Küllerden Doğmak Vol.2

BÜGÜNKÜ ODEV (7 Kasım 2015)
nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma

teşekkür ederim ben bilmeden bu görevlerin çoğunu yapmışım zaten kaynanam gelmişti yatıya ben evde olmayacağım için ve kaynanamda pek titiz temiz bi hatun olduğu için pazartesi salı günü dip köşe temizledim evi

1 mutfak dolabı iç dış temizlendi düzenlendi
2 3 balkon ve 2 teras camlarıyla beraber temizlendi düzenlendi
3 petekler dış yüzeyleri silinip içi elektrik süpürgesiyle alındı
4 tüm gardroplar düzenlendi tozu alındı,
5 bulaşık ve çamaşır makinesi buzdolabı ve derin dondurucu temizlendi
6 ayakkabılık düzenlendi
7 banyo wc duvarlarıyla beraber yıkandı
8 tüm havlular bornozlar yolluklar ( altı kaydırmazlı yolluklar ve kilimler) yıkandı ve serildi
9 koltuk örtüleri yıkandı koltuklar silindi halılar silindi
10 günlük ev işleri ( toz alma süpürme silme )

su an listedeki tek eksiğim fırın içlerini temizlemek gibi görünüyo ama onlarda temiz diye ellememiştim
yarında günlük göreve ek onları temizlesem mi?
listeye bakar mısııııınnnn. bunlar bizim şimdiye kadar 2 ayda anca yaptıklarımız heralde. Nasıl yapabildin bunların hepsini??? Sırrını versene. Çok pis özendim ya maşallahh... Sen buraya gel hiç gitme....

telefondan mı diyorsun önceden benimde öyleydi sonra chrome güncelledim oldu sanırım ama şöylede yapabilirsin her smile ın numarası var :KK17: mesela bu ifadeyi yapabilmek için :KKnumarası: yazacaksın örn :kk17: k ler büyük küçük k ile olmuyor biraz zor böylesi ama yinede fikir :)
ay bu ne harika... hemen bir kaçını ezberleyeyim. cepten ben de sıkıntı çekiyorum.:KK53::KK53:

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma
12.chentiq

Findikfaresi123 Findikfaresi123 cnm pc den saat karmaşası yaşıyorum hala.. sen dün 11 de bildirim yapmış görünüyorsun. ama bendi geç kaldım deyince kafam karıştı. Yani kimse geç kalmamış görünüyor pc ye göre...:KK57:

Evdeki tüm masa ve sandalyelerin temizlenmesi
tam olarak dün yaptım :))

Tencere, tava, çaydanlık ciflenmesi, ek yer vidalarının çıkarılarak temizlenmesi
Bundanda sadece tava var temizlencek diğerlerini bugün yaptım cifin çelik temizleyicisi ile

Evi silip süpürmek
bunu 2 gunde 1 yapiyorum zaten")
Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak)
Su an ütü yapiyorum etti 1 günlük ödev
Buzdolabı temizlendi 2
Kapılar silindi 3
Camlar silindi 4

2 eksiğim kalmış dün ve bugün kendimi temizliğe adadim odevlerde yaprak sarma varmi ydi ki ya onuda yaptım ama denk gelmedi:KK36:

haftalık ödevler gelmişşşş
chentiq chentiq canım ilan verecektik neredeyse yahuu nerelerdesin sen??? şaka bir yana ben ciddi ciddi endişelenmeye başlamıştım bu kıza bir şey mi oldu diye :KK43: .. bu haftanın ödevleri geçen haftaya göre kolay göründü gözüme artık son güne kadar sallarım :KK70::KK70: şaka şaka sallamam yaparım hepsini..
KASIM 2.HAFTALIK GÖREVLER:

• Evdeki tüm masa ve sandalyelerin temizlenmesi geçen hafta yaptım ama tekrar yaparım yine
    • Tencere, tava, çaydanlık ciflenmesi, ek yer vidalarının çıkarılarak temizlenmesi tencere tavaların altları kötü sadece onları temizlerim çaydanlık bu gece yapılacak mecbur
    • Evi silip süpürmek bu da yarın yapılacak hem misafir gelecek hemi de hafta içine kalmasını istemiyorum
    • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak) 5ten 6ya çıkmış :) haftalık ödevle alternatif olması bana yaradı ayakkabılık bu gece mecbur düzenlenecek :) 1 onu 3 de günlüklerden yapsam denk olur sanırım

listeye bakar mısııııınnnn. bunlar bizim şimdiye kadar 2 ayda anca yaptıklarımız heralde. Nasıl yapabildin bunların hepsini??? Sırrını versene. Çok pis özendim ya maşallahh... Sen buraya gel hiç gitme....

ay bu ne harika... hemen bir kaçını ezberleyeyim. cepten ben de sıkıntı çekiyorum.:KK53::KK53:

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma
12.chentiq

Findikfaresi123 Findikfaresi123 cnm pc den saat karmaşası yaşıyorum hala.. sen dün 11 de bildirim yapmış görünüyorsun. ama bendi geç kaldım deyince kafam karıştı. Yani kimse geç kalmamış görünüyor pc ye göre...:KK57:
Senin bendi diyen dillerini yerim :)
Pc ni öperim gozlerinden :KK66:

nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma
12.chentiq

Almanya saat farki centiqcim iki saat varya yarin düzeliyo ama

Almanya saat farki centiqcim iki saat varya yarin düzeliyo ama
2 nizde geçtiniz o zaman bugün. senin almanyadan katıldığını şimdi öğrendim. :)

Ek yer vidasi ne yahu ben anlamam ondan ciflerim gecerim:KK14:
hertence ve tavada vardır.kulp kısımlarına ve kapağın tutma yerine bak. oralar vidalı. ve söktüğünüzde o kısımları temizleyin demiştim. silip eçmeye her kullanımda cifliyoruz zaten..

Nerede olduğuma gelince bugün yemekli misafir ağırladım. Dün haberim oldu. Ama erkenden geldiler. Haliyl yemek alışveriş ikram yolculama derken anca bu saat oldu.

2 nizde geçtiniz o zaman bugün. senin almanyadan katıldığını şimdi öğrendim. :)

hertence ve tavada vardır.kulp kısımlarına ve kapağın tutma yerine bak. oralar vidalı. ve söktüğünüzde o kısımları temizleyin demiştim. silip eçmeye her kullanımda cifliyoruz zaten..

Nerede olduğuma gelince bugün yemekli misafir ağırladım. Dün haberim oldu. Ama erkenden geldiler. Haliyl yemek alışveriş ikram yolculama derken anca bu saat oldu.
Evet canim gurbetciyim ben

haftalik odev listesin in orijinali nerde ??
herkesde kopyasi var nerden kopyaladiniz bulamadim

X