Küllerden Doğmak Vol.2

İyiymis valla :)

Zaten salon yapamayız oturma odası salon aynı olan çoğunlukta

Ee çocuk odası da Herkeste yok

O yüzden iki seçenek

1 yatak odası

2 banyo tuvalet

bence yatak odası :))
kızlar öğlen eve gidince sileyim dedim aynayı ama unuttum.
başka işler yaptım.

sana hayranım ablacım ya her dk yı değerlendiriyorsun maşallah

bana sorarsan yatak odasıda banyoda olur . ama ilk tercih yatak odası cam perde dolap içleri falan bayağı iş var orda.

ödevlerini erken bitirenler hani ödev istiyorlar ya onlara başlı başına iş olmayan ama yapılması gereken evin bölümlerini verelim . mesela koridorlar, balkonlar, kiler odaları ... gibi . hem bunlarda aradan çıkmış olur . ne dersiniz?

yesa cicim oturma odası bitti yarına bir iki detay kaldı okaaa belim koptu,bu arada camında sildim dışarısı baya aydınlıkmış

yesacım sana özelden attım hem oda seçimi hemde yapılabilir işleri. 13 madde oldu.

kızlar biliyosunuz ikinci el satış yapıyorum aksesuar ihtiyacı olan varsa diye buraya kopyalıyorum

bu üçlü set çok şık güzel bi züccaciyeden almıştım evlenirken kendinden desenli rengi çok hoş bir kahve 3ü 25tl

osmanlı tuğrası içinde besmele tablom çok kıymetli bi parça 25tl

bu da kanvas tablo 10tl

hepsini alana sadece 50tl

bana her yer uyar:)
yok yok sevemiycem ben:)

canim yazamadim cok geçmiş olsun

aynalari guzel silmenin bi puf noktasi varmi?
benmi beevremiyorum bu isi
niye hep illa iz oluyor peçete izi

cam sil ve peçeteyle silyorum bu araada
pecete olur mu ayol:) ben eski atletleri cam ve ayna silmede kullanıyorum, sprey şisesine sirke su koyuyorum onunla siliyorum, bu sefer damla konsantreyle sildim

Ayni durumdayiz canmm.. bende acaba odevi sorsam mi ozelden diye dusunuyordum
ha hay biz en iyisi aklimıza geken yeri yapalım:)
sen sormuştun ismimin altında ki yaziyı, kisisel bilgilere giriyorsun özel başlik yazan yere yazıyorsun canim
Bi daha yavaş yavaş sindire sindire yapın. Ne aceleniz vardı erkenden bitirdiniz. Al işte canınız sıkılıyor
iste derdim neyse babama çekmisim hemen yaparım bekletmey sevmem:) anama çeksem yanmıştim
ah canım ardiye düzenlenecek ama haftasonu eşim vatken olur bebeğime o bakarken yapabilirim

Ya hanımlar ben ne kadar temizlik yaparsam yapayim gözükmüyor çünkü duvarlarım kirli geçen sene yatak odam ve çocuk odası küflendi sil sil canım çıktı, lekesi kaldı eşim yalıtım yaptırmadı boyatmadı, bu sene aynı yerler küflendi gördükçe içim daralıyor yine her hafta silicem kış boyu çamaşır suyuyyla bebeğim etkilenmesin diye aldım beşiği oturma odasına geçirdim, sinir olurum yatağımdan başka yerde yatmaya, oğlum duvarları boyadı, silicem ama boyayı tek kat yapmışlar silince sıvası görünüyor resmen kapıları da tek kat boyamışlar çoğu yerin boyası daha eve ilk girince aşındı eşyalar değdikçe, ev kp in 3 sene oldü içini yaptırıp taşındık bin pişman oldum güya birikim yapalım ev alalım diye ne birikimi kp e kira veriyor eşim! Adam evlenirken bir çöp almadı şimdi de böyle taşınmak istiyorum artık eşim istemiyor ev alamaz birikimin bi si yok! Çok doluyum ya, evde yüklük yok eksik çok yaptiran yok 3 senedir yaptıracak kp, eşime diyorum o da yaptirmiyor, şistim ya derzler aşındı eşim hala yapacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…