Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (6 Kasım 2015)
10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
6.seyhan77
7.eflalim

ben denedim çıkaramadım ya yanları yukarı çıkmıyo
Canım ben de biraz uğraştım olmadı daha sonradan tekniği anladım da oldu.peteğin vana kısmından değil öbür tarafdan kapağın altından tut kuvvetle yukarı çek kalkdı oldu valla :KK76:tekrar dene olmadı eşine süle yapsın.

10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
6.seyhan77
7.eflalim
8. Melegimkorusun

10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
6.seyhan77
7.eflalim
8. Melegimkorusun
9.areser

15 tane priz sildim ama gece uyuya kalmışım yazmayı unuttum bildirim topiğindekini değiştirmeme gerek var mı saat sabah 9 kadar dı değil mi? Günlük ödev bildirimi gerçi şimdi bildirim topiğe baktım günlük son bildirim yapılmamış kafam karıştı neyse ben bu halini paylaşayım diğer topikte sorun olursa düzeltiriz kızlar....

Son düzenleme:
10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
6.seyhan77
7.eflalim
8. Melegimkorusun
9.areser

15 tane priz sildim ama gece uyuya kalmışım yazmayı unuttum bildirim topiğindekini değiştirmeme gerek var mı saat sabah 9 kadar dı değil mi? Günlük ödev bildirimi gerçi şimdi bildirim topiğe baktım günlük son bildirim yapılmamış kafam karıştı neyse ben bu halini paylaşayım diğer topikte sorun olursa düzeltiriz kızlar....

Canım senin diğer tarafa yazmana gerek yok.

Sadece günlük odev verenler diğer konuya yazabiliyor.

Bugün ödev veren 9 a kadar bekleyip listenin son halini orada yayınlayacak zaten.

:KK50:

Canım senin diğer tarafa yazmana gerek yok.

Sadece günlük odev verenler diğer konuya yazabiliyor.

Bugün ödev veren 9 a kadar bekleyip listenin son halini orada yayınlayacak zaten.

:KK50:
Hımmm ok bende dedim yazılmaz falan kafa gitti sabah sabah ayılamadım daha teşekkürler Can'ım yazdım Oray'a ama şimdi silebilirsem sileceğim bakalım...

kızlar haftalık ödevler gelmemiş daha.bende bi hevesle girdim eve gider gitmez başlayayım diye.

10 adet priz silmek

ÖDEVINI YAPANLAR

1. cnntrm
2.maral
3. soocute
4.eshma
5. Ayseyma
6.seyhan77
7.eflalim
8. Melegimkorusun
9.areser
10.pinhan16

Canım ben de biraz uğraştım olmadı daha sonradan tekniği anladım da oldu.peteğin vana kısmından değil öbür tarafdan kapağın altından tut kuvvetle yukarı çek kalkdı oldu valla :KK76:tekrar dene olmadı eşine süle yapsın.
vana kısmından zaten olmazda benimkiler eski tip sanırım kenarı düz değil yukarı kalkıyo ama çıkmıyo belki de gücüm yetmedi

BÜGÜNKÜ ODEV (7 Kasım 2015)
nevresim degi$tirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm

ben de yeni değiştirdim nevresimleri 2 gündür yatıştayım :))

X