Küllerden Doğmak Vol.2

geçmis olsun canim, Tr de salgiçn varmis herkes oyleymis
burdada kimi gorsem hastaydi ama bizim evde yok diye seviniyordum sonunda oda oldu eksik kalmadik yani ahaliden

Biz bu sene hastalıktan hiç kurtulamadık zaten canım. Oğlum krese başladığı için hep hasta maalesef. Ama şu sıra genel bir salgın var evet. Allah tüm hastalara şifa versin bize de

Odev verilmemis. Maralin serefine odevi acikliyorum. 45 dk banyo yapmak. 30 dk surecek iki banyo da olur :)))

Yesa bu yatmali odev mi

Bugünün ödevleri süper

çocuk uyutmak alternatif banyo yapmak

flores yerine yapmıştım canım ben bildirim ilk hafta unutma ihtimaline karşı

Bugünün ödevleri süper

çocuk uyutmak alternatif banyo yapmak

flores yerine yapmıştım canım ben bildirim ilk hafta unutma ihtimaline karşı

Ben ödevimi yaptım uyuttum çocuğu dermişim :)) benim ödev verme yetkim yok sanırım bu hafta izinliydim ya. Yoksa çocuk uyutma ödevi vermezdim :))

Bu saate kadar verilmeyen odev pdev degildir. Forumu kiniyorum. Hele hele gunluk listeyi seyhanin yerine yapistirip kapi kolunu silmeyen yesayi ayricana kiniyorum. Cok cok fazla.. dur bakayim bu duruma hangi ikon gideeerr

Kızlar ya ne güzel sohbet ediyorsunuz okuyorum sürekli ama ben bir türlü dahil olamıyorum sohbete çok mu soğuk nevaleyim ne

Ben ödevimi yaptım uyuttum çocuğu dermişim :)) benim ödev verme yetkim yok sanırım bu hafta izinliydim ya. Yoksa çocuk uyutma ödevi vermezdim :))
Yesa benim odevlerime isim buldu cnntrm. Ben yatmali odev veriyormusum. Sen dun yoktun acayip geyikler dönüyor topikte

Biz bu sene hastalıktan hiç kurtulamadık zaten canım. Oğlum krese başladığı için hep hasta maalesef. Ama şu sıra genel bir salgın var evet. Allah tüm hastalara şifa versin bize de
bilirim canim buyukler ilk okula krese basladiginda az çekmedim , ki$tan nefret ederdim , havaalar sogumaya absaldimi ben bunaliyordum biliyordum yien ayni oksurukler baslayacak fln
ama buyyunce çok rahatlayacksiniz inan
burdada herkes hasta ama benim buyuk çocuklar turp gibi maa$alalh, ama ben kuçuikken onalrca kes hasta odluklarina ilaçsiz buyuttum onunda etkisi var azcik :)
bakalim $imdide kuçukle neler yapacaz,evde kimse hasta da deil ama kuçuk grip oldu , kapmis bi yerden artik nerden kaptiysa ..

Bu saate kadar verilmeyen odev pdev degildir. Forumu kiniyorum. Hele hele gunluk listeyi seyhanin yerine yapistirip kapi kolunu silmeyen yesayi ayricana kiniyorum. Cok cok fazla.. dur bakayim bu duruma hangi ikon gideeerr

ya seyhancığımı kıramadım dün rica etmişti benden

Kızlar ya ne güzel sohbet ediyorsunuz okuyorum sürekli ama ben bir türlü dahil olamıyorum sohbete çok mu soğuk nevaleyim ne
valla seni çagirmalrini beklerlersen çok bekelrsin canim
bak ben daldim baliklama
aksama kalmaz sohebtin en derininde bi yerlerinde olurum ah bide ev i$i olmasaaa yapilmasi gerekennn

büyükler kendileri hasta olmasalar bile giysileri vs ile getiriyorlardır eve mikrobu. inşallah çabuk iyileşir. çok da küçük seninki de

büyükler kendileri hasta olmasalar bile giysileri vs ile getiriyorlardır eve mikrobu. inşallah çabuk iyileşir. çok da küçük seninki de

yok yok biz buyuduk bugunumuze sukurr
benimki ilk ahsta oldugunda 3 haftalikdiii
bron$ouyolit demi$ti dr
o zamanlara gore koca dana olduk sayilirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…