Küllerden Doğmak Vol.2

iyi ki bu topik var kızlarr, sayenizde güç alıyorum temizlik yapmak için, yaşasın kkEn Büyük KKEn Büyük KK:21::21:

aynen canım yaaaa kim der ben cumartesini böyle güzel değerlendireceğim :KK37::KK37:

Yeni haftanın işleri guzelmış ihtiyacım olan Şeyler haftanın işlerini yapınca mı listeye giriyoruz yesa yesa cımmm...

Canım listeye girmek için
1-Her cuma bildirim yaptım, tüm maddeler yapıldı demek bile yeter

Sen geçen hafta bildirim yapmana rağmen ben eklemediysem benim sucum canım :KK67:

ohhh mis canım, düz olmaması işini uzatıyor sanırım, diş fırçasıyla epey vakit alıyordur sanırım.
Benimki neyse ki düz, aspirinle sildim ben de.

Aynen canım ya şu eskinin dolapları olur ya ondan :KK19: Allah nasip eder de kendi evimiz olursa bembeyaz dümdüz dolaplarım olsun isterim :KK31:

Mutfak dolabı silme görevini bekliyordum bugün yaparım inşallah ama halı silmeyi yapamayacağım daha yeni yıkattım da serdim çünkü

Ya var ya yeni görevlere bayıldım özellikle şu mutfak dolaplarının dışı süper olmuş. Bu haftasonu Düğünümüz olduğundan haftaiçi bi gün yapacağım artık. Benim de banyo dolabım çok ufak ama duşakabini silerim ne zamandır bekliyor zaten. Koltuklarım da yeni hem de üzerinde örtü var örtüleri yıkarım denk gelir herhalde. Ya gerçekten bu grubu iyi ki kurmuşsunuz Allah raZı olsun, başka türlü ev temizleyeceğim yoktu :KK33:

Banyo dolaplarimin hali utanıyorum ama:KK43: bide evden 1 hafta önce temizlik ci çıktı düşünün ayda 400 lira havaya vermisim

Eklentiler

• 20150912_115221.jpg
    20150912_115221.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 71
  • 20150912_115230.jpg
    20150912_115230.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 80
katılımcılar*Buzdolabı iç dış temizlemek*Baharatlıkları temizlemek*ilaç kutusunu düzenlemek*Anahtar vs tek yer belirlemek
chentiq1111
yesa11111
baroness1111
ayseyma1111
cnntrm1111
bi kahve0111
eniyikadınoyuncu1111
dagcı1111
zambak861111
mirjam1111
2kediannesi1111
ultraanne1111
naz_241111
feraceli1111
sosyolohi1111
anathema81111
ftemiz1111
denizyagmur41111
catuke1111
seyhan771111
statistician1111
yesilkubbe1111
areser1111

areser areser ekledim canım seni de :KK68:

süpersin canım ben de üst dolapları silerken buzdolabının üstünü sildim, off çok fenaydı :KK8:
Ayy benimde öyledir dolaplarin içi silinecegi zaman el atarım bende daha yatakları toplamadim görevleri yapayım diye şimdi evi toplama ve yemek yapma zamani:)

Mutfak dolabı silme görevini bekliyordum bugün yaparım inşallah ama halı silmeyi yapamayacağım daha yeni yıkattım da serdim çünkü

tamam canım seni yapmış sayarız :KK76:

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 halı silmek ya da halıdaki saçları toplamak

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma

Ya var ya yeni görevlere bayıldım özellikle şu mutfak dolaplarının dışı süper olmuş. Bu haftasonu Düğünümüz olduğundan haftaiçi bi gün yapacağım artık. Benim de banyo dolabım çok ufak ama duşakabini silerim ne zamandır bekliyor zaten. Koltuklarım da yeni hem de üzerinde örtü var örtüleri yıkarım denk gelir herhalde. Ya gerçekten bu grubu iyi ki kurmuşsunuz Allah raZı olsun, başka türlü ev temizleyeceğim yoktu :KK33:

Canım Allah hepimizden razı olsun, hem banyo dolabı hem duşa kabin halledersin sen artık :cool:

Banyo dolaplarimin hali utanıyorum ama:KK43: bide evden 1 hafta önce temizlik ci çıktı düşünün ayda 400 lira havaya vermisim

Canım öncelikle şahane olmuş, ellerine kollarına sağlık. :KK9:

Nacizane yorumum, acaba havlular için küçük hurç mu alsan, çekmeceyi açtığın anda da pek güzel görünür. :KK36:

Canım listeye girmek için
1-Her cuma bildirim yaptım, tüm maddeler yapıldı demek bile yeter

Sen geçen hafta bildirim yapmana rağmen ben eklemediysem benim sucum canım :KK67:

Yok canım ben gecen haftaki görevleri yapmadım ben bu hafta başladım görevleri yapmaya o Yüzden sordum listeye nasıl giriyoruz die

tamam canım seni yapmış sayarız :KK76:

