Küllerden Doğmak Vol.2

benimde ütü masam kırıldı,yenisini sipariş verdim internetten,birkaç güne gelir,koca bir sepet beni bekliyor bakalım kaç parça çıkacak
şimdiden sana sabır diliyorum
aslında ben ütüden gocunmam çünkü ütüüz bir şey giyme fikri beni huylandırmaya yetiyor
kiminde aşırı itizlik var bende de bu napım
ütü apmak değil ama onları yerleştirmek yoruyor beni

ya kızlar azerinin konusunda da yazdım az önce benimsimgeler yazının yanında çıkmıyor sizdede oluyor mu bu? nasıl çözerim bunu yardımcı olabilecek var mı?

Canim Rabbim bagislasin evlatlarini.
Evet premature bebeklerin %80ni oyle oluyor malesef Rabbim guc kuvvet versin sana masallah herkes sabirli olamiyor oyuzden demistim ama sen belliki cok bilincli bir annesin,
Sadece benim demek istedigim kizinin tek sorunu uykusuzluk eger yeterli uyursa inan ne aglamasi kalir nede baska bir sorunu.. Bunlarda zamanla cozulur insallah

Son düzenleme:
Sanırım 90 parça ütüyle rekor bende
Not:Abartmıyorum

OOOOOOOOO süpersin ultraanne:) adına yakışır şekilde

benimde ütü masam kırıldı,yenisini sipariş verdim internetten,birkaç güne gelir,koca bir sepet beni bekliyor bakalım kaç parça çıkacak

Şimdiden güle güle kullan canım benim
GNYN
ya bende aktif olmak istiyorum günlükleride yapmak istiyorum neyse arap atı gibi olurum sonradan açılırım inşallah

yaaaaaaaaaaaaa seni burada görmek pek güzel Baronessss hep gel hep

günaydin sekerler ödev iki lavabo dogru anladim demi temizleyip yazarim insallah

Evet canım bizlere iki lavabo, chentiq e 3

bu arada lavabolarımı yıkadım hemde 3tane

o zaman ödevini yapanlar
1-ultraanne

@Bi kahve canım bebeklerin hakkında yazdıklarını okudum, hiç canını sıkma, bi bakmışsın büyümüş kocaman kız olmuşlar ve bunların hepsi geride kalmış, eşinle birbirinize anlatıp güleceğiniz anılar haline gelmiş

Valla canım Rabbim sabır versin,benim bebeler 9 da yatar daha küçüklerken akşam 8 -7.30 du hiç abartmıyorum uykuyu çok seviyorlar şimdilerde 9 da yatıyorlar azcık geçsin oğlum ağlama krizine giriyor peşindende kız Başlıyor,hasta olsalar bile uyurlar maşallah

Ödev için mersi canım 3 lavabom var kolay iş :) iyi gezmeler
Benim çocuklarımda gece lambası olmadan uyumaz sabaha kadar yanıyor,Abi'm ahşaptan kocaman bi ev yapmış içinede led lambalar koymuş bir Sürü renk var bide kumanda yapmış hergün ayrı renk yanıyor

Dindong saat 4.03. Ses veriyorum se se se sess
Efendim bugün şöyle en fazla 2 lavabo temizlesek mi diyorum? İnşallah kolay bir görevdir kolaysa dua edin zorsa yine dua edin.iyi sabahlar ben yatar artık....
Dualar seninle

Sanırım 90 parça ütüyle rekor bende
Not:Abartmıyorum

Günaydın kızlar ben daha yeni kalkdım bebeler koltukları yemeğe başlıcaklarmış az dahaşindi kahvaltı yapıyoruz

Selam kizlar bende hazir ogle arasi bir bakim dedim size bugun okuldayim insallah eve gider gitmez lavubalari silerim insallah, ben zaten her defasinda kuruluyorum o yuzden temizlemesi kolay olacaktir:)

Kizlar bu sabah 4te verilen odev illa bir sey temizleme mi olmali? Duzenleme olabilir mi? Örneğin evin ... odasi ... köşesi düzenle gibi.

Tabii ki canım hatırlıyor musun mutfaktan 3 kıyafetlerden 3 ürün atmıştık,

Mesela 1 adet mutfak dolabı düzenlenecek ya da 1 adet kıyafet dolabı düzenlenecek ya da 1 çekmece düzenlenecek gibi bir ödev de verilebilir.

sağol canım benim,dudişden öpmeyeydin iyiydi ammaaa

hahhahahahhahah çok güldüm ya canım valla kusura bakma dikkat etmemişim

Ben de bugün 5'te çıkacağım, ama bir kaç işim var sonra eşimin çıkış saati olur 6'da onu aldıktan sonra 6.15 6.20 gibi evde olup sonra yemek yiyip sonra onları kaldırıp sonra çay içtikten sonra inşallah yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…