Küllerden Doğmak Vol.2

16 EKİM ÖDEVİ
KLOZET FIRÇASI TEMİZLEMEK

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. 2kediannesi
3. anathema8.
4. catuke
5. yesa1
6. anka_misali
7. sosyoloji12
8. cnntrm
9. maral
10. Nill41
11.yesilkubbe
12._VUSLAT_
13. Areser
14.nnightsaill
15.Littlebutterfly
16.ftemiz

17 EKİM - 23 EKİM HAFTALIK GÖREVLERİ:

Tum evin genel temizligini yapmak. Supurmek, silmek, toz almak.
2 günde 1 yaptığım is zaten bugün hallederim:)

Fotoğraflarimizi tasnif etmek. Cep telefonu, pc, album. Elde ne varsa. Cok fazla fotografi olanlar icin Asgari duzenleme suresi 1 saattir

Bunuda yapamam gerekiyordu çok iyi olur tel resim doldu

.1 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa. Buzdolabi, kiler, kömürlük, yukluk dahil)

mutfakta lavabo altı berbat bunuda yapcaktim zaten

Evdeki tum fircalari dezenfekte etmek, kaynatmak. Dis fircasi, sac fircasi, lavabo klozet fircasi... Elbise fircasi

Oo buda çok iyi:)

Yazlik ayakkabilarin bakiminin yapilarak kaldırılması, kislik ayakkabilarin bakimlarinin yapilarak yerlestirilmesi. Bakim yapilmasi gereken Ayakkabi sayisi cok fazlaysa, alt rakam en az 20 diyelim

Geçen hafta portmanto düzenlerken yapmıştım sadece bazanin altindan Botlarım cikacak:)

16 EKİM ÖDEVİ
KLOZET FIRÇASI TEMİZLEMEK

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. 2kediannesi
3. anathema8.
4. catuke
5. yesa1
6. anka_misali
7. sosyoloji12
8. cnntrm
9. maral
10. Nill41
11.yesilkubbe
12._VUSLAT_
13. Areser
14.nnightsaill
15.Littlebutterfly
16.ftemiz
17.pinhan16

P pinhan16 canım diğer konuya yazmıyoruz sadece bildirim yapıyoruzz :KK19:

günlük ödevlerimizi en geç ertesi gün 09:00'a kadar yapıp bildirim yapıyoruz :KK19:

haftalık bildirim de cuma en geç 23:00'a kadar bildirim yapıyoruz
:KK19:

günlük ödevini yaptığın zamanda en son listeyi yayınlayan arkadaşın mesajına cevap deyip listeye adını ekleyip cevapla diyorsunuz

ftemiz ftemiz canım benim diğer konuya günlük listeyi yazmıyoruz :KK68:

Son düzenleme:
oeevler çok guzel ama su fotograf isi nasil olcak ki
ben bu konuda çokk tembelim
binlerce resim var be ben asla geri dÖNup duzenleme yapmadim 7 senedir yani kizim dogdugunan beri
hatta klimda buyuk ogluma kuçugun kopyasi diyoalr arayip bulup bakmak istiyorum ama resim nerde bilmiyorumki :KK43:
bana 1 deil 24 saat lazim o i$ için oda bende yok
neyse yapacaz artik biseyler

dolap içinde , dolpa çokkk duznelemek için istediginiz dolap olsun :)
supurme tammamda bende sevmiyorum silme isini ama oglum emkelmem isini arttitrdi artik iyice hizlandi jet gibi dolaniyor evi ve her ne hikmetse hiç halida durmiuyor bu çocuk

:oops::oops::oops:oyy halami aaryim bari bayramda bile elim degmedi aamaaya yuzumde yok ama neyseee

Aslında daha erken yazacaktım ama elimi yaktım :cry: sağ elimin 2.3.4 parmağını kahve makinesinde. Sol elimle yazıyorum. Evde yanık kremi de yokmuş içime döküldü acısı
çok geçmis olsun canim
simdi nasil opldu elin
insannin bi yerinin acimasi çok zorrr, diken batsa eline canin orda oluyor
simdi nasil oldun
benim parmak biraz n geçti artrik iyielsiyor galiba
bi yuere degdirmezsem acimiyor

günlük ödevlerimizi en geç ertesi gün 09:00'a kadar yapıp bildirim yapıyoruz :KK19:

günlük ödevini yaptığın zamanda en son listeyi yayınlayan arkadaşın mesajına cevap deyip listeye adını ekleyip cevapla diyorsunuz

kiz yesa ne guzel ilgileniyon herseyle bu toppicde
saol canim eline koluna saglik:KK200::KK200:

Kizlaŕrrrrrrrrr Günaydın haftalıklar da günlük odev de bayaa kolaymis bu sefer. Artık hepimiz 5te 5 tamamlandı deriz değil miiiiııiiiiiiiii

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Kızım benim şimdiden 5-5 yapılmış :KK45:evde temizlenmedik yermi kaldı o_Oşaka şaka pazartesi yine temizlik var misafirler gidince dippp Köşe girmek lazım ama nasıl:KK34:

Offf çok fena.
Şimdi onları bi köşeye saklıyoruz gidip yatıyoruz. Yarın gruplara ayırıyoruz çocuk ve büyük olarak. Atılacak varsa atıyoruz. Sonra en önemli olandan başlayıp ütülüyoruz. Yorulunca bırakıyoruz zaten önemli parçalar bitti. Çok ara vermeden tekrar başlıyoruz.

Ya da hepsini yerlerine koyup lazım olanı ütüleyip giyiyoruz :-)
Aha benim taktikler bunlar :KK54:

Anlaşıldı merkez :-)

X