Küllerden Doğmak Vol.2

Ben seviyorum tatlim laf aramizda banada soguk nevale derler kendileri bilir kendim diye demiyom gayette datluyum beni sevmeyen ölsün

ben senin yazdıklarını hep anlamıştım habuki çok zekiyim sanırım ikon istemiştiniz değil mi bundan sonra her cümleye bir ikon o zaman

ban bi gunluk kiz, ondan sonra bi ekre daha banlandim ben :)))))))))
çok deilmis 38
çocugun ba$ka nesi var
burdaki doktorlarda veriyor ilaci Tr de ki kdr olmasda ama ben kullanmiyorummm
basta koca olmak uzere herkesi karsima aldim inadim inat vermem dediimmi vermem

he valla zahmet olucak orasi oylede
sizin için katlanicam bu zahmete kiymetinizi bilin ona goreeeeee

ben senin yazdıklarını hep anlamıştım habuki çok zekiyim sanırım ikon istemiştiniz değil mi bundan sonra her cümleye bir ikon o zaman
He şöyle ikonlara boğ bizi :) ikon candır yaw ne ifade ettiğini anlatıyor

chentiq banyo soruma cevap vermemişsin dün gece yapdım banyo bugünde yıkanayımmı

Ben seviyorum tatlim laf aramizda banada soguk nevale derler kendileri bilir kendim diye demiyom gayette datluyum beni sevmeyen ölsün

yapım böyle napiiim karşı tarafa ısınmam uzun sürer (istisnalar hariç) ama ısındığımı belli etmem daha da uzun sürüyor. aşmaya çalışıyorum yıllardır ama olmuyor

İtina ile özen gösterilirsıranı bekle bu hafta cnntrm nin sırası onu özenimle boğayım sıra sanada gelecek

kıskanmayalım lütfen

ikon manyağınız olurum heee

he valla zahmet olucak orasi oylede
sizin için katlanicam bu zahmete kiymetinizi bilin ona goreeeeee
Ah canım lütfettin çok mercikız nerde yedin banı bdv demi,dünkü konuyu kaçırmışım Adam eşinin hesabından vermiş ayarı kaçmışkızıda hatırlıyorum üyeliğide gitti.

Okadar uzun bekleyemem bana hemen ısınman lazım çok sabırsız bi insanım sıkılır giderim

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli (koltuk örtüsü yıkandı, kırlentlerin kılıfları yıkandı, koltukların kol kısımları silindi)

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi (hepiciği silindi)

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması (bunu yatmadan önce veya yarın yaparım avize yok zaten)

*Her tarafın tozunun alınması (bunu da yatmadan önce veya yarın)

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek (yerler de koltuk altları da silindi)

*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek (yerler de koltuk altları da süpürüldü)

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi (birkaç tane şey var zaten onlar da gece veya yarın)

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi (süpürüldü, lekeli yerler silindi, buharlının halı aparatıyla ayrıca silindi)

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi (bu kısmın düzeni konusunda sıkıntı yok, silinmesi gece veya yarın)

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesi (tülü yıkanıp takıldı camlar silindi. Fransız balkon olması sebebiyle balkon parmaklıkları da silindi)

kimse duuur gitme kal sohbet edelim demeyince ben de işlerin çoğunu bitirdim bugün kalanları da hallederim en kısa zamanda inşallah
bu arada şaka bir yana ben gerçekten hepinizi çok seviyorum kimse benimle ilgilenmiyor kısmı fasa fiso ben sohbete pek dahil olamıyorum maalesef hafta içi okulda sadece birkaç defa bakabiliyorum telefona o da her zaman değil. baksam da cevap yazacak fırsatım nadiren oluyor. eve gelince de yemek yap ortalık topla çocukla ilgilen vs vs ancak gece geç saatte girip okuyorum yazdıklarınızı ama tabi o saatte de kimse kalmamış oluyor

Ayy ben senin cursor unu yirim

Canim söyle yapalım sen ver bana kullanıcı adı Şifreni ben girip yazayım senin yerine senin gibi yazarim hem de soğuk soğuk şaka şaka ikon da kullanacağım

Hatta ev anahtarindan da yaptiralim bi tane ödevleri de yapar adını eklerim

ama ben ben ben seni seviyorum kiii ikinci aşamadayım ısındığımı gösterme aşamasında

İstanbul uzak olmasa bende istiycem,kız nolur hafta sonu gel bari

Hoşgeldinısınma turu atıyoruz gel bacım

siz çoktan bitirmişsiniz ısınma turunu bence baya baya kaynatıyonuz

ben de seni çok seviyorum cnn im

cursor ne ayol bi yaşıma daha girdim

esprilerinin takılmalarının hastasıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…