Küllerden Doğmak Vol.2

Merhaba kızlar nasılsınız?

Ben topikten atılmadım degil mi izin almıştım zaten Hasta yaşlı ve yorgundum

Bugünden itibaren aranıza katılıyorum tekrardan ve günlük ödevi yapıcam inşallah. :)

aynı rahatsızlık bendede vardı. Eklem romatizması ve doktorlar ' Kalbine vurmuş' diye bir tabir kullanmış ailemi korkutmuştu. Babamda beni hastane hastane gezdirmişti neyseki benimkide önem alındı ve çocuk vücudu daha dirençli oldugundan hastalıga çevirmeden kurtuldum :) Şimdilik bir rahatsızlıgını görmedim ilerde çıkarmı bilmem

Benim de 23-24 yaşında çıktı ortaya çarpıntım oluyordu çok fazla kardiyolojide bakıldığında mitral kapakcikta hafif kalinlasma görüldü. Eklem romatizmasi gecmisimi anlatinca hastalık seni siyirip geçmiş dedi dr. Çok şükür daha ciddi bir hasar vermemiş erken önlem alınınca

eline sağlık.
ödev bile yapmışsın.:)
çok geçmiş olsun canım.

geçmiş olsun canım.
senin ağrın siyatik gibi geldi bana.

kısırı ben de severim.herkes de beğenir kısırımı.:)
Gunluk odev
Camaşır makınesını dışını ve altını silmek

bu akşam lavaboyu vs. yıkarken sileyim.
p.tesi silmiştim ama yine bir elden geçireyim.:)

Iç anadolunun en has corbası arabaşı:)))))
Kızım sen Fransa'da değilmisin orayıda içabadoluyamı çevirdinsonra bizi AB ye almıyorlar ayarımız yok diyebi akrabam var ABD ye tarhana sokarken yakalandı

Bu arada bende telden gıruyorum
Dılde cıkarrım nanıkde yaparım
Bende bende

Tirbiyesiz seni. İnsan patronuna nanik yapar mı...
Hiç utanmıyor kos koca kadın banik yapıyorepeydir takılmıyordum MaRaL_ la iyi oldu ohhhh.

Hoşgeldin Canım

chentiq bu arada dünki ödevi yesa modifiye etti simit yapıcam oda sayılsın dedikısır nerden çıkdı anlamadım

Gunluk odev
Camaşır makınesını dışını ve altını silmek

1.chentiq diyeyim.

Temizlemistim keratayi... altini temizleyemem kusura bakma. Yere bitisik kendisi.

Telden nasil usenmiyorsunuz ikona falan. Ben tikliyorum taa asagida aciliyor kucucuk bir sey. Onu kaydir bunu kaydir derken ne yazacagimi unutuyorum. Gene de sana sunu yapmadan gecemiiciiim

ne nanigi

ben de p.tesi güzelce silmiştim banyoyu yıkarken.
bu akşam lavaboyu ovarken yine silerim.

ben akşam giremiyorum,vaktim olmuyor.
sabah da aklıma gelene dek vakit geçiyor.

not:sabah 3 afacanı kreş,okula göndermekle cebelleşip,bir de yemek,ev toplama vs. ile uğraşınca işe geldiğimde maratonda koşmuş kadar oluyorum.

1.chentiq
2.dagci

Ben de sildim makinemi. Ben çok fazla yumuşatıcı kullanıyorum deterjan gözü sürekli kirleniyor. Haftada bir çıkartıp su gelen delikleri diş fırçasıyla güzelce fırçalıyorum. Bir de çamaşır yerine ve deterjan gözüne bolca sirke koyup boş çalıştırıyorum.

BUGÜNÜN ÖDEVİ (05 Kasım 2015)
Çamaşır makinesinin dışını ve altını silmek

ÖDEVİ YAPANLAR
1.chentiq
2.dagci
3.anka_misali
4.cnntrm

BUGÜNÜN ÖDEVİ (05 Kasım 2015)
Çamaşır makinesinin dışını ve altını silmek

ÖDEVİ YAPANLAR
1.chentiq
2.dagci
3.anka_misali
4.cnntrm
5. Melegimkorusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…