Küllerden Doğmak Vol.2

haftalik odev listesin in orijinali nerde ??
herkesde kopyasi var nerden kopyaladiniz bulamadim

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

burada canım ilk sayfa

gulme yesam yaa dunden beri odev bekliyorum
hayal kirkligina ugradim
sen bana ayri odev ver ozelden olmami

canım buraya yazdıklarının hepsini yap sen güzel onlar hani sabah yazmıştın ya ben de mesaj attın mı demiştim hah onlar işte :)

Ödevleri acık gecikmeli yapıyor olsamda takip ediyorum çamaşır makinası temizlendi prizler silindi nevresim yeni değişmiştik zaten.. Listeye girememiş bulunuyorum tabi geciktigim için demi

Ödevleri acık gecikmeli yapıyor olsamda takip ediyorum çamaşır makinası temizlendi prizler silindi nevresim yeni değişmiştik zaten.. Listeye girememiş bulunuyorum tabi geciktigim için demi

aynen canım listeye girebilmen için en geç ertesi gün 9'a kadar yapman gerekiyor

yok ondan deilde
galiba haftalik odevleri yapman gerkiyor cumaya kadar
yani dun aksama kadar yapmiydin , sen persemnbe ak$ami geldin ya yetismezdi herhalde
simdi haftalik odevleir ve gunlukleri yap, ben sana puan olarak alki$ yaparim

BÜGÜNKÜ ODEV (7 Kasım 2015)
nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma
12.chentiq
13.Sosyoloji12

Dun degistirmistim

chentiq dun bildirim yaptim ama listede uyari yaziyor, neden ki?

caim galiba gece yarisi yapmisin sen bildirimi yani gece 11 den sonra

tamam canim ,canin saolsun
yarin baya vakdilm olur galiba dur bakalim neler yapabilcem

Alışcem yavaş yavaş zamanında yapmaya da inşallah...

canım şimdi cumaya kadar 6 günün var 4 tane de haftalık görevin var

1- tüm ev sil süpür
2- tüm masa sandalye sil
3-tüm tencere demlik cifle
4-eski günlük ödevlerden 6 tane yap

Onun dışında yarın sabah günlük ödevi öğren ve adı üzerinde gün içerisinde yap mutlaka

yok ondan deilde
galiba haftalik odevleri yapman gerkiyor cumaya kadar
yani dun aksama kadar yapmiydin , sen persemnbe ak$ami geldin ya yetismezdi herhalde
simdi haftalik odevleir ve gunlukleri yap, ben sana puan olarak alki$ yaparim

Haftalıklara bu hafta baslayabilicem ancak ama kararliyim uyucam bende sizlere çılgınlar gibi temizlik yapcam bu hafta.. Ahh alkışlar için çok çok teşekkürler işte boyle motive edeni asil ben alkislarim

Ay haftalık ödevler 3 tanesi tamamdır hallederimde su cifleme isi nasıl olcek ya temiz benim hepsi yinede ciflicem mi

2 gündür bulaşık yığınına dönen mutfağımı topladım ocağı tezgahı temizledim çaydanlıkları cifledim ama vidaları sökülmedi eşim de uğraştı hatta olmadı ben de öylece cifledim :) şu anda kendimce çoook büyük alkışı hakettim şimdi de kalkıp ayakkabılığa falan girişicem yarın kv kp eşimin halası,eşi ve de dedesi gelecekler.. evime ilk kez geliyorlar o yüzden her şeyin pırıl pırıl olmasını istiyorum dur bakalım neleri yetiştirebilicem görücez artık

valla bilemedim canım benimkiler de temiz aslında ama cifleyeceğim yine de

cnntrm sana gelsin canım

Ben hep cifleyip gıcıdırıp kaldırırım çünkü dolaba.. Bide malum zaten bi senelik evliyim bizdede pek sık yemek pismiyor benim tencereler kutulasam sıfır diye satabilirim bi seramiklerin canına okudum cifleye cifleye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…