Küllerden Doğmak Vol.2

Slm kizlar nasilsiniz valla ben bu hafta cok yoruldum bu haftalik islerden hamilelikten sanirim dum mutfak dolaplarini ve firini temizledim. Carsamba gunu balkonu temizledim orda kiler seklinde dolabim var onun icinide bitirdim. Bugunde evi sil supur tum petekleri ve camasir makinasini sildim diger 5 gunluk odevdende 1.ketil temizlemek firinin yaninda diye cabuk kirleniyo 2.bulasik makinasinin disini silmek 3. Dis kapiyi sildim 4. 7 parca utu yaptim oldum bittim yarinda kalan odevleri tamamlarim ve haftada bitiyo zaten

Haftalik odev listesine baktim bir tane gunluk odevim kalmis yarin iki tane gunluk odev yaptim mi tamamdir bu is sanki daha vardi gibi gelmisti bana farkinda olmadan bitirmisim

BUGÜNÜN ÖDEVİ (05 Kasım 2015)
Çamaşır makinesinin dışını ve altını silmek

ÖDEVİ YAPANLAR
1.chentiq
2.dagci
3.anka_misali
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.seyhan77

ÖDEVİ YAPANLAR
1.chentiq
2.dagci
3.anka_misali
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.seyhan77
7.pinhan16

bugun kuçuk oglum hiç durmuyor , bi dunya i$im vbardi
sonuç hiç bisey yapamadim
petekler kaldi bide çamasir makinesi
of nerden buldum ben bu zor odevi kimse itirazda etmemi$$

ÖDEVİ YAPANLAR
1.chentiq
2.dagci
3.anka_misali
4.cnntrm
5. Melegimkorusun
6.seyhan77
7.pinhan16
8.anathema

Banyo temizlik zaten hemen çekip siliverdim gecede boş calistircam saat 10dan sonra akıllı saat ya elektrik çok gitmesin

Aaa ben bayılıyorum senin verdiğin odevlere valla dün kek yapmaya daha çok usendim kendim yiyemedim ya milletede yedirmedim attım buzluga:))

ÖDEVİ YAPANLAR
1.
chentiq
2. dagci
3. anka_misali
4. cnntrm
5. Melegimkorusun
6. seyhan77
7. pinhan16
8. anathema
9. yesa1

ayyyyy senin ödevlerine itiraz edilir mi yahuuuu illa bir tepki verilecekse alkışlanır

Dur ne acelen var saha 24 saat var ben sonra oturup yeni ödev bekliyorum:))

canım ya sen de çalışmıyor muydun, yarın tüm gün iş, sonra kayınvalideme davetliyiz biz, gece 23:00'da anca gireriz eve

Bi de kendim kolay gaza geldiğim için herkesi de gaza getireyim dedim

canım ya sen de çalışmıyor muydun, yarın tüm gün iş, sonra kayınvalideme davetliyiz biz, gece 23:00'da anca gireriz eve

Bi de kendim kolay gaza geldiğim için herkesi de gaza getireyim dedim
Pazartesi cuma boş günüm öğretmenim ben suuusss kiskanmasinlar şimdi beni

canım biz zamanında seninle şöyle bir şey konuşmuş olabnilir myiz. benim aklımdan geçmişti ama söyledim mi bilmiyorum. her gün ödevi veren kişi, seni 1-dagcı diye yazsın, eger odevi yapmamış olursan ertesi gün çıkartırız. ben düşünmüştüm ama karara vardık mı hatırlayamadım şimdi.

benim balkondaki dolabımın iiçi silinecek bii tur. sadece o kaldı..

3 kasım ve 4 kasım listelerini de ekleyebilir misiniz. unutulmuş

Slm kizlar son kalan gunluk odevide
5. Uzun zamandır aramadığımız, konuşmadığımız bir akrabamızı aramak halini hatırını sormak tamamladim. Kac aydir konusmadigim arkaddim vardi onu aradim baya konustuk iyide oldu boylelikle benim haftalik isler tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…