Küllerden Doğmak Vol.2

Ben bakamayalı temizlik isleri baya ilerlemiş :KK43:ben artık temizlik felan yapmıyorum kızlar buzdolabı camdı fayansdi derken kendimi dün akşam acilde buldum sancıdan ntsye aldılar sancin var ama doğum sancısı deil dediler hala ara ara hatta saat başı ayağa felan kalktmda karnıma gren bir sancim var neyin sancisi anlamış deilim evimin halini görseniz her yer oyuncak halılar yok yerler toz pislik eşim is yaptını görmücem diyo ama içime sinmiyor :KK61:doğum yaklaştı ice napcami şaşırdım

Canlar kışlık hazırlık yaptınız mı? Ben 15 kilo taze fasulye, 50 kilo domates yaptım. 15 kilo taze fasulye ye zaten 25 kilo domates koydum. Çok güzel oldu be. 25 kilo da domates sos yaptım. Veee bugün de 25 kilo patlıcan, 25 kilo kırmızı biber aldım. Közlenip buzluğa kavuşturucam onları da. 2 kilo da yufka alınıp sigara böreği sarılıp buzluğa girecek aboooo çok işim var çokkkkk
canım sigara böreği buzluktan çıktıktan sonra sulanıp birbirine yapışmıyormu?buzluyken ayırıyorsan parçalanmıyor mu?

Ben KV den kabul etmiyorum yapıyor ama kızına ver diyorum:110:annem yapıyor sağolsun ama benimde elimden geliyor artık şuan sadece tarhana yapıyor annem yoğurdu onuda birlikde çıkarcaz seneye tarhanamıda kendim yapıcam inş:KK51:
ne tarhanası canım?

Yok canim kapakli degiller cekmeceler icin almistim

canim giriste bidolabim var onun cekmecesindeler

anladım canım mantıklıymış güle güle kullan :KK68:

Bu haftanın görevleri bitti:KK53:

ooooooo feraceli bomba gibi geldin, sakın gitme ha bi yerlere :rolleyes::KK9:

Canım sonra kızıma az verdim vs laf ediyor bende istemiyorumo_Obi kaç kerede kızım kendi yapıyor vs dedi uğraşmak istemiyorum Anlıcan kendime yetecek kadar yapıyorum ohh mis :KK51:
Reçellerimide yapdım 2 kavanoz böğürtlen 1 büyük kavanoz Vişne 1 küçük kavanoz kara erik '1 küçük kavanoz da kayısı:kk77: dahada yapıcam reçeller var nektariden yapıcam,limon denicem vs :KK45:

ayy senin kayınvaliden garipmiş :KK12: boş ver ya çok doğru karar vermişsin :KK50: benim annem de kayınvalidem de şahanedir o yüzden sıkıntı yok :21:

Bu arada lavobalar bitti :KK49:

Sadece mutfağı çekdim :)Eki Görüntüle 1627023
Banyo ovuldu,küçük bi çamaşır odam var ordada lavabom var ama üzerine halı koydum dün ondan sebep ovamadım halıyı koymadan silmişdim ona sayın artık:KK51:

Süpersin canım ellerine sağlık :nazar:

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar :KK9:

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77

Findikfaresi123 Findikfaresi123 canım senin de maşallahın var, hiç chentiq chentiq :KK4:gibi değilsin, sorgusuz sualsiz yapıp hani yeni görev diyorsun :KK37:
:KK54:

anladım canım mantıklıymış güle güle kullan :KK68:

ooooooo feraceli bomba gibi geldin, sakın gitme ha bi yerlere :rolleyes::KK9:

ayy senin kayınvaliden garipmiş :KK12: boş ver ya çok doğru karar vermişsin :KK50: benim annem de kayınvalidem de şahanedir o yüzden sıkıntı yok :21:

Süpersin canım ellerine sağlık :nazar:

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar :KK9:

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77

Findikfaresi123 Findikfaresi123 canım senin de maşallahın var, hiç chentiq chentiq :KK4:gibi değilsin, sorgusuz sualsiz yapıp hani yeni görev diyorsun :KK37:
:KK54:
Yok gitmem sevdim burayı kök salarım artık :KK70:

Ben bakamayalı temizlik isleri baya ilerlemiş :KK43:ben artık temizlik felan yapmıyorum kızlar buzdolabı camdı fayansdi derken kendimi dün akşam acilde buldum sancıdan ntsye aldılar sancin var ama doğum sancısı deil dediler hala ara ara hatta saat başı ayağa felan kalktmda karnıma gren bir sancim var neyin sancisi anlamış deilim evimin halini görseniz her yer oyuncak halılar yok yerler toz pislik eşim is yaptını görmücem diyo ama içime sinmiyor :KK61:doğum yaklaştı ice napcami şaşırdım

yagmurluk canım benim burada da diğer topic de de herkes söyledi, sen çok hırpalıyorsun kendini artık son haftalar dinlen ve sadece bebeğini düşün. lütfen dikkat et kendine, boş ver evin kirli olsa ne olacak sağlığın yerinde olsun yeter :KK68:

ben buzluyken ayırmaya çalışmıştım parçalanmıştı da bir keresinde ,iyice erimesini bekleyince de yapışmıştı
Yufka iyi değilse öyle olur,ben marketten yufka almıyorum sadece yufkacıdan alıyorum hem daha lezzetli oluyor hemde yapışmıyor parçalanmıyor.
Misafir geldiği zaman çok iyi oluyor çıkar kızart yenilsin :KK66:

Yufka iyi değilse öyle olur,ben marketten yufka almıyorum sadece yufkacıdan alıyorum hem daha lezzetli oluyor hemde yapışmıyor parçalanmıyor.
Misafir geldiği zaman çok iyi oluyor çıkar kızart yenilsin :KK66:
hmm anladım canım,ben de bir yufkacı bulursam inşallah öyle yapayım

[QUOTEkış kıesödevini yap gel t: 42525997, member: 192636"]sal canım sal, senin gibi çalışkan arılar lazım bize :KK71:

O zaman ben de kacar ödevimi yapayım da geleyim :KK53:[/QUOTE]
Tamam koş kız ödevini yap gel:KK45:

kızlar bişey sorucam size,içinizde sivaslı veya kahramanmaraşlı var mı?

X