Küllerden Doğmak Vol.2

ahahhah deluuuuuuuu
kimin kalina gelir koca kadina çocuk benzetmesi yapacaginnn

valla seni çagirmalrini beklerlersen çok bekelrsin canim
bak ben daldim baliklama
aksama kalmaz sohebtin en derininde bi yerlerinde olurum ah bide ev i$i olmasaaa yapilmasi gerekennn

yok benimki çağırılmakla ilgili değil yahu benim karakterim böyle sanırım. bir de hep yazı dilimin çok soğuk olduğundan bahsederler. hatta evlenmeden önce ev arkadaşım mesajımı okur düzeltirdi de öyle gönderirdim yanlış anlaşılma olmasın diye

yok yok biz buyuduk bugunumuze sukurr
benimki ilk ahsta oldugunda 3 haftalikdiii
bron$ouyolit demi$ti dr
o zamanlara gore koca dana olduk sayilirr

oyy kıyamam yazık kuzuma çok minnakmış yahu. bizim ilk hastalığımız 5,5 aylıkken su çiçeği oldu nerden bulduysa mikrobu evden bile çıkmıyordu halbuki kış olduğu için

Yahu ben onu yaptıydım dur bakiyim

Çok güzel :))))

Bebegimin atesli olmasini firsat bilip meydanlari bos bulan yesaya sesleniyorum. Melegim ve bebegine dedim nasilsiniz diye yahu. Gidip anlamaz etmez konusur bidi bidi... ikon bulamicim benegim aglio. Gelmicem

Bebegimin atesli olmasini firsat bilip meydanlari bos bulan yesaya sesleniyorum. Melegim ve bebegine dedim nasilsiniz diye yahu. Gidip anlamaz etmez konusur bidi bidi... ikon bulamicim benegim aglio. Gelmicem

yaaaaaaa sesli güldümmmm

öp bebeğini benim yerime

oyy kıyamam yazık kuzuma çok minnakmış yahu. bizim ilk hastalığımız 5,5 aylıkken su çiçeği oldu nerden bulduysa mikrobu evden bile çıkmıyordu halbuki kış olduğu için
evet o zmn minnacikdi onuda ablasindan absinden almsiti ama kuçukken daha dayanikli oluyoalr sanki çok zorlanmamistik
su çiçegini benim koca danalar olmadi dahaaaaa

kaç su an atesi canim
keske benimkininde atesi olsa, gribi çabuk geçerdi o zaamannn

camı sildim. en fazla 3 hafta olmuştu zaten sileli pislenmemiş bile. suyu bakmadan hazırladığım için sildim yine de :) tülümün çıkmasına 2-3 dk var bu arada bakayım dedim buraya ama yok ıııhhh kimse beni sevmiyor bu topikte

Sağol canım benim oğlumun bronşiti var,çok zor geçiyor kış ayları şimdi bide geniz etide çıkdı nolcak bilmem salı günü başka bi kbb dokt.götürücem çok merak ediyorum ne diycek,öbür götürdüğüm dokt.geniz Eti küçük alınmasına gerek yok şikayeti devam ederse getir dedi hiç şikayetimiz bitmiyorki dedim yüzümü aval aval baktı sinir etti beni.
him iyiymi$$
bende yapam o zaman :)
Zahmet olucak sana yapma istersen

Odev verilmemis. Maralin serefine odevi acikliyorum. 45 dk banyo yapmak. 30 dk surecek iki banyo da olur :)))

