Küllerden Doğmak Vol.2

26 Kasim odevi gorunen tesisat borularini silmek

26 Kasım ödevini yapanlar

1. chentiq
2. Anka_misali.

Sağol chentiq cim. Ben yarın eklerim inşallah listeyi.

Bu arada sizin sayaçtan ocağa ve banyoya neyle gidiyor doğalgaz. Ben onu anlamadım .
Niye yok kimsede boru.

Bu arada sizin sayaçtan ocağa ve banyoya neyle gidiyor doğalgaz. Ben onu anlamadım .
Niye yok kimsede boru.
sonradan alınınca borular dışarda kalıyor.
bizim yerde mi
duvarda mı bilmem ama gözükmüyor.
ocağın yanında var.onu da alimünyum folyo ile kapladım.

1. chentiq
2. Anka_misali.
3.naz__24

Evi silerken silmişdim boruları,bu ara çok düşeş geliyor bana :)

1. chentiq
2. Anka_misali.
3.naz__24
4. Melegimkorusun

Bizde evi boyattigimiz icin hafta sonu gorunen borularida boyadilar sagolsunlar. Sayacida siliverdim hemen kucuk zaten

1. chentiq
2. Anka_misali.
3.naz__24
4. Melegimkorusun
5.seyhan77

1. chentiq
2. Anka_misali.
3.naz__24
4. Melegimkorusun
5.seyhan77
6.soocute

ocağa giden boru vardı bi tek onu sildim sayılır mı

1. chentiq
2. Anka_misali.
3.naz__24
4. Melegimkorusun
5.seyhan77
6.soocute
7. Eshma

Bayağı toplanmış boruların üstü koridorda hiç aklıma gelmiyordu üstlerini silmek iyi oldu bu ödev

Günaydın hanımlar, bir haftadır ödevleri yapsamda bildirim yapmıyorum nedenini bende bilmiyorum, eski enerjisi kalmadı sayfanın canlılık lazım:) azerinin sayfasına günlük yaptığım işleri yazıyorum motive ediyor beni, burayada yazsak iyi olacak, gaza geliriz aslında

Niye yok kimsede boru.
cnm ben t evi bitiremedim biliyor musun. Herkeste olmasi lazim aslinda. Bizim evde cogu perdenin arkasinda kaliyor. Cok zorlanacagim icin yapmadim oralari. Banyodakini goruneni falan yaptim. Tum ev boru dolu. Bilsem vermezdim :))

Gunluk yapilanlari eklememeye karar vermistik zaten.

Bugun ben tum isleri yetirtiremedim ya.. oy yandim yandimmmm.

Sabahdan beri deli gibi iş yapıyorum yetişecek inş oğlanı okula bıraki gelim devam adicem az bi işim kaldı

Benim çocuk odasıyla yatak odasının halıları kaldı. Haftalık yemek listesi de yapmadım. Uyamıyorum zaten.pazara çıkıyorum her hafta ama. Kalan görevler tamam. Gece baya uğraştım. Toz aldım, utu yaptım, çöpleri yıkadım, çamaşırları yerleştirdim, davlumbazı sildim. Dolapları dışından sildim. Bulaşık makinesini çektim altını ustunu sildim. Fırını sildim. Ketılı yıkadım. Spor zaten leslie 3 mil yapıyorum her gün. Bazen 3 mili bitiremiyorum ama 90 dk fazlasıyla geçmiştir.

Günlük yapılanları eklememe derken diğer topiğe mi dedin canım.

Gunluk yaptıklarımizi buraya eklemeyelim diye kararlastirmistik.

Demiş chentiq
Hayır Can'ım burayı kastetmiş,evde ne yapdıysanız onu yazabilirsiniz demiş:)

Hımm tmm anladım. Benim mesajımı alıntılayıp yazınca diğer topiğe eklediğim günlük listeyle alakalı sandım. Dun bana listeyi ekle demişti yanlış anladım sandım. Öyle bişey işte karıştırdım iyice

Çocuk odası tamam zaten halıdan başka bi'şey olmayınca kaldırdım altını sildim üstünü süpürdüm parkeleri sildim bitirdim.

Günlük yaptıklarımızı yazmakta ne gibi bir sakınca var, sayfalar zaten ilerlemiyor canlılık geksin diye fikir veriyoruz

Günlük yaptıklarımızı yazmakta ne gibi bir sakınca var, sayfalar zaten ilerlemiyor canlılık geksin diye fikir veriyoruz

Biz yapamayanlar depresyona giriyoruz. Ben azerinin sayfasına yazmak istedim bi ara. Baktım ben bulaşık yıkadım yemek yaptım yazarken herkes uzunca listeler paylaşıyor. Ben neden yapamıyorum diye ciddi anlamda moralim bozuluyordu bıraktım. Tabi bu benim düşüncem. Buraya yazmak neden yasak bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…