Küllerden Doğmak Vol.2

Cok tatlisin ya... ben bunlari tekrar mi yikasam napsam
Gozumun onunden gider :KK70: esim yazliklari utulemea zaten o zaman bir daha utulenecek diyor. Hakli mi sizce?

Bu arada gorevlere kimse yorum yapmamis. Bildirim topigindeki mesaji guncelliyirum her seferinde. Ilk mesaja yazdım

16 EKİM ÖDEVİ
KLOZET FIRÇASI TEMİZLEMEK

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. 2kediannesi
3. anathema8.
4. catuke
5. yesa1
6. anka_misali
7. sosyoloji12
8. cnntrm
9. maral
10. Nill41
11.yesilkubbe
12._VUSLAT_
13. Areser
14.nnightsaill

Bende tuvaletle birlikte fırçayı temizledim :)

Gozumun onunden gider :KK70: esim yazliklari utulemea zaten o zaman bir daha utulenecek diyor. Hakli mi sizce?

Bu arada gorevlere kimse yorum yapmamis. Bildirim topigindeki mesaji guncelliyirum her seferinde. Ilk mesaja yazdım
pardon yaaa ilk mesaja yazmışsın ben de nerde görevler diyorum

16 EKİM ÖDEVİ
KLOZET FIRÇASI TEMİZLEMEK

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. 2kediannesi
3. anathema8.
4. catuke
5. yesa1
6. anka_misali
7. sosyoloji12
8. cnntrm
9. maral
10. Nill41
11.yesilkubbe
12._VUSLAT_
13. Areser
14.nnightsaill
15.Littlebutterfly

çok çok çook özür diliyorum bildirim yapmayı unuttum gerçekten çok özür diliyorum...

ooooo süper chentiq chentiq cimm ödevleri çok beğendim kolaymış ohhhhh misafirim olcaktı sen bir şekersin harikasın hele son maddene bayıldımm iyi ki varsın:KK15:
hadi hayırlı olsun kızlarr
tek sorum ayakkabı bakımından kasıt nedir?

Yeni görevler süper olmuş bu hafta hepsini tamamlayacağım inşallah, yalnızca anlamadığım ayakkabı bakımı? Benim hiç yaptığım bir şey değil de o yüzden soruyorum Hoppa

Ayakkabi bana bakim yap diye bagiriyor mu giyilecek durumda mim altinda toz camur var mi boyasi yapilmali mi deri jse bakimini yaptik mi spor ise temizledik mi. Astari cikmjs mi bagcigi eskimis mi tokasi kopmus mu..

Ilk kez bu kadar kisi online goruyorum. Kizlar acayip gaza ihtiyacim var. Utu gorevi verecektim. Kendine torpil gecti demeyin djye veremedim. Bana bir akil verin. Su manzaraya bakin.

birkaç gün önce ütü ödevi verildiğinde 60 parça ütü yapmıştım ama bitmemişti üstüne de 4-5 makine çamaşır yıkandı yine 60 olmasa da 40kesin vardır yarın bir ara beraber girişelim ütülere bence :KK66:

chentiq chentiq sen bizim her şeyimizsin En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ayy ödevler birbirinden güzel hangisine sevinsem bilemedim
--ilk madde var ya o ilk madde şimdi diğer arkadaşlar çıkıp diyecek ki "böyle haftalık ödev mi olur zaten her gün yapıyoruz" ama benim en en en nefret ettiğim iştir dolap düzenle fayans ov vs bunları yap de yaparım ama ev süpürmekten hele ki silmekten nefret ediyorum yaa bazen ben nasıl kadınım diye kendime sövmüyor da değilim hani:KK62: yarın el mahkum yapılacaktı ödev olması da süper oldu benim için
--2. madde belki yıllardır ertelediğim şey. fotoğraflar pcde farklı farklı dosyalarda düzenleyip harddiske atmak lazım ama birtürlü elim gitmedi zor diye:KK47: ödev olunca yapılacak ve pek de güzel olacak inşallah
--dolap düzenlemede oğlanın dolap kalmıştı aslında bu hafta onu yapmayı düşünüyordum ama zor iş diye heralde unutmuşum şu bilinçaltı pek güzel bir şey işime gelmeyeni unutturuyor hemen:KK53:
--fırça ödevini hayatımda ilk kez yapıcam o_O
--portmantoyu düzenlerken yazlık ayakkabılardan tadilata ihtiyacı olanları tamir için kullanılmayacak olanları da atılmak veya verilmek üzere ayırmıştım. kışlıklar bodrumda duruyor yarın veya pazar günü onlar da çıkınca ayrılır yine bu da süper denk geldi:KK15:
--kandil ödevine gelince (ki bu aslında ödev değil sanırım) kendi çapımda bir şeyler okurum inşallah oğlum hastalandığında 40yasin diye niyetlenip 3te bırakmıştım:KK43:onu tamamlarım en azından
mesajı okuyan okumayan herkese şükranlarımı sunarım:KK37::KK50::KK19:

Tabii ki haklı. Neden ütüleyip kaldıracaksın. Çıkınca zaten hem yıkanacak hem ütülenecek. Zaten sana söylediğim kitaba bişey demedin. Tam senin için o bak. O kitaba göre yazlık kışlık bile kaldırmamak gerekiyor.

17 Ekim Cumartesi günün ödevi
Uzun zamandır aramadığımız, konuşmadığımız bir akrabamızı aramak halini hatırını sormak.

bu saat oldu yatamadım kolay ödev olduğu iyi oldu Allah razı olsun valla... ama şimdiden düşünmeye başladım kimi arasam diye. sanırım ödevin zor kısmı burası:KK48:

Tabii ki haklı. Neden ütüleyip kaldıracaksın. Çıkınca zaten hem yıkanacak hem ütülenecek. Zaten sana söylediğim kitaba bişey demedin. Tam senin için o bak. O kitaba göre yazlık kışlık bile kaldırmamak gerekiyor.
Aa ben kaçırmıŞ mıyım, hangi kitap mış o

Kizlaŕrrrrrrrrr Günaydın haftalıklar da günlük odev de bayaa kolaymis bu sefer. Artık hepimiz 5te 5 tamamlandı deriz değil miiiiııiiiiiiiii

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Haftasonu çalışanlar dip bucak temizlik yapıyor diye uğraştırıcı bir şey vermek istemedim. Benim de misafirim var bu gün. Sabah ayrı akşam ayrı gelecekler. Kendimi de düşündüm :-)

Supersin canım benim. Ben de olsam bakım verecektim zaten kuaföre gideceğim de bugun söylemesi ayip :KK19::KK55:

günaydın kızlarrr,
ekte kitaplığım, akşam üşenmedim yaptım temizliği.

Eklentiler

• kitaplık1.jpg
    kitaplık1.jpg
    156,2 KB · Görüntüleme: 49
  • kitaplık.jpg
    kitaplık.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 52
X