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 halı silmek ya da halıdaki saçları toplamak

ÖDEV YAPANLAR
1-yesa1
2-ayseyma

Canım Allah hepimizden razı olsun, hem banyo dolabı hem duşa kabin halledersin sen artık :cool:

Canım öncelikle şahane olmuş, ellerine kollarına sağlık. :KK9:

Nacizane yorumum, acaba havlular için küçük hurç mu alsan, çekmeceyi açtığın anda da pek güzel görünür. :KK36:
Aa evet güzel olur minik bi hurc alayım hatta temizlik bezleri içinde alsam dağılmaz en azindan

canım şimdi kızlar denk gelecek bir şey bulmuşlar o şahane, mesela banyo dolabım yok banyo temizlerim vs gibi:KK53:

Sen o zaman
1-Mutfak dolaplarının yüzeyini sil yine o sıkıntı olmaz
2-banyo temizle dusakabın vs
3-kiler vs falan varsa onu düzenle, ya da karışık çekmecen varsa onları
4-Evde yapman gereken bir şey varsa son olarak onu yap artık

Bir şey olmaz ya yeter ki 4 tane bir şey yapmış ol :KK71::KK71:

Tamamdır canım hepsini yapıcam inş :KK51:şuan öle bir yağmur varki istanbulda bizim sokak Yokuş aşağı olmasa kesin sel basardı bizi,aşağı mahalleleri kesin basmıştır:KK43:
Bugünkü ödevide yapıcam biraz beklim yağmur durmazsa kalkıcam durursa yine kalkıcam ama dışarı çıkmak için :KK53:

Aa evet güzel olur minik bi hurc alayım hatta temizlik bezleri içinde alsam dağılmaz en azindan

Aynen canım ben de bugün bakacağım, o bezler için, hatta bulursam büyük deterjanlar için falan da alacağım :KK54:

Tamamdır canım hepsini yapıcam inş :KK51:şuan öle bir yağmur varki istanbulda bizim sokak Yokuş aşağı olmasa kesin sel basardı bizi,aşağı mahalleleri kesin basmıştır:KK43:
Bugünkü ödevide yapıcam biraz beklim yağmur durmazsa kalkıcam durursa yine kalkıcam ama dışarı çıkmak için :KK53:

Hadi yaa o zaman yakında buralarda gelir canım o yağmur :KK51:

Kızlar ya ben de tam tersi tam sabah cıyım. ama akşam da geç yatamam hiç hemen uykum gelir :KK52:

Bende.hala yatıyor m :KK70:
:KK5:
Aynen canım ben de bugün bakacağım, o bezler için, hatta bulursam büyük deterjanlar için falan da alacağım :KK54:

Hadi yaa o zaman yakında buralarda gelir canım o yağmur :KK51:

Kızlar ya ben de tam tersi tam sabah cıyım. ama akşam da geç yatamam hiç hemen uykum gelir :KK52:
Canım ben nacizane Sıvı deterjan tavsiye ederim ben kullanıyorum çok memnunumHoppaçok bereketli oluyor toz gibi değil:KK34:

Bende senin yaşındayken öleydim erken kalkar erken uyurdum:KK70:artık geç yatıyom erken sayılacak saatte kalkıyorum:KK35:

:KK5:

Canım ben nacizane Sıvı deterjan tavsiye ederim ben kullanıyorum çok memnunumHoppaçok bereketli oluyor toz gibi değil:KK34:

Bende senin yaşındayken öleydim erken kalkar erken uyurdum:KK70:artık geç yatıyom erken sayılacak saatte kalkıyorum:KK35:

canım benim de sıvı deterjan :) şöyle demek istedim aslında tüm o temizlik ürünlerini alacak bir sepetim olsa şu beyaz dantelli plastik sepetlerden onlara koysam ne güzel olmaz mıydı:KK51::KK51:

canım benim de sıvı deterjan :) şöyle demek istedim aslında tüm o temizlik ürünlerini alacak bir sepetim olsa şu beyaz dantelli plastik sepetlerden onlara koysam ne güzel olmaz mıydı:KK51::KK51:

ben karton bir koliyi yapışkan desenli kağıtlarla kapladım onun içine koydum temizlik malzemelerini daha iyi görünüyorlar kesinlikle :) ama kutu sepet tarzı ürünlerde istediğim yükseklikte bir şey bulamamıştım spreyler şişeler falan hep açıkta kalıyordu o yüzden koliyi kapladım sepet bulunsa 10 numara olur kesinlikle..
burda da hava yağmurlu bir türlü kendime gelemiyorum neskafe fincanına türk kahvesi yaptım belki kendime getirir biraz. az sonra oğlanı uyutucam ben de onunla uyumasam bari :))

Evet olurdu tabi benim çamaşır odam var küçük bir wc kullanmıyorum o yüzden sıkıntı yok kimse görmüyor:KK53:

X