Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar koltuguma maden suyu doktum yanlislikla. Ortu vardi ama ortuden de gecti daha yeni acmstm. Napmaliym sizce

canım biri yazmış alıntıdır

"Geçenlerde arkadaşımın halısına çay döküldü. Hemen maden suyunu üzerine döküp temiz bir bezle sildi ve bütün leke geçti."

yani leke çıkarıcı olarak kullanılan bir şey sıkıntı yapmaz

Aaaa ilk defa duyuyorummm ama cok cok iyi olduuuuu

Misafirlerim az önce gittiler. Bugünün ödevi için 40 değilde 10 dk banyo yapmak olmaz mı ki ya da misafirin çocuğuyla onlar gidene kadar ilgilenmek O kadar ev işi yemek kosturmaca değilde çocukla ilgilenmek çok yordu beni Çocuklu bayanlar çok yoruluyorsunuzdur sanırım Allah güç, kuvvet versin inşallah

Aynen canm mesela su an oturdum ne yazilms die bakiorum bazen tek tek. Tam suna cvp yazayim diorum, bakiorum o konu kapatilms. Yada baska bisey oluo katilamiorummm

aynen öyle oluyor işte. konuyla ilgili ben de fikir paylaşayım diyorum bir bakıyorum her şey konuşulmuş başka konuya geçilmiş
Kizlar koltuguma maden suyu doktum yanlislikla. Ortu vardi ama ortuden de gecti daha yeni acmstm. Napmaliym sizce

rengini bozar mı ki bilemedim ben onu önce kuru bezle alabildiğin kadarını al da sonrasını bilmiyorum

aaa bu çok iyi oldu aklımızda bulunsun gündüz sildiğim koltukların lekeleri kuruyunca aynen geri geldiler. az önce tekrar sildim yine geri gelirlerse bir de soda dökerim üstüne tam olur

Olur canim banyo saati önemli degildir bence demi yesam

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli kırlentleri yıkadım, koltuğu geçenlerde eşime sildirmiştim

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi yarın silecegim

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması avizem yok kapı tamamdır

*Her tarafın tozunun alınması tamamdır

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek köşe takımı olduğu için atlarını silemiyorum silme işlemi tamamdır

*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek yerler süpürüldü

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi tamamdır

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi hem süpürüldü, hem silindi

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi ayyyy en çokta bunu yaptığıma sevindim zira çocuklu misafiriniz geliyorsa dip bucak her yer gözler önüne seriliyor. Ama ben bugün gururla sergiledim bütün dip köşe bucaklarımı

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesi pencere önünü sildim diğerlerine gerek yoktu.

[/QUOTE]

benim mesajımı ayrıca gündeme getirmen de harika oldu alıntının alt kısmını silmeyi unutmuşsun cannn

BUGÜNKÜ ÖDEV
çocuk uyutmak yoksa banyo yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. cnntrm
3. callanpickney
4. clemantin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…