte hiç yapmadim

TiRit biliom canım türküsü de yok mu

Tiridine tiridine tiridine bandım bedava mi sandın para verip aldım

Ama işte hiç yapmadim
Evet evet o tirit işde :) ya bende hiç bilmezdim ne zamanki eşimle sözlendik kv yapdı yedik bayıldım,tabiki ördek etiyle

BUGÜNKÜ ÖDEV
Silinecek bir yeri silmek halı koltuk vs.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.maral

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.maral
7.bendimahi

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.maral
7.bendimahi
8.callan

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.maral
7.bendimahi
8.callan
9.naz_24

Bugünkü ödevde benden olsun mutfak tezgahı veya lavabosunun temizlenmesi,varsa üzerindeki fazlalıkların kaldırılması, gecenin bu saatinde hayırdır naz ne işin var diye soranlara "kızım hasta ateşi var uyuyamıyor istifra ediyor onu ayağımda sallıyorum uyusun diye ama uyuyamıyor bir türlü"

Evet evet o tirit işde :) ya bende hiç bilmezdim ne zamanki eşimle sözlendik kv yapdı yedik bayıldım,tabiki ördek etiyle

Hımm iyiymis valla ben de deneyim ama ordek eti falan zor tavuklu yapayım ben

yesa rica etmiştim canım kimse beni eklememişş hastayım bugün ben de pek giremedim

Chentiq e söyle liste onda ya ama bir şey olmaz sanırım ya

Ooo ooo o odev güzelmiş kızına da geçmiş olsun

HAYDİ KİZLAR TEZGAHLARimiz TERTEMİZ OLSUNNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…