Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar ben şu smile leri kullanamıyorum neden anlamadım üstüne tıklıyorum hemen cevaplaya basıyorum ancak öyle olsun zaman da bi konuda bi tane kullanabiliyorum sizler gibi bikaç tane kullanamıyorum 

Teşekkür ederim MaRaL_

haftalıklardan bazıları yaptım bazı günlük ödevleri yaptım buraya yazmayı unuttum neyse alışamadım hala aklımdayken bildirimimi yapayım da uyarı neyin almıyım :))

BUGÜNKÜ ÖDEV (6 Kasım 2015)
10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute

Kızlar ben şu smile leri kullanamıyorum neden anlamadım üstüne tıklıyorum hemen cevaplaya basıyorum ancak öyle olsun zaman da bi konuda bi tane kullanabiliyorum sizler gibi bikaç tane kullanamıyorum 
telefondan mı diyorsun önceden benimde öyleydi sonra chrome güncelledim oldu sanırım ama şöylede yapabilirsin her smile ın numarası var mesela bu ifadeyi yapabilmek için :KKnumarası: yazacaksın örn :kk17: k ler büyük küçük k ile olmuyor biraz zor böylesi ama yinede fikir :)

Her smileyında değişik Numarası varmış mesela 10 da boş bir şey yok enteresan olmuş
ama böyle yazması uzun oluyor en iyisi konuşarak yazmak Onda da smılay yapılmıyor:)

Yaaa ben dun odevimi yapamadim bütün gün yatak odami temizlemeye duzenlemeye çalıştım hatta hala bitmedi bugün yapsam olur muuuuuu??

bı kere tukk
Hangı sayı hangi smiley Onu nereden bileceğiz yazdığı bir tablo bir yer var mı

Yaaa ben dun odevimi yapamadim bütün gün yatak odami temizlemeye duzenlemeye çalıştım hatta hala bitmedi bugün yapsam olur muuuuuu??
Olur da lısteye ekkklemez maksat evımizi temizleyip düzenlemek değil mi
sen yap ödevini ama bugünkünude unutma priz ve anahtarları silmek

Olur da lısteye ekkklemez maksat evımizi temizleyip düzenlemek değil mi
sen yap ödevini ama bugünkünude unutma priz ve anahtarları silmek

Tamam yapcem onları bu gece komple bosum eşim gececi.. Uyku tutmuyor nasılsa hepsini çıkartırım aradan..

Slm kızlar bende peteklerin üstlerini çıkarmayı başardımtertemiz oldu,fikri veren arkadaşa çok teşekkürler

Offfff günlük ödevi yapmadımütü var yapılacak ayyyy şişdim yine bitmedi bi ya

10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma

10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
Az kalsın unutuyordum ödevi yapmayı, kalktım ve 5 dakika da yaptım

10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
6.seyhan77

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…