Küllerden Doğmak Vol.2

kızlar ben bu baslıkta takılsam keendime göre bildirim yapsam olur mu
takılayım öyle
size de uyarsa

Selam herkese. Tek tek alıntı yapmıştım ama yanlışlıkla silindi. Geçmiş olsun diyenlere teşekkür ederim. İlk kez böyle öksürük görüyorum hayatımda. Çok panik yaptım. Dr faranjit dedi. Antibiyotik yazdı. Onu da içmiyor zaten. İlk kez antibiyotik içecek. Kusuyor içmiyor. Off napcam bilmiyorum. Çok aşırı öksürüyor.

Halımın beyaz ağırlıklı olmasına ilk kez sevindim
Bastım çamaşır suyunu mis gibi oldu ufak tefek lekeler de çıktı

Canım yine ev sizin sonunda istediğini yaparsin insallah, bbizim ev yok olmasıda zor gorünüyor, eşya konusunu hic söylemiyim, evlendiğim günden beri ne aldıysak fiyatınin uygun olmasina baktık, evimde icime sine tek bir esyam yok inan, hayallerim başka imkanlarim başka, 8 senede ilmek ilmek aldık esyalari duşün, evlenince yatak odam ve kenfi çeyizim dişında eşyam yoktu, çeyizimdeki halılarım mutfak eşyalarım babamın aldığı uatak odam perdem, kp tek çöp almadı, eşim o şehirde durmuycaz diye almak istemedi sonradan tek başına altında ezildi... eşimin aklının başına gelmesini diliyorum bir an önce
Yediği bir şeye katsan
Halımın beyaz ağırlıklı olmasına ilk kez sevindim
Bastım çamaşır suyunu mis gibi oldu ufak tefek lekeler de çıktı
oh iyi olmuş:)

BU GÜN Kİ ÖDEV
Silinecek bir yeri silmek halı koltuk vs.
1. Damlaçikolata
2.eflalim

Yatak odasındaki halılarımı tekli koltuğu yıkadım, çocuk odasinda ki halıyı tekli koltuğu çalışma masasının sandalyesini yıkadım, canım çıktı çünkü büyük oğlum delitti beni küçük bile ondan az zahmet verdi bana, ne yapıcam bu büyükle bilmem[/QUOTE]

2. HAFTA <<<ODAK:OTURMA ODASI>>>

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi yada koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli KOLTUKLAR SİLİNDİ

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi PRİZ, ANAHTAR, GAZ BORUSU SİLİNDİ

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması KAPI SİLİNDİ

*Her tarafın tozunun alınması ALINDI

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek SİLİNDİ

*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek SÜPÜRÜLDÜ

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi SÜS EŞYAM YOK ÇİÇEKLERİ DE SİLMEDİM

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi HEM SÜPÜRÜLDÜ HEM SİLİNDİ

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi ÜNİTE, KİTAPLIK, TV, SEHPA SİLİNDİ

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması,camının ve pencere önünün silinmesi CAM ÖNÜ SİLİNDİ

8 yapmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…