Küllerden Doğmak Vol.2

siz çoktan bitirmişsiniz ısınma turunu bence baya baya kaynatıyonuz :KK49:

ben de seni çok seviyorum cnn im :KK25:

cursor ne ayol bi yaşıma daha girdim :KK64:

esprilerinin takılmalarının hastasıyım:KK19:

ben de senin hastanım canım :KK19: o satış topiklerin , yazı ödevlerin yok mu beni benden alıyor :KK70:

cursor şu canım

cursor-game-01.jpg

Ah canım lütfettin çok merci:rolleyes:kız nerde yedin banı bdv demi,dünkü konuyu kaçırmışım Adam eşinin hesabından vermiş ayarı kaçmış:KK70:kızıda hatırlıyorum üyeliğide gitti.
hangi konu kiz onu ben bilmiyorum valla kaçirdim
sevglim evli diye bi konu vardi gecen haftalarda ,adam evli iki çcougu vardi bi ri dogmami$
ordaki sevgili adi altindaki yaratiga serefsiz dedimm:KK71::KK71::KK71:

sevglim evli diye bi konu vardi gecen haftalarda ,adam evli iki çcougu vardi bi ri dogmami$

Ay o konu havada kaldı yaa.. O kadının sevgilisi diğer konudaki kadının kocası mı çıkmıştı.

Ay o konu havada kaldı yaa.. O kadının sevgilisi diğer konudaki kadının kocası mı çıkmıştı.

bdv'de pişer bize de düşer:KK70::KK70::KK70::KK70: yok canım çıkmadı diğer konudaki kadın reddetti. bizim durumumuz farklı diye. hatta sevgili olan kadın da yok yok bizimki düz ev hanımı bu ablanın ataması varmış farklı olaylarız dediydi:KK70::KK70::KK70:

Bugünun ödevi neydi
Ödev raporunu artık buraya vermiyormuyuz
Neyi hangi başlığa veriyoruz
İyice kafam karıstı
Bir sürü baslık var :)))

Bugünun ödevi neydi
İyice kafam karıstı

topiğin kafası komple karıştı bu ara zaten :KK70: geç saate kadar ödev gelmeyince ben geyiğine çocuk uyutmak olsun ödev dedim (çünkü oğlanı uyutmaya gidiyordum) chentiq de banyo yapmak ödev olsun dedi :KK70: böyle bir karmaşa içindeyiz şu an:KK48: hoş ben banyo yapıcam zaten el mahkum ama ödev cidden bu mu inan bilmiyorum:KK64:

topiğin kafası komple karıştı bu ara zaten :KK70: geç saate kadar ödev gelmeyince ben geyiğine çocuk uyutmak olsun ödev dedim (çünkü oğlanı uyutmaya gidiyordum) chentiq de banyo yapmak ödev olsun dedi :KK70: böyle bir karmaşa içindeyiz şu an:KK48: hoş ben banyo yapıcam zaten el mahkum ama ödev cidden bu mu inan bilmiyorum:KK64:
hım neyse o zaman ben burada takılayım,bildirim sorun değil,böyle de bana cok katkısı oluyor
ödevleri hep yetiştirmeye çalışıyorum

Bugünun ödevi neydi
İyice kafam karıstı

bugünkü ödev çocuk uyutmak eğer cocugun yoksa ya da uyumaya niyeti yoksa banyo yapmak canım benim :KK50:

günlük ödev listemiz burada yani haftanın 7 günü buradayız

SADECE 1 GÜN cuma günleri diğer topikteyiz haftalık bildirim için

bu kadarcık :KK68:

bugünkü ödev çocuk uyutmak eğer cocugun yoksa ya da uyumaya niyeti yoksa banyo yapmak canım benim :KK50:

günlük ödev listemiz burada yani haftanın 7 günü buradayız

SADECE 1 GÜN cuma günleri diğer topikteyiz haftalık bildirim için

bu kadarcık :KK68:
bebişi uyuttum
görev tamamdır o zaman :))

BUGÜNKÜ ÖDEV
çocuk uyutmak yoksa banyo yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. cnntrm
3. callanpickney

şimdi oldu :)

Kızlar ya ne güzel sohbet ediyorsunuz okuyorum sürekli ama ben bir türlü dahil olamıyorum sohbete :KK43: çok mu soğuk nevaleyim ne :KK43: :KK43:
Aynen canm mesela su an oturdum ne yazilms die bakiorum bazen tek tek. Tam suna cvp yazayim diorum, bakiorum o konu kapatilms. Yada baska bisey oluo katilamiorummm :KK43:

Demeyeydin iyiydi ama demişin bikere
İyi olmuş :KK53:

Yok artık:KK57::KK57:

BUGÜNKÜ ÖDEV
çocuk uyutmak yoksa banyo yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. cnntrm
3. callanpickney
4.naz__24 çocuklar uyudu :KK70:

Kizlar koltuguma maden suyu doktum yanlislikla. Ortu vardi ama ortuden de gecti daha yeni acmstm. Napmaliym sizce

X