Küllerden Doğmak Vol.2

benimde ütü masam kırıldı,yenisini sipariş verdim internetten,birkaç güne gelir,koca bir sepet beni bekliyor bakalım kaç parça çıkacak
şimdiden sana sabır diliyorum
aslında ben ütüden gocunmam çünkü ütüüz bir şey giyme fikri beni huylandırmaya yetiyor
kiminde aşırı itizlik var bende de bu napım
ütü apmak değil ama onları yerleştirmek yoruyor beni

ya kızlar azerinin konusunda da yazdım az önce benimsimgeler yazının yanında çıkmıyor sizdede oluyor mu bu? nasıl çözerim bunu yardımcı olabilecek var mı?

Büyük kızım 3 yıldır pedegog, çocuk gelişimi ve şuan da çocuk psikoloğuna gidiyor. Hırçın, memnuniyetsiz bir çocuk olduğu için. Sürekli ağlar. Benim bilincim ile bu tedavilere başladık biz. Çocuk diye bırakamadım profosyonel yardım alsın istedim. Üstelik diabet hastası benim kızım ve buda benim gözlemlerim ile ortaya çıktı. Doktorumuz eğer fark etmeseydiniz komaya bile girebilirdi dedi allah korusun. Çok gözlemleyen, çokkk sabırlı bir anneyim ben. Benim çocuklarımın evde yaptığı tahribatı gören herkes biz olsak çoktan bağırırdık bu nasıl sabır diyor. Hiç mi kızmıyorum tabi ki kızıyorum ama eve zarar verdikleri için değil ev ne olucak eşya birbirlerine zarar verince kızıyorum. Ben 7 sene sonra anne oldum. Evlat yokluğunun ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Şimdi iki yavrum var şükürler olsun ki.
Üstelik bak bir yazımda bitkisel uyku şurubu kullandık ama işe yaramadı dedim. Demek ki benim çocuklarım böyle.
İkisi de prematüre doğdu, küçük doğanlar genelde böyle hareketli ve uykusuz olurlar. Bu dünya da sağlıktan başka zenginlik yok benim için. Şekeri de olsa şükür ki sağlıklı varsın uyumasın, küçüğüm yoğun bakımda yattığı halde sağlıklı ya varsın uyumasın. Ben hep eğlenceye vuruyorum hayatı. Hayat bu başka türlü çekilmez çünkü.
Canim Rabbim bagislasin evlatlarini.
Evet premature bebeklerin %80ni oyle oluyor malesef :KK43: Rabbim guc kuvvet versin sana masallah herkes sabirli olamiyor oyuzden demistim ama sen belliki cok bilincli bir annesin,
Sadece benim demek istedigim kizinin tek sorunu uykusuzluk eger yeterli uyursa inan ne aglamasi kalir nede baska bir sorunu.. Bunlarda zamanla cozulur insallah

Son düzenleme:
Sanırım 90 parça ütüyle rekor bende
Not:Abartmıyorum

OOOOOOOOO süpersin ultraanne:) :rolleyes:adına yakışır şekilde :KK55:

benimde ütü masam kırıldı,yenisini sipariş verdim internetten,birkaç güne gelir,koca bir sepet beni bekliyor bakalım kaç parça çıkacak

Şimdiden güle güle kullan canım benim :KK74:
G:KK73:N:KK73:Y:KK73:N
ya bende aktif olmak istiyorum günlükleride yapmak istiyorum neyse arap atı gibi olurum sonradan açılırım inşallah:confused:

yaaaaaaaaaaaaa seni burada görmek pek güzel Baronessss:KK71: hep gel hep :KK19:

günaydin sekerler ödev iki lavabo dogru anladim demi temizleyip yazarim insallah

Evet canım bizlere iki lavabo, chentiq chentiq e 3 :-):KK53:

bu arada lavabolarımı yıkadım hemde 3tane

:nazar:

o zaman ödevini yapanlar :KK71:
1-ultraanne

@Bi kahve canım bebeklerin hakkında yazdıklarını okudum, hiç canını sıkma, bi bakmışsın büyümüş kocaman kız olmuşlar ve bunların hepsi geride kalmış, eşinle birbirinize anlatıp güleceğiniz anılar haline gelmiş :nazar::KK68:

Ahahahaaa bende durmadan kodu bozuk diyorum :KK70: :KK70: canları sağolsun öyle böyle büyüyorlar işte. Küçüğüm yatağında oynarken uyudu. Büyükte az önce uyudu bende yemeklerimi yaptım :KK66: Yarın 2 den sonra evde olmicam gelince hazıra konayım dedim :KK70:
Valla canım Rabbim sabır versin,benim bebeler 9 da yatar daha küçüklerken akşam 8 -7.30 du hiç abartmıyorum uykuyu çok seviyorlar şimdilerde 9 da yatıyorlar azcık geçsin oğlum ağlama krizine giriyor peşindende kız Başlıyor,hasta olsalar bile uyurlar maşallah:nazar:

Ödev için mersi canım 3 lavabom var kolay iş :) iyi gezmeler
hadi gecmis olsun bacim. sizin aile kimseyle kıyaslanmamali. Baba 2 de geliyor. bir kac saat ileri sarkmis bir duzen. buyume hormonunun salgilannmasi icin tamamen karanlik olmali da diyorlar. gece lambasi yakarsan hoop sil bastan. benimki de erken yatiyor ama lambasiz uyumaz. defigin gibj her turlu buyuyorlar. sinirler gerilmesin de...
Benim çocuklarımda gece lambası olmadan uyumaz sabaha kadar yanıyor,Abi'm ahşaptan kocaman bi ev yapmış içinede led lambalar koymuş bir Sürü renk var bide kumanda yapmış hergün ayrı renk yanıyor:KK48:

Dindong saat 4.03. Ses veriyorum se se se sess :KK66:
Efendim bugün şöyle en fazla 2 lavabo temizlesek mi diyorum? İnşallah kolay bir görevdir kolaysa dua edin zorsa yine dua edin.iyi sabahlar ben yatar artık....
Dualar seninle :KK51:

Sanırım 90 parça ütüyle rekor bende
Not:Abartmıyorum
:KK57::KK57::KK57:

:KK57::KK57::KK57::KK57:

Günaydın kızlar ben daha yeni kalkdım :KK16:bebeler koltukları yemeğe başlıcaklarmış az dahao_Oşindi kahvaltı yapıyoruz:kk77:

Selam kizlar bende hazir ogle arasi bir bakim dedim size bugun okuldayim insallah eve gider gitmez lavubalari silerim insallah, ben zaten her defasinda kuruluyorum o yuzden temizlemesi kolay olacaktir:)

Bu arada dun yaptigim haftalik gorevlerin resimlerini cekmistim

image.jpg

image.jpg

Kizlar bu sabah 4te verilen odev illa bir sey temizleme mi olmali? Duzenleme olabilir mi? Örneğin evin ... odasi ... köşesi düzenle gibi.

Tabii ki canım hatırlıyor musun mutfaktan 3 kıyafetlerden 3 ürün atmıştık,

Mesela 1 adet mutfak dolabı düzenlenecek ya da 1 adet kıyafet dolabı düzenlenecek ya da 1 çekmece düzenlenecek gibi bir ödev de verilebilir. :mad:

sağol canım benim,dudişden öpmeyeydin iyiydi ammaaa:KK53:

hahhahahahhahah çok güldüm ya :-):-):-) canım valla kusura bakma dikkat etmemişim

:KK22:

Ben de bugün 5'te çıkacağım, ama bir kaç işim var sonra eşimin çıkış saati olur 6'da onu aldıktan sonra 6.15 6.20 gibi evde olup sonra yemek yiyip sonra onları kaldırıp sonra çay içtikten sonra inşallah yapacağım :KK45::KK53::KK53::KK53:

X