Küllerden Doğmak Vol.2

haftalik odev için oneriler

buzlugun temizlenip duzenlenmesi ( bi yontem vardi butun buzlar aninda çozuluyormus silmek için , onu deneyim sizede bildirrim artik sonucu: )

butun evi silip supurmek

5 geçmis gunluk odev yapmak

butun kapilari silmek

en az bir yatagin kenarini çevresini temizlemek ( duvara dayali yaatklari kastediyorum tabik : ) )

banyo fayansini ve kuveti ciflemek , temizlemek piril piril etmek ( reklamdaki gibi ovabilirisniz mesela )

BÜGÜNKÜ ODEV (7 Kasım 2015)
nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke uzun zamandır yapamamıştım günlük ödevleri, nevresim değiştirdim genel temizlik yapıyorum zaten, çok iyi oldu

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral

Ç çocukların kini değiştirdim sırada Benimki var ama küçük uyuyor odamda .onu da artık uyanınca değiştireceğim çalışma zamanından kalma alışkanlık Bendeki de nevresimleri Hafta sonuna değiştiriyorum nedense

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.eflalim

iki gün önce değiştim bizimkini oğlumunkini:)

oo bunlar olursa benim çoğu cepte:) olsun olsun

Selam hanımlar hasta eşimin nazı oğlumun okulu bebeğimin sıralaması derken giremiyorum, haftalık görevler belli değil daha sanırım

Ben hepsini degistirmistim hafta ici kaynanam yatiya geldiginde kullandiklarini degistirdim ben de valla bu gorevler iyi geldi bana haftayi sabirsizlikla bekliyorum

Ben hepsini degistirmistim hafta ici kaynanam yatiya geldiginde kullandiklarini degistirdim ben de valla bu gorevler iyi geldi bana haftayi sabirsizlikla bekliyorum

Günlük ödevi yapanlar listesini son paylaşan kişiden kopyala kendini de ekleyerek tekrar paylaş canım

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.eflalim
7.anathema

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.eflalim
7.anathema
8.soocute

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz__24

Ahah kızlar bugünde kızım hastalandısabah 5 de karın ağrısıyla uyandı soluğu doktorda aldık,gaz sıkışması olmuş yavrumda ne büyük bi dert azı burnu kaydı yavrumun daha yeni geldi kendine,karnını elletmiyorsıraya girdi maa aile sıra bana gelmese iyi
Ödevler yokmu daha

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…