Yesa bu yatmali odev mi
Ben banyomu dün gece yapdım olur dimi
Kızlar ya ne güzel sohbet ediyorsunuz okuyorum sürekli ama ben bir türlü dahil olamıyorum sohbete çok mu soğuk nevaleyim ne
Şekerim sen bana takıl gerisini merak etme,soğukluk değilde gözden kaçıyordur bundan sonra sana daha çok özen göstericem

geyik varsa bende varim insan bi el eder çagrir yaws a$kolsunnnn
Sana aşkolsun bırakdın gittin bizi sanki evde iş yapmıyorsunda girmiyorsun

yarıldım mesaja bak

nasılsınız ne demek yaaaaaaaaaaaaaaa

nasılsın CANIM hamilelik nasıl gidiyor falan desene ayy öldürecek bu çocuk beni kime çektiyse

ahahhah deluuuuuuuu
Benim aklıma geldi;bakınız yukarda neka güldüm

Seviyoruz seni aşkolsun bak yukarda yazdım sana daha çok vakit ayırcam artık :)

sana kv ile iyi sohbetler :)) beni de aralarına almıyorlar ben napiimm
Bak vakit ayırmaya başladım bile çok sohbet ettik canım kv ile çenem ağrıdıhep aynı şeyler aynı muhabbet

Ne uzun bi alıntı oldu be vay canına he bu arada cnntrm cime daha çok özen gösterin fururum hepinizi alındı arkadaşımız

aayhh utandım o zaman
bronşit kötü ya kuzum ne çekiyordur geniz eti de tuz biber olmuş üstüne. şu burun spreylerinin uzun süreli kullanımı da geniz eti yapıyormuş diye duymuştum. ona da dikkat et 3 gün kullandıktan sonra ara verilmesi gerekiyor bazılarında. gerçi çocuklara deniz suyu kullanıyoruz.

valla çok mantıklı chentiq canım bakkkk daha az efor sarf ederek ikon kullanabileceksin

biri @anka_misali ni durdursun
iyi de o da eforsarfettirir. Cursori oraya getir asagi in ikon. Sonra tekrar yukari cik cursori oynat ohooo ooo

geyik varsa bende varim insan bi el eder çagrir yaws a$kolsunnnn
banin gecti mi senin

yarıldım mesaja bak

nasılsınız ne demek yaaaaaaaaaaaaaaa

nasılsın CANIM hamilelik nasıl gidiyor falan desene ayy öldürecek bu çocuk beni kime çektiyse
aciklama yaptim. Ikisine demistim. Karnindakinin hatrini da sorarim. Senin gibi kaba olamam hic

Dünkü kapı kolu ödevini kast ediyorsan yapmadığımı ve sebebini yazmıştım o yüzden bildirim söz konusu olmadı sayın chentiq hanımcığım :)
hee dalga gecin anacim gecin.

ahahhah deluuuuuuuu
sensin koca kadin. Ben gencim guzelim cocukum daha.

bak ikon kullan. Dert ikondaymis. Ahh ahh ne yanlis anlasildim ben de. Allahtan senin arkadasin gibi benim de yesam var. Decoder gibi sifremi cozup anlatiyor. Var ya gecmisi okusak chentiq bunu demek istedi chentiq aslinda bunu yazdi diye. Gecen ankaya acikladi bugunde florese.

ivit. Koca kadunum ya gozler secemiiiiii

yaaaaaaa sesli güldümmmm

öp bebeğini benim yerime
sana her gun bugun kac cm inceldin diye sorayim da gor

kaç su an atesi canim
keske benimkininde atesi olsa, gribi çabuk geçerdi o zaamannn
38 di 2 gundur. Aglarken gozunden yas da gelmeye baslayinca calpol verdim. Simdi 37 36 civarinda. Tehlikesiz. Ben de ilacsiz buyutmek isterdim ama tr de doktorlar her oksuruste tiksirista antibiyotiki dayatiyor. Aramizda saglikcilar varsa alinmasin lutfen. Ben de madem dr dedi vereyim bari siyorum memnun olmasam da. Keske sendeki cesaret olsa. Kizim da kullanmak istemedim. Mutlaka kullan falan dedi. Kres esittir hastalik bir arkadasin da dedigi gibi. Kim dedi hatirlamiyorum. Surekli hastalikli geliyordu. Bir senede 4 sise augme... bitiriyoruz. Bu arada saka saka eftalim dedi

Veee naz... duydum ki ozen gosteriimiz senmissin. Beni de yatir dizineee bana da ozen goster lut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…