Küllerden Doğmak Vol.2

Af af kızlar:110:gece oğlum hastalandı istifra ediyor ve karnı ağrıyor :KK43:niye hep hafta sonu oluyor doktorumuz yok uyuz oluyorum:mad:

OTURMA ODASIIIIIIIIII

10 MADDEMİZ GELİYOR 5 VE ÜZERİ KABULUMUZDUR

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli YAPILACAK

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi YAPILACAK

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması AVİZEM YOK, KAPIYI BİR DAHA SİLEYİM BARİ:)

*Her tarafın tozunun alınması YAPILDI AMA YİNE YAPILACAK

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek YAPLDI YİNE YAPILACAK
*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek YAPILDI YİNE YAPILACAK

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi YAPILDI YİNE YAPILACAK

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi SÜPÜRME YİNE YAPILACAK, HALIM TEMİZ

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi YAPILDI

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesi YAPILDI

Ayyy ben ballıyım artık şansızım demiycem:) geçen hafta sonu yaptım bir kere ben oturma odasını:) ama bir haftada tozlandı malum kaç kere süpürüp sildim bir haftada yine yapıcam, bir günde hatta yarım günde tamamdır:) o yüzden salonumu da yaparım inşallah ben bu hafta, birde keşke yazsaydım ardiye temizliği, herkesin ardiyesi olmayabilir tabi fazla eşyaların koyulduğu nere varsa oranın düzenlenmesi olaydı iyiydi:) benim yatak odamdaki duşta bütün fazlalıklar ve tarumar olmuş durumda:)

Ben evime döndüm :KK70:
Çamaşır katlama safhasından sonra bugün ve yarın ağırlayacağım misafirlerime hazırlık yapacağım tutmayın beni :rolleyes:

Af af kızlar:110:gece oğlum hastalandı istifra ediyor ve karnı ağrıyor :KK43:niye hep hafta sonu oluyor doktorumuz yok uyuz oluyorum:mad:
geçmis olsun canim
yedigi bisey dokunmus olabilir
$etbetli su ver az az, çok verirsen birden onuda çikarir, ml içsin 10 dk sonra bi daha ver
kusmayi kesme ki dokuan bisey varsa disari atsin kusarak

arkadan ishal gelmez insallah

şimdi kızlar yanlış anlamayın ama benim evim 2+1 mutfakla beraber 4 cam var birde cam balkon geçen bu cam silme işlerinde tüm camlarımı silmiştim tüm kapılarımı da silmiştim banyo ile 5 kapımvar zaten ha birde dış kapı

şimdi benim camlar temiz kapılarda iyi belki kenarları tozlanmış olabilir .

şimdi tekrar mı yapmak lazım bilmiyorum gerek yoksa yapma diyebilirsiniz ama siz normalde ne kadar sıklıkla nasıl yapıyorsunuz bu konuları konuşsakta ona göre plan yapsak nasıl olur? ne dersiniz?

mesela camlar kapılar koltuklar halilar konuşuldu mu bilmiyorum
camlar kirlendikçe siliyorum pek sevmem cam silmeyi:) kapılarıda toz alırken tozunu alırım hep onun dışında aklıma estikçe siliyorum, sen yapmış sayılıyorsun bu durumda

geçmiş olsun hastalıktan gına geldi artık bana da geçmiyor bir türlü, kreş = ev ahalisinin hastalığı demekmiş:KK43:

kusmayı kesme canım tabi aşırı olursa hastaneye gidin gıda zehirlenmesi olmasında

OTURMA ODASIIIIIIIIII

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli YAPILACAK

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi YAPILACAK

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması AVİZEM YOK, KAPIYI BİR DAHA SİLEYİM BARİ:)

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek YAPLDI YİNE YAPILACAK
*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek YAPILDI YİNE YAPILACAK

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi YAPILDI YİNE YAPILACAK

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi SÜPÜRME YİNE YAPILACAK, HALIM TEMİZ

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi YAPILDI

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesi YAPILDI

Ayyy ben ballıyım artık şansızım demiycem:) geçen hafta sonu yaptım bir kere ben oturma odasını:) ama bir haftada tozlandı malum kaç kere süpürüp sildim bir haftada yine yapıcam, bir günde hatta yarım günde tamamdır:) o yüzden salonumu da yaparım inşallah ben bu hafta, birde keşke yazsaydım ardiye temizliği, herkesin ardiyesi olmayabilir tabi fazla eşyaların koyulduğu nere varsa oranın düzenlenmesi olaydı iyiydi:) benim yatak odamdaki duşta bütün fazlalıklar ve tarumar olmuş durumda:)

Canım öyle bir oda yüzde 90mizda yoktur bizim var ama bi ara muhabbeti olmuştu ama çoğunluk yok demişti :KK50: o yüzden sen hiç bekleme yap temizliğini :KK50:

NAZ24 NAZ24 canım. Çoook geçmiş olsun umarım düzelir en isa zamanda :nazar:

MaRaL_ MaRaL_ hoşgeldin canım:KK50:

Aaa maraaall nerelerdesin naptin anlat bakalim ozlettin kendini..

Yesa ve bendi ahh ahh bir bilsem gruplari aciklayacagim da daha ayarlamadim ki. Askolsun anka. Beni istememissin kustum sana.. dur ikon bakayim.. :KK42: malum topik kulkedilerinin alinma topigine donusecek yakinda :KK48:

Ikon calismalari icin de son derece tesekkur ederim :KK68:

Benim bebegim hastalandi. Atesler icindeyiz. 2 gun sabrettim ama artik gozunden yas gelmeye baslayinca verdim calpolu icim sizliyor :KK61:

Yesa ve bendi ahh ahh bir bilsem gruplari aciklayacagim da daha ayarlamadim ki. Askolsun anka. Beni istememissin kustum sana.. dur ikon bakayim.. :KK42: malum topik kulkedilerinin alinma topigine donusecek yakinda :KK48:

Benim bebegim hastalandi. Atesler icindeyiz. 2 gun sabrettim ama artik gozunden yas gelmeye baslayinca verdim calpolu icim sizliyor :KK61:

Alınma topigi şahane olmuş çok yerinde bir tespit :KK45:

Çooook geçmiş olsun canım da ben bilmiyorum bu Calpol falan çok mu zararlı :eek:

Ödev daha gelmedi canım bekliyoruz :KK49:

ben vereyim ödevi: çocuk uyutmak:KK70::KK70:
ben şimdi uyutma faslına geçiyorum :)) o uyuyunca da cam kapı artık ne yapabilirsem oturma odasına bir girişeyim :))

chentiq chentiq NAZ24 NAZ24 geçmiş olsun. kuzucukların hastalığı hiçbir şeye benzemiyor. biz de kontrole gittik öğleden önce hala ateşi devam ediyor neyse ki 38'i bulmuyor şükür. ama öksürük burun akıntısı hafiflemedi bile :KK43:

selam patroncum
valla hiç biseycik yapmadim dolaniyorum avare avare oyleee :)
dun ev için ilk imzayi attik noter $eysine :)
bi tane imza kaldi oda mart gibi olucak anahtar teslim o zaman olucak yani onumde en az 3 ayim var tasinmak için
banka krediside belli deil zaten , belirsizlik içinde geçiyor iste gunler

siz naptiniz, gunluk odev niye yok kii , degisik mi oluyor artik odev evrme yetkisi falan

geçmis olsun kucuge
çocuk atesden rahatsizsa agri kesici niyetine verebilirsin vijdan azabi çekme lutfen
bende vermiyorum ates dusrucuyu ama çcougu gozetlemek lazim, çok bitkin halsizse kaldiramiyorsa izin var ilaç için

benimkide hasta dunden beri, grip olmu$ :KK43: evde kimse de yokdu nerden aldi bilmiuorumki
dunden beri burun salya sumuk birbirine karisiyor , sildirmiyorda kiyameti koapriyor sumuklu sumuklu duryor oyle sipam
9 aylik olduk biz , siz ne kdarliksiniz

ben vereyim ödevi: çocuk uyutmak:KK70::KK70:
ben şimdi uyutma faslına geçiyorum :)) o uyuyunca da cam kapı artık ne yapabilirsem oturma odasına bir girişeyim :))

chentiq chentiq NAZ24 NAZ24 geçmiş olsun. kuzucukların hastalığı hiçbir şeye benzemiyor. biz de kontrole gittik öğleden önce hala ateşi devam ediyor neyse ki 38'i bulmuyor şükür. ama öksürük burun akıntısı hafiflemedi bile :KK43:
geçmis olsun canim, Tr de salgiçn varmis herkes oyleymis
burdada kimi gorsem hastaydi ama bizim evde yok diye seviniyordum sonunda oda oldu eksik kalmadik yani ahaliden

OTURMA ODASIIIIIIIIII

kiz bu ne simdi anlamadim ben
odev sadece oturma odasiylami ilgilenmekk ?

çocugu uyuttum
mutafgi topladim
çcoukalrin odasini , salondaki oyuncaklri toppladim
supurup silmem lazim ama ya uyanirsa zaten ahsta :KK43:((

ha bide yemek yapiyorum ogleen esim yemege gelicek
lava$ yapicam gelin yiyelimmm :kk77:

kiz bu ne simdi anlamadim ben
odev sadece oturma odasiylami ilgilenmekk ?

Canım sen yokken biz oda oda başladık geçen hafta mutfağı bitirdik

Bu hafta oturma odası

Diğer yaptıklarımizi yazmıyoruz sadece oturma odası ile ilgili paylaşım yapıyoruz bu maddeleri tamamlıyoruz

:KK50:

Canım sen yokken biz oda oda başladık geçen hafta mutfağı bitirdik

Bu hafta oturma odası

Diğer yaptıklarımizi yazmıyoruz sadece oturma odası ile ilgili paylaşım yapıyoruz bu maddeleri tamamlıyoruz

:KK50:
him iyiymi$$
bende yapam o zaman :)

Odev verilmemis. Maralin serefine odevi acikliyorum. 45 dk banyo yapmak. 30 dk surecek iki banyo da olur :)))

Yesa bu yatmali odev mi :KK70: :KK70: :KK70:

Vee flores flores neden bildirim yapmadin dun yaa.. bir de tam kalici olcak izlenimi edinmustim..

X