Küllerden Doğmak Vol.2

Kabul olur mu bilmem ama şehir dışına çıkmamın sebebi uzun zamandır görmediğim dayımın kızı nişanlanıyor bugun uzun zamandır görmediğin aktabalarımı göreceğim aramak yerine bu olur mu ziyaret diyelim
ooo olur tabi olmazmi hiç :)
onemli olan bi akrabani hatirlamak

canım 1 günlük ödevimiz, 5 de haftalık görevimiz var.

Günlük ödevimiz bir yakınımızı aramak, haftalık ödevlere de bu link'ten ulaşabilirsin. :KK19:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

Maralcıımmmmmmmmmmmmmm ya mesajın çok tatlı, at at canım at kurtul, rahatla :KK68::KK68:

-VUSLAT- -VUSLAT- canım yaa sana mesaj yazacaktım ne yazacağımı bilemedim bir türlü o_O beni arayabilirsin istersen :KK60:
kiz dolap temizledim koiyacak bisey kalmadikiii içine :KK45::KK45::KK45::KK45:

canım 1 günlük ödevimiz, 5 de haftalık görevimiz var.

Günlük ödevimiz bir yakınımızı aramak, haftalık ödevlere de bu link'ten ulaşabilirsin. :KK19:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

Maralcıımmmmmmmmmmmmmm ya mesajın çok tatlı, at at canım at kurtul, rahatla :KK68::KK68:

-VUSLAT- -VUSLAT- canım yaa sana mesaj yazacaktım ne yazacağımı bilemedim bir türlü o_O beni arayabilirsin istersen :KK60:
Canım çok sağol güzel düşüncen için:KK60: Aile, akraba olarak sadece bir abimle görüşüyorum o da 2 gün önce senelik iznini bizimle geçirmek için yanıma geldi:)

MaRaL_ MaRaL_ sağ ol canım, elim bugün daha iyi minik minik su toplamıştı ama patlatmadan epey iş yaptım çok şükür. Dün gece çok sızlamıştı ama şimdi acı kalmadı :)

bende evin tüm temizliğini yaptım, yatak odası dolabını temizledim eşim de biraz yardım etti sağ olsun, var olsun :) haftalık ödevlerden iki tane yaptım bile akşam da annemlere gidiyoruz fotoğraf düzenleme işini bilgisayardan yapacağım. Düğün olalı 5 ay oldu ben hala fotoğrafları seçip gönderemedim fotoğrafçıya bu yüzden de hala bir albümümüz yok, bu ödev tam benlik :KK54:

Canım çok sağol güzel düşüncen için:KK60: Aile, akraba olarak sadece bir abimle görüşüyorum o da 2 gün önce senelik iznini bizimle geçirmek için yanıma geldi:)
canim. Eger istiyorsan. Hani adinla yasa diye dua ederler ya... Insallah nickinle yasarsin diye dua etmek isttedjm sana..

BUGÜNKÜ ÖDEV (17 Ekim Cumartesi)
Uzun zamandır aramadığımız, konuşmadığımız bir akrabamızı aramak halini hatırını sormak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3.anathema8
4.naz__24

Bu hafta yeterince Eş dost akraba aradım aramadığım kimse kalmadı :KK45:yarında kısmetse hepsini görücem :KK51:ohhhh missss.

Kızlar hepiniz davetlisiniz beklerim:KK60:mimkün olsada burdan size canlı yayın yapsak Öğlen namazından sonra toplaşırdık:KK48:

Uzun zamandır aramadığımız, konuşmadığımız bir akrabamızı aramak halini hatırını sormak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3.anathema8
4.kelebek25
denizlideki anneannemi aradım ben istanbuldayım onuda belirteyim iyi geldi böyle ödevler çok hoş oluyor

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3.anathema8
4.kelebek25
5. cnntrm

uzuuun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla konuştuk çünkü düşündüm de ben bütün akrabaları 2 hafta önce düğünde gördüm :)

Canım sen de uzun zamandır görüşmediğin bir arkadaşını ara. Benim de hiç kendi akrabam yok eşimin teyzesini aradım. Vardır seninde çok sevdiğin ama yoğunluktan arayamadığın birisi...

Og
MaRaL_ MaRaL_ sağ ol canım, elim bugün daha iyi minik minik su toplamıştı ama patlatmadan epey iş yaptım çok şükür. Dün gece çok sızlamıştı ama şimdi acı kalmadı :)

bende evin tüm temizliğini yaptım, yatak odası dolabını temizledim eşim de biraz yardım etti sağ olsun, var olsun :) haftalık ödevlerden iki tane yaptım bile akşam da annemlere gidiyoruz fotoğraf düzenleme işini bilgisayardan yapacağım. Düğün olalı 5 ay oldu ben hala fotoğrafları seçip gönderemedim fotoğrafçıya bu yüzden de hala bir albümümüz yok, bu ödev tam benlik :KK54:
ene kizz sen daha yeni evliymi$in kiyaamam :)

]BUGÜNKÜ ÖDEV (17 Ekim Cumartesi)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3.anathema8
4.kelebek25
5. cnntrm.
6.naz__24
7.maral

bayaramda aramaya firsatimin olmadigi halami aradim, kuzenim ordaymis onlada konustum
30 dk surdu yetermi :)

X