Küllerden Doğmak Vol.2

Cook gecmis olsun canim önemli bisey yoktur insallah

Geçmiş olsun canım bir şey bulaştığıni sanmıyorum ama git gel usutmustur bence. İnşallah çabucak iyileşir

Çok geçmiş olsun canım Çocuklar hasta olmasınnn... Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşallah minik kuzuya.

Canım geçmiş olsun üşütünce öyle öksürülür öksürüğü bana sor

buldum canım buldum daha uygun güzel yok diyor, bende dediğin gibi dillendirmiyorum artık ama nu sene şöyle bir taktik yapıcam geçen sene hep ben sildim küfü bu sene her hafta eşime sildiricem, yıldırma politikası:)
aynen ben dinlese ev sahibi olurduk çoktan, sağol canım uyucam tavsiyenize:)

gel beni dinle en güzeli sirkeli su eski atlet tişört:) benim yatak odasının dolap boydan boya ayna da yetmezmiş gibi boy aynasıda var:) tuvalet masası aynası, antrede ayna, oğlanın dolabında ayna

Günaydın hanımlar yatak odası yeni görev olur diye dün akşam eşim gelmeden yatak odası dolaplarını düzenledim sildim:) eski ne kadar penye vs. varsa temizlik bezi olmak üzere kullanacaklarımı kestim gerisini attım, eşimin olmayan kıyafetlerinide ayırdım, artık yatak odamda kullanılmayan gereksiz tek bir çöp bile yok:) tuvalet masamdaki ıvır zıvırı attım düzenledim, bir perde cam silme süpürme kaldı, asıl önemlisi odamda ki duşta ki fazlalıklar ki onlar başlı başına bir haftalık görev bana hafta sonu eşim bebişi oyalarken yapabilirim anca.

Sakın banyo olmasın görev

Ben sıkıldım dedim ama aslında işim çok, duvarların silinecek yerleri var, salon temizlenecek, çocuk odasındaki halı yıkanacak, yolluklar yıkanacak, işim çok hem de çok

Oooo tuttum bu fikri çok iyi bence inşallah ise yarar canım

BUGÜNKÜ ÖDEV
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. damlaçikolata
3. maral
4. cnntrm
5. yesa1
6. flores
7.clemantin
8.ayseyma
9. Areser
10.seyhan77
11.suslixanim

Bugün ödev verilmedimi ayyy ben mi versem:)

Nego inşallah ev konusunda istediğin olur.

Yatak odasını paylasmayalım canım dur bi çok karışıyor bu gün 23.00dan sonra paylasimlara başlayalım

Rica ederim canım hadi ver bi odev de yapalım

@anka_misali canım çok geçmis olsun kızına

Bugünün ödevi:

Bir halı, koltuk veya silinmeye ihtiyacı olan bir yeri silmek ( farkındaysanız ucu açık bir ödev)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. damlaçikolata
3. maral
4. cnntrm
5. yesa1
6. flores
7.clemantin
8.ayseyma
9. Areser
10.seyhan77
11.suslixanim
12.eshma

5 tane aynada parladı. bende camsil ve gazete ile sildim sizin tavsiyelerinizle

Ayni benim ev heryer ayna

Günaydınnn
Halı ve koltuklarım komple temiz ama mutfağın halısını sileyim bi kat mutfak sonuçta :)))

Kızlar ben de mutfak halisıni silecegim

Hadi ipuçları paylasmayaaaaaaa

Ben eski lif kullanıyorum

Bi karışım hazırlıyorum kafama göre

Sicak su içine

Kosla hali yıkama
loc
aspırın

Bazen de toz deterjan var narin bebe için vs falan diyor onu da katıyorum

Bi de sanırım burada duymuştum bulasik parlaticisi kullanan vardı doğruysa onu da deneyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…