Küllerden Doğmak Vol.2

Ben bakamayalı temizlik isleri baya ilerlemiş ben artık temizlik felan yapmıyorum kızlar buzdolabı camdı fayansdi derken kendimi dün akşam acilde buldum sancıdan ntsye aldılar sancin var ama doğum sancısı deil dediler hala ara ara hatta saat başı ayağa felan kalktmda karnıma gren bir sancim var neyin sancisi anlamış deilim evimin halini görseniz her yer oyuncak halılar yok yerler toz pislik eşim is yaptını görmücem diyo ama içime sinmiyor doğum yaklaştı ice napcami şaşırdım

canım sigara böreği buzluktan çıktıktan sonra sulanıp birbirine yapışmıyormu?buzluyken ayırıyorsan parçalanmıyor mu?

ne tarhanası canım?

Yok canim kapakli degiller cekmeceler icin almistim

canim giriste bidolabim var onun cekmecesindeler

anladım canım mantıklıymış güle güle kullan

Bu haftanın görevleri bitti

ooooooo feraceli bomba gibi geldin, sakın gitme ha bi yerlere

ayy senin kayınvaliden garipmiş boş ver ya çok doğru karar vermişsin benim annem de kayınvalidem de şahanedir o yüzden sıkıntı yok

Süpersin canım ellerine sağlık

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77

Findikfaresi123 canım senin de maşallahın var, hiç chentiq gibi değilsin, sorgusuz sualsiz yapıp hani yeni görev diyorsun

Yok gitmem sevdim burayı kök salarım artık

yagmurluk canım benim burada da diğer topic de de herkes söyledi, sen çok hırpalıyorsun kendini artık son haftalar dinlen ve sadece bebeğini düşün. lütfen dikkat et kendine, boş ver evin kirli olsa ne olacak sağlığın yerinde olsun yeter

ben buzluyken ayırmaya çalışmıştım parçalanmıştı da bir keresinde ,iyice erimesini bekleyince de yapışmıştı
Yufka iyi değilse öyle olur,ben marketten yufka almıyorum sadece yufkacıdan alıyorum hem daha lezzetli oluyor hemde yapışmıyor parçalanmıyor.
Misafir geldiği zaman çok iyi oluyor çıkar kızart yenilsin

Yufka iyi değilse öyle olur,ben marketten yufka almıyorum sadece yufkacıdan alıyorum hem daha lezzetli oluyor hemde yapışmıyor parçalanmıyor.
Misafir geldiği zaman çok iyi oluyor çıkar kızart yenilsin
hmm anladım canım,ben de bir yufkacı bulursam inşallah öyle yapayım

[QUOTEkış kıesödevini yap gel t: 42525997, member: 192636"]sal canım sal, senin gibi çalışkan arılar lazım bize

O zaman ben de kacar ödevimi yapayım da geleyim [/QUOTE]
Tamam koş kız ödevini yap gel

kızlar bişey sorucam size,içinizde sivaslı veya kahramanmaraşlı var mı?

yesa canım evet benim KV biraz tuhafff hem yapar hem laf eder bende gelemiyorum artık en Güzeli kendi işini kendin Gör usulü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…