Küllerden Doğmak Vol.2

Slm kizlar bende bu hafta oldum yorgunluktan tum ev boyandi dun abla geldi tum evi temizledik yanimda kimsem yoktu bu hamile halimle maf oldum o yuzden sadece bildirim yapip cikiyorum bende bayadir bir durgunluk var grupta nazar mi degdi ne

Kızlar alakasız ama cuma günü karı koca iki kişi misafirin var. Yapmayı düşündüğüm menü
nasıl?
Kıbrıs tatlısı
Kıymalı pide
Elmalı kurabiye
Kısır
Patlıcan köylere
Yoğurtlu makarna salatası

sağ ol canım bugün biraz daha iyiyim

Findikfaresi123

yattığımız yatakları silelim bir gün artık günlük ödev mi olur haftalık görev mi bilmiyorum
Tamam canim bi arkadasda kalorifer borusu silelim demisti bende yesacim gibi daha hic borusunu silmedim kaloriferin

Slm kizlar bende bu hafta oldum yorgunluktan tum ev boyandi dun abla geldi tum evi temizledik yanimda kimsem yoktu bu hamile halimle maf oldum o yuzden sadece bildirim yapip cikiyorum bende bayadir bir durgunluk var grupta nazar mi degdi ne
Toplaniriz haftaya insallah kizlar

BUGÜNÜN ÖDEVİ (25 -11-2015 Çarşamba)

Ocak silmek ve üzerindeki Ocak başları ve demiri silmek yada yıkamak

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77

bendimahi her zaman halini ne kadar temizliyorsan bir tik ote temizleyeceksin. Mesela altini cevirip supurmek gibi. Yok oyle silkelemek falan kis günü :)

her sey egzersize girer. Maksat hareket olsun istedim ben. Yoksa temizlik topikinde sporun ne isi var dimi. Bir de sanki cogu insan zaten yapiyor gibime geldi. Sac killari icin ben hali fircasi aldim daha yeni. Biri demişti. Ama denemedim daha.

öğlen yapmayı düşünüyordum ben de iyi oldu.

topiğin enerjisi bitti sanki.
herkes uçtu gitti.

Evet ya topik çok hareketliydi şimdi biraz duruldu. hadi kızlar hadi kızlar kalkın
ya ben de anlamadim. Uzuldum simdi. Bir temizlik seti sordum sadece bir kisi cvp vermis. Herkes gitmis. Kendimi gemisini terkeden kaptan gibi hissetmeme sebep olmayin ya. Napsaydim herkes hastayken. :'(

olur mu hic. Devam etmek istersen kucuk bir gorev yapip devam ediyorsun.

gecmis olsun. Bu hafta sen is yapma istersen. Mazeretli sayilirsin

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali

ben halımı süpürünce saç kıl falan kalmıyor eski halılarım naylondu onda süpürme ile gelmiyordu fırçalıyordum attım onları çünkü bıkmıştım

Süper canım. İnşallah daha çok katılım olur da hiç kapanmaz topik.
Ben siliyorum arada parlıyorlar canım. Çok toz oluyor. Gerçi bizim sadece girişte ve mutfakta var. Sizin çoksa haftalık ödevde olur.

Canım yemin ederim var mi yok mu onu bile bilmiyorum şu an oturma odasından bildiriyorum burada yok

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali
6.callan

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali
6.callan
7.cnntrm

• Evdeki tüm hali ve kilimler altlı üstlü temizlenecek. Saç kılları toplanacak.(salon kaldı,yarın yapılacak)
  • Mutfak veya balkondaki iki eksik iş tamamlanacak.(balkondaki dolap düzenlendi, buzdolabının üstü düzenlendi)
  • Bakliyat stoku kontrol edilip düzenlenecek.(eksik yok, fazla var :) düzenlendi)
  • Haftalık yemek listesi oluşturulup pazara çıkılacak.(tüm pazar alışverişi yapıldı ama marketten. yemekler sırada)
  • Toplam 90 dk egzersiz/spor yapılacak. (bunu hala yapamadım.okulda zilyon kere merdiven inip çıkıyorum sayılmaz mı ki )
  • Ev silinip süpürülecek.(banyo-salon kaldı. aslında her yeri süpürdüm ama salon ve banyo silinmedi yarın hallolacak)
  • Geçmiş günlük ödevlerden evinizin ihtiyacına göre yapmadığınız 6 tanesi yapılacak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak)(Evdeki tüm lavaboları silmek, 1 halı silmek ya da halıdaki saçları toplamak (4 halı sildim), Elektrik süpürgesi temizlemek, Sevdiklerimizle paylaşacağımız güzel anlar için yiyecekler hazırlamak(poğaça ve kek yaptım), 7 parça ütü yapmak-ütüyü şimdi kalkıp yapıcam 7xbilmem kaç tane)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…