Küllerden Doğmak Vol.2

Patron aşkolsun ayaklanma cıkartma çabalarını sıddetle kınıyorummm
Kısır ne zamandan berı tatlı sayılıyor
Tencere dıbın kara senunkı benden kara

Ödeve naptınız ya sabah tatlıydı. Ben de bir çeşit sebze yemeği ekliyim mi barbunya yapmıştım
Şaka bi yana hazır baklava yufkasından burma yapıp arkadaşa götürmüştüm ödev diye. Değiştiğini bilseydim kısır yapardım.

Kuyamam canımm
Cok gecmış olsunn

Haha odevın başına gelen pişmişbtavugun başına gelmedı valla

BUGÜNKÜ ÖDEV (4 Kasım 2015)
Tatlı, tuzlu, kısır ,biber dolması yada yoresel yemek yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. pinhan16
2. naz__24
3. Areser
4. chentiq
5. yesa1
6.maral
7.arzu_91_03
8. cnntrm
9.anathema
10. Sosyoloji12
11. Ayseyma
12. yesilkubbe
13. bendimahi
14.anka_misali

bendimahi canım geçmiş olsun çok.. bilirim o ağrıları ilkokul 4te bana da eklem romatizması teşhisi konmuştu ama çok küçük olduğumdan tam olarak hastalığa çevirmeden kurtuldum.yine de kalbimde eser bıraktı maalesef.. mitral kapakçıkta hafif kalınlaşma olmuş bir ara kalp ilaçları kullanmaya başlamıştım 25 yaşımda neyse ki iyi bir doktorla karşılaştım da onun kontrolünde kalp ilacını da bıraktım... Allah yardımcın olsun kalbini kontrol ettirmediysen muhakkak bir kardiyoloğa görün bu hastalık kalbe fena vuruyor
chentiq canım özellikle eklem yerlerinde ağrı yapar sızım sızım sızlar özellikle dizler ve en çok da soğuk havalarda.. şüpheleniyorsan dahiliyeye çıkıp kan tahlili ver kandan anlaşılıyor romatizma olup olmadığı..

Yandaki kapağı yukarı dogru iteceksin canım ben alıştım cok kolay çıkıyor...

Yandaki kapağı yukarı dogru iteceksin canım ben alıştım cok kolay çıkıyor...

ittim ama usulünü beceremedim heralde petek tümden yerinden oynamaya başlayınca korkup bıraktım bir de çıkartırım falan maazallah kalsınlar öyle pis pis napiim dışlarını temizledim yeter :)))

Bende bugun haftalık ödevlerden

Fırın temizlemesi : yapıldı
Balkon : benim koca bi terasım var o yıkandı
Petekler : temizlendi
Eski günlük ödevlerden : lavabolar yıkandı, eşyaları yerine kaldırma yapıldı, wc temizlendi....2 tane daha yapacagım aklıma gelmedi neler yapmıştık...

Nir tek mutfak dolapları kaldı o da gözümde büyüyor yatın sabah başlasam bitiririm herhalde....

Bir hafta yani geçen hafta bildirim yapamadım. günlük ödevlerim de tam değildi. Listeden çıkmış mı oldum şimdi chentiq . böyle bi durumda sadece 1. uyarıyı almıyor muyduk?
yok yahu. O listeden cikma degil aslinda yanlis tabir olmus. Uyari verdiklerimiz odev veremiyor sadece. Yok cikma mikma ya hu...

Patron aşkolsun ayaklanma cıkartma çabalarını sıddetle kınıyorummm
Kısır ne zamandan berı tatlı sayılıyor
Tencere dıbın kara senunkı benden kara
hic de oyle bir cabam yok vallaha. Polemik yaratma. Bdv den is cikmadi sana heralde kisiri da ben eklemedim canim. Bir allah in kulu tatli tuzlu kisir diye cevirmis. Ama o ben degilim. Yaniciiiimeee senin gibi odevi yoresel yemek diye modifiye etmedim.

Dil çıkaran hatun ikonu atiyorum sana.. cepten giriyoruz diye... yarin odevi ben vereyim de gooorrr.. Tabiki uyumaya gidiyorum. Bu agrilari bir soracagim dahiliyeye. O zamana kadar erkeeenn yatariiim erken kalkarriiimmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…