Küllerden Doğmak Vol.2

cumartesi günü yardımcı geldi halılarımı da açtım .
klasik işlerim var evde artık .
eve gidince bulaşık makinesini dizicem çamaşır atacam makineye 1 makine kadar da çamaşırım var onları katlayacam

iyim canim ya aynen bende buaralar okadar yogunumki yetisemiyorum hicbiseye… iyi yapmissin canim sen nasilsin hersey yolundami?

Yolunda şükür benimde işler yoğun eve gidince yorgunluktan ölüyorum birşey yapamıyorum .
sen ne yaptın görünmüyorsun pek
inanirim bendede ayni canim ya kosturmaca gecio sürekli evet bayadir gelemedim… ayni devam kilomu korumaya calisiyorum spor yapioyrum bol bol ve bos anlarda elimden geldigince evi cekip cevirmeye calisiyorum ama baya bi is birikiyo yapamiyorum vallah

spor yapmayalı aylar oldu yoga yapmaya çalışıyorum ama düzenli değil 2 hafta da 1 .
kiloda aldım malesef . sabahları ben çok iyi iş yapıyorum 30 dk erken kalkıyorum bir sürü iş bitiyor toparlama ile ilgili

ja kac kilo oldun canim? anladim ben spora devam ediyorum cok sükür birakmadim hic… aaaa ne güzel ben 7de evden ciktigim icin daha erken kalkip yapamam herhalde ama cok iyimis aslinda aliