Küllerden Doğmak Vol.2

merhaba ne güzel bir iş yapıyorsunuz yahuuu bayıldım vallahi bende aranıza katılmak isterim ama anlamadığım haftalık ödevler aylık ödevler ve günlük ödevler ayrımı? haftalığı buldum günlüğü de buldum ama aylık ödevleri bulamadım ya da ben yanlış okudum ödevleri
ne olur bende katılıyım bir şeylerin parçası olmayı cok özledim.
  1. biri bana yapılması gereken ilk liste ile 6 kasımın ödevini yazabilir mi?

merhaba ne güzel bir iş yapıyorsunuz yahuuu bayıldım vallahi bende aranıza katılmak isterim ama anlamadığım haftalık ödevler aylık ödevler ve günlük ödevler ayrımı? haftalığı buldum günlüğü de buldum ama aylık ödevleri bulamadım ya da ben yanlış okudum ödevleri
ne olur bende katılıyım bir şeylerin parçası olmayı cok özledim.
  1. biri bana yapılması gereken ilk liste ile 6 kasımın ödevini yazabilir mi?

6 kasimin odevi yarin sabah ilk gelen vericek ( sabah 4 den itibaren ) yani su an me$hul :)

haftalik liste bende yok @yesa1 gel hele bacim liste nerdee

günlük ödevler listeye dahil olan kişilerden biri tarafından veriliyor. yani 6 kasımın ödevini bu gece saat 4ten sonra topiğe giren ilk kişi verecek henüz belli değil.. haftalık ödevleri de konu sahibimiz yarın gece 12den sonra verecek. bu hafatanı ödevlerini bitirmek için yarın 23.00e kadar vakit var. bence yarının günlük ödeviyle beraber aramıza katıl ama bu haftanın ödevleri geçti artık yarın gece verilecek olan haftalık ödevlerle asıl katılımın gerçekleşir

ho$geldin aramiza bu arada

ayyyyy senin ödevlerine itiraz edilir mi yahuuuu illa bir tepki verilecekse alkışlanır
ayy $imartiyosun ama sen benii cicim
bi daha esya çekme dersem beni uyyarin , ne var altinda ustunu silelim yeter deyin
belim agridi, çamsir makinesiin agir oldugunu soylemedi,iz hçbiriniz

Aaa ben bayılıyorum senin verdiğin odevlere valla dün kek yapmaya daha çok usendim kendim yiyemedim ya milletede yedirmedim attım buzluga:))
hahahha sen yemee milletten ne istiyon yesinler taze tazeee
benim buzlukda kedi enini kaybedecekk
kek atarsam bi daha bulamammm

sakin buzluk odevi vermeyim ardima bakmadan kaçarimmmm

BUGÜNÜN ÖDEVİ (05 Kasım 2015)
Çamaşır makinesinin dışını ve altını silmek

ÖDEVİ YAPANLAR
1.
chentiq
2. dagci
3. anka_misali
4. cnntrm
5. Melegimkorusun
6. seyhan77
7. pinhan16
8. anathema
9. yesa1
10.maral

BUGÜNÜN ÖDEVİ (05 Kasım 2015)
Çamaşır makinesinin dışını ve altını silmek

ÖDEVİ YAPANLAR
1.
chentiq
2. dagci
3. anka_misali
4. cnntrm
5. Melegimkorusun
6. seyhan77
7. pinhan16
8. anathema
9. yesa1
10. Maral
11. Areser

Yarın evde olsam kesin yaparım da sabah 9 aksam 4 kurs var imkansız....

Bu arada aynı anda yazdık ödev bildirimi neyse ben düzelttim hemen 11. Sıraya girdim..,

ama ama ama sen 5te 4 yapmazsın ki sen tam tam yaparsın hep

ama ama ama sen 5te 4 yapmazsın ki sen tam tam yaparsın hep

Aynen bu hafta olmadı yaa bide gözüme alamadım mutfak dolaplarını benim mutfak buyuk dolap cok bide benim bir huyum var cok inceliyorum yaparken herseyi yıkar tekrar yerine koyarım kavanozlar tabaklar bardaklar ıvır zıvırlar baharatlıklar falan anlayacağın yeme di bu ödevi yapmak.....

kizlar benim eltimle kayinim 15 yillik evli,6 çocuklari var ( sonradan ikizler oldu besleyek derken altiladilar : )

neyse

1 ay kadar once buyuk bi kavga oldu kayinim siddet uyguladi vs eltim evi terketdi , devlete sigindi ( onlarda fransada )
simdi ayri evlerdeler baristirmaya çalisiyor falan herkes
bugun kp eltimin babasini arayip senin kizin pasakliydi vs demi$
ki eltim pis deildide duzen pek yokdu evinde
kp yurt disi oldugu için hiç evine gelmedi kayinimin, nerden biliyor tabiki oglu yani kayinimdan duydugu bu
15 yil evli ol, her turlu kahrini çeksin kadin o kadar çocuk dogursun baksin etsin giki çiksin
sonra sen dov evden kov, gitti diye zaten pasakliydi olsun
çok uzuldum duyunca

buraya niye yazdim bilmiyorumda,kocalarinizin agzina laf vermeyin , bu erkek milletinden hersey beklenir biliyordumda bu kadarini bilmiyordum .. (

içindeki her şeyi yıkarsan zor olur tabi canım niye zulmediyorsun kendine o kadar.. neyse seni ilk ve son görüşümüz olur böyle sanırım.. azerinin topiklerinde çok okudum senin yazılarını sayende az gaza gelmedim :)))

o kadar çok çocuk olursa kadın pasaklı olmak zorunda ki zaten napsın bana yetmiyor 24 saat 6 çocukla hiç yeter mi?? hele kp e ne oluyormuş onu hiç anlamadım. kaynının evin temizliğini babasına anlatmasını yine hiiç anlamadım. Allah yardımcısı olsun eltinin ve çocuklarının..

of canim kayinim ben dovdum kadin gittti demiyorki
lafi dinlemiyordu, benden çok esya para pul istiyordu,yemekleri guzel deildi den tut kahvalti hazirlamadgina kadr herseyi diyor kayinim
sorun bunlar deil, dovdugu gunden kavga bunlardan çikmamis ama adam bozuk teyp gibi suçunu bastirùaya çalisiyor iste ...
kp in i$guzarligi ortalik simdi daha çok karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…