Küllerden Doğmak Vol.2

Canlar kışlık hazırlık yaptınız mı? Ben 15 kilo taze fasulye, 50 kilo domates yaptım. 15 kilo taze fasulye ye zaten 25 kilo domates koydum. Çok güzel oldu be. 25 kilo da domates sos yaptım. Veee bugün de 25 kilo patlıcan, 25 kilo kırmızı biber aldım. Közlenip buzluğa kavuşturucam onları da. 2 kilo da yufka alınıp sigara böreği sarılıp buzluğa girecek aboooo çok işim var çokkkkk

Benim annem ve kayınvalidem sağolsun hiç bir şey yapmadım

Ya lütfen doğruyu söle sen insanmısınyoksa robot falanmıbu ne Hız arkadaşım gece uyumayan iki bebe ve bukadar iş azmi maşallah

Ben dün 3 kilo fasülye aldım buzluğa koydum,5 kiloda domates doğrayıp koydum,geçen seneden konserve domatesim var baya kaldı ondan sebep yapmadım bi 5 kilo daha fasülye alıcam inş çocuklar seviyor çünkü,Patlıcanlı biberi nasıl koyuyorsun bende istiyorum ve nasıl közliceksin

Benim annem ve kayınvalidem sağolsun hiç bir şey yapmadım
Ben KV den kabul etmiyorum yapıyor ama kızına ver diyorumannem yapıyor sağolsun ama benimde elimden geliyor artık şuan sadece tarhana yapıyor annem yoğurdu onuda birlikde çıkarcaz seneye tarhanamıda kendim yapıcam inş

Atom karınca diyorlar bana
Çok seviyorum böyle şeyleri kuzum. Kafam dağılıyor yaparken de terapi gibi geliyor valla.
Ben taze fasulye yi konserve yapıyorum canım. Doğrayıp yıkayıp tencere ye atıyorum rengi sararınca da domates rendesi koyuyorum böyle kocsmannn tencerem var onlar orda kaynarken kavanozları hazır ediyorum alıp kavanoza koyup ters çeviriyorum. Hımmm mis gibi oluyor pişiriceğim zaman salça hiç koymam bol domatesli oluyor
Biber i de patlıcan ı ateş yakıyoruz mangal yerinde közleyip temizliyorum poşetlere koyup buzluğa atıyorum. Yiyeceğimiz zaman da çıkarıyorum kırmızı biber eriyince içine sarımsak limon tuz yağ hımmm mis mis patlıcan a genelde hünkar beğendi yada ali nazik yapıyorum.
Acıktımmmm

Annem hala çalışıyor bende ona böyle destek oluyorum eve geldiğinde hazır birşeyleri olsun diye. Kv dem beli rahatsız ona da yapıyorum. Tarhana. Yapsam mı diyorum bu sene de henüz karar veremedim. Kahvaltılık zır oluyor onu yapınca tarhana ya vakit kalır mı işte onu bilmiyorum.

Bezelye,domates koydum sıra tarhanada

Canım kızına da versin sana da versin ne olacak.

Benim receller eriştem patlıcan kırmızı biber ve kurular annem

Tarhana ve acili ve turşu ve Menemen ve fasulye kayinvalidem

Bir şeyler atlamis olabilirim
Canım sonra kızıma az verdim vs laf ediyor bende istemiyorumbi kaç kerede kızım kendi yapıyor vs dedi uğraşmak istemiyorum Anlıcan kendime yetecek kadar yapıyorum ohh mis
Reçellerimide yapdım 2 kavanoz böğürtlen 1 büyük kavanoz Vişne 1 küçük kavanoz kara erik '1 küçük kavanoz da kayısı dahada yapıcam reçeller var nektariden yapıcam,limon denicem vs

Bu arada lavobalar bitti

Sadece mutfağı çekdim :)
Banyo ovuldu,küçük bi çamaşır odam var ordada lavabom var ama üzerine halı koydum dün ondan sebep ovamadım halıyı koymadan silmişdim ona sayın artık

BUGÜNKİ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…