Küllerden Doğmak Vol.2

Doğru canım leke çıkarmada etkili oluyor.
Bu arada ben de eski lifleri kullanıyorum şu tül gibi olanları

Bende eski lif kullanıyorum beyaz kalıp sabun arap sabunu ve koslalı karışım yapıyorum parlatıcıyı leke varsa üzerine döküyorum

Lifle siliyorum bende, deterjan olarak sileceksem beyaz sabun, aspirin en etkilileri diye düşünuyorum, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjani, halı şampuanı, kir çöz vs. hepsine kıyasla aspirin beyaz banyo sabunu ve sıvi arap sabunu en etkilileri, silme suyunun sıcak olması da önemli, banyo sabununu rendeleyip suyun içinde eritiyorum, krem renkli salon koltuklarimı silmiştim güzel yapmıştı

Makinem yine bozulmadıysa yıkama yapıcam ben inşaallah:) çocuk odası halisı mi yatak odası yollukları mi karar veremedim.

Gazete güzel oluyor ben clin ve gazete ile siliyorum. Mikrofiber bez de aldım 35 tl verdim ama kıyıp kullanamıyorum. Kaç aydır yatıyor dolapta.
o bezden bende de var. Kullandiktan sonra ozene bezene katlayip yerlestiriyorum dolaba. Diger bezlerden ayri bir yerde muhafaza ediyorum kendilerini

Doğru canım leke çıkarmada etkili oluyor.
Bu arada ben de eski lifleri kullanıyorum şu tül gibi olanları
eski lif dediginiz orme babane lifleri degil mi?

Ben ayna ve cam silme de ankanin dedigi bezi ve sadece suyu kullaniyorum. Hafif nemlendirio suruyorum o kadar. Gecen mutfakta pimapen ve camlar icin camasir sulu karisim kullandim ama camlari cok durulamam gerektigi icin yapmayi dusunmuyorum bir daha

Hali konusunda da sadece arapsabunu kullaniyordum. Bundan sonra beyaz sabun da rendelerim.

Yok ben şu marketten alınan lifler var ya top gibi onu kullaniyorum

Can'ım zatürre olabilirbenim kızım oldu korkunç bi öksürük vardı

suslixanim flores gecen etiketlemistim sizi. Yarismada gruplara ayrilacagiz katilmak istiyorsaniz ozel mesaj atin diye. Gunluk rutininjzi aylik rutininizi es coluk cocuk yas vb. Bilgilerinizi istemistim.

Örme lif kullanıyorum ben

anlattığın duvar sıva,yazı vs. benim evi anlatıyorsun gibi geldi.
bizim de evin ödemesi seneye bitiyor.
duvarlar alçısız ve sıva da çok kalın sanki çirkin görünüyor.
çocuklar da yazar çizerler.pek sıkmadım hiç birini.
küçük pek fazla yapmıyor.
o sehba ve dolaplarda çalışıyor.

evin ödemeleri biter ve kısmet olursa parkeden tavana kadar eve tadilat yapılması gerekiyor.
mutfak,banyo da dahil.

o yüzden beklemede her şey.
salonu artık görmek istemiyorum.
sadece koltuk yeni.
mobilyaları beyaza boyamıştık.sandalye minderlerini vs. değiştirmiştik 3 yıl idare etsin diye.
yoksa pencereden atmak geliyordu her gördüğümde.

tümden salon ve mutfağı değiştirmek istiyorum.
gözüme çok itici geliyorlar.
yerler koyu,perdeler kalın.
temizlik yapsam da o parlak görüntüyü bulamıyorum.

yatak odası ve çocuk odalarımız değiştiği için memnunum.
görsel olarak hoşuma gidiyor.
özellikle yatak odam en şık oda.
ordan salona gelince sinir oluyorum.

oğlumun mayısda sünnet merasimi olacak.
o zamana kadar salonun perde,mobilyası değiştirmeyi planlıyorum.
sünnet bahane olur.

* kendi evime dalınca senin sıkıntına değinmeyi unutmuşum.:)
kp.evine kira vermeniz çok anlamsız geldi.
o evi çocukları için yaptırmamış mı yani?
kira ödeyeceksen adam gibi bir yerde oturursun.
ne diye bakımsız küflü evi çekesin ki?

inşaALLAH eşin bir şekilde ikna olur canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…