Küllerden Doğmak Vol.2

Süper canım. İnşallah daha çok katılım olur da hiç kapanmaz topik.
Ben siliyorum arada parlıyorlar canım. Çok toz oluyor. Gerçi bizim sadece girişte ve mutfakta var. Sizin çoksa haftalık ödevde olur.
yok yok kapanmaz insallah. Sadece format degistirir. Yilbasindan sonra harika seyler dusunuyorum. Kpca bor sene beraberiz insallah. Aklimiza gelirse fikirler atin ozelden.

kızlar bu haftaki ödevleri de yaptım
cnm sen bildirim yaptin mi haftaliklardan. Gunlukler de hep goruyorum da. Biraz bahseder misin ben ilk mesajini kacirmisim da.

BUGÜNÜN ÖDEVİ (25 -11-2015 Çarşamba)

Ocak silmek ve üzerindeki Ocak başları ve demiri silmek yada yıkamak

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali
6.callan
7.cnntrm
8.chentiq

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali
6.callan
7.cnntrm
8.chentiq
9. Areser

Ocağımı sildim tellerini ve başlarını makineye attım yıkamaya

Benimde haftalık ödevlerden 1 odanın temizliği kaldı ve oranın halısının alt üst edilmesi bi de spor bir türlü yapamadım yatın cocuklara alışverişe çıkacağım bolca yürürüm herhalde o da spordan sayılsın artık....

halının altında parkeyi mi süpürmek yoksa halıyı ters çevirip altını mı süpürmek

merhaba canlarrr,, öf satış işleriyle uğraşmaktan çok uğrayamıyorum buralara bi geldim zaten yaptığım bi iş ödevmişş bugün değil ama dün silmiştim ocağım cillop zati ohhh :)) bugün pazara gittim bu arada o görev de tamam ama ben yemek listesi hazırlayamam yaa önceden

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali
6.callan
7.cnntrm
8.chentiq
9. Areser
10. bendimahi

off evet yaa topik neden böyle oldu yesacığın da eski enerjisi kalmadı bizi kim toplayıp gaza getirecek birbirimizle daha yakından ilgilenmeliyiz bence gir bildirim yap çık olmaz kim ne yapmıış tembellik mi yapıyor çabalıyor mu ne kadar yol katetti merak etmeli birbirimizi dürteklemeliyiz daha sıkı olmalıyız bence kenetlenmek lazım

haftalık ödevi vol 1 e mi kaydediyorduk
ben onu okumuşsam bile unutmuşum

Canım aslında benim enerji var da spor a harcıyorum valla ne yalan soyleyım. Ama her gun mutlaka buraya da uğruyor ve yazıyorum valla

Bence ileride oda oda yapabiliriz.

Bu hafta yatak odası mesela diyelim.

Nevresim toz alma düzenleme perdesi cami tam 7 günde yapılır bence

Sonra diğer oda gibi

1-naz__24
2. Melegimkorusun
3.ayseyma
4.seyhan77
5.anka_misali
6.callan
7.cnntrm
8.chentiq
9. Areser
10. bendimahi
11.dagci

chentiq canım hoşgeldin.
daha önce yazmıştım ama yine geçmiş olsun dileklerimi ileteyim.
tüm ev ahalisinin hasta olması çok fena.
hasta hasta çocuklarla uğraşmak işkence gibi olmuştur.

evet ya topik duruldu sanki son günlerde.
ama sen de geldin ya tekrar coşarız.

Hayırlı sabahlar arkadaşlar.
chentiq heyecanlandım bak şimdi yılbaşını iple çekeceğim. Merak ettim surprizleri.

Bu arada sanırım benden başka hiç kimsede boru yok.. ben de kendim sileyim bari bu gün. Gözüme batıyor ustleri tozlu.

halının altında parkeyi mi süpürmek yoksa halıyı ters çevirip altını mı süpürmek
sen bildigini yap iyisimi

cosun yaa.. zaten halsiz geldim.bir baktim siz benden daha halsizsiniz. Ama bendi yazdi. Ben yokken yesa cekip ceviriyordu. Simdi o da yoğun oldugundan olmus galiba

cnm bende de var boru ama kaloriferden cikip duvara saplaniyor hemen. Gunluk odev verebilirsin. Başkasında olsun olmasin. Sınır sart yok zaten gunluklerde.

Deli fikirler dönüyor kafamda. Ama olur ama olmaz. O-o yesamin dedigi gibi her hafta bir odayi da dusundum. Bu ay mesela hep mutfagi duzenli tutmaya calisttim zaten farkindaysaniz. Surekli oraya yonelikti girevler. Akliniza geldikce yazin özele

26 Kasim odevi gorunen tesisat borularini silmek

Hatta cok ilginc bu saat olmjs kimse odev vermemis. Şoklardayim. Saat 11 yahu.. ankacim ben senin odevi verdim. Olmayanlar da disaridaki sayaci falan silsinler. Herkeste vardir sonucta. Ama yarin yapanlar listesini sen paylas olur mu. :))

26 Kasim odevi yapanlar
1.chentiq

Valla yavaş yavaş dağıldık ama toplarız inş ama ben eskisi kadar etiketleyip üstüne duşemem malesef

Aylık değil de haftalık tek oda yapılır bence çalışanlar bile zorlayarak yapabilir belki mutfağa 2 hafta veririz en kötü

ben hergün burdayım ama yesa gibi aktif ilgilenme şansım yok.
haftalık ve günlük ödevleri yapıyorum yaniii.:)

iyi ben de sayacı sileyim öğlen.:))

ben hergün burdayım ama yesa gibi aktif ilgilenme şansım yok.
haftalık ve günlük ödevleri yapıyorum yaniii.:)

iyi ben de sayacı sileyim öğlen.:))
Yapmasina yapiyorsun da bildirim i unutuyorsun. Onu netcez :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…