Küllerden Doğmak Vol.2

24 KASIM 2015 ODEV
öğretmen tanıdığımızı aramak :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.dagci
2.eshma
3.cnntrm
4.naz__24
5. Yesa1
6. Anka_misali
7.seyhan77
8.ayseyma
9. Areser

Bende teyzemi aradım onu aramışken eniştesinde kutladım öğretmenler günümü

24 KASIM 2015 ODEV
öğretmen tanıdığımızı aramak :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.dagci
2.eshma
3.cnntrm
4.naz__24
5. Yesa1
6. Anka_misali
7.seyhan77
8.ayseyma
9. Areser
10. Melegimkorusun

Ilkokul ogretmenimi aradim surekli ararim zaten onlari yeri cok ozel. forumdaki tum ogretmen arkadaslarinda öğretmenler gününü kutluyorum

Bugun haftalık ödevlerden pazar alışverişimi yaptım kafamda yemek menüsü oluşturdum ona göre sebze aldım... Bakliyatlarını düzenledim yarım pakette olanları kavanozlara doldurdum....mutfakta yatım kalan bir işim olarak da mutfak dolaplarının kapaklarını sildim, dün de bütün evi 1 odası hariç dip köşe sildim süpürdüm bir tek şu spor olayı kaldı o da Regli oldum hiç yapasım yok ama yatın biraz zorlayacağım kendimi...

Bu arada külkedileri adım adım yılbaşı na yaklaşıyoruz, kimler kendini o zamana hazır hissediyor yani daha planlı bi ev hanımı olarak ;-) :-D
ben ben dermişim.:)
ama geçen bir kaç haftadır her şey yolunda,düzene girdi.
daha az yoruluyorum böyle.

hafta sonu çok iş yapmıştım hafta içi dinlenerek geçiyor.
sadece bu akşam ütü yaptım 31 parça.
daha da var tabi.
yıkanan çamaşırları ipten alıp yapınca sepettekiler kaldı.

büyük işlerim bitti cam vs. gibi.

günlük yemek,süpürme,toplama şeklinde gidiyoruz bu hafta.:)
merhaba canim
bugun kendi bankamla gorusemm vardi
iyi geçti olumlu konustu bankaci , dosyam bi kuruldan geçecek onlar karar verecek onaylaycak
bi yandanda baska evlere bakiyorum
olacak gibi sanki bu i$; hayirlisi bakalim ..

Benim yazmaya yüzüm yok çünkü geçen hafta yaptığım ödevlerin bildirimini yine unuttum. Unutma nedenimde cumartesi bebeğime bebek mevlüdü yaptım. Cumadan yatılı misafirlerim geldi. Perşembe, cuma izinliydim ve perdeler camlar koltuk altları kapılar mutfak banyo tuvalet vs vs aklınıza ne geliyorsa temizliği yapmıştım. Cuma, cumartesi ve pazar günü de misafirlerimi ağırladım. Ardından yine evimi hem toparladım hem de sildim. Nevresimler havlular yine yıkandı vs vs. Bildirimi unuttuğumdan da iki gündür bakınıp gidiyorum. Yazmaya çekindim açıkçası. Affı olur mu bilmem ama gerekçemi bildirmek istedim ben yine de.

kızlar çok hastayım ya bırakın ödevi yemek yiyecek halim yok

günaydın dün kutlayamadım öğretmen arkadaşlara ayıp olduu kızlar çok özverilisiniz gerçekten çok çok teşekkür ederim emekleriniz için

geçmiş olsun canım yat dinlen sen bugün benden sana izin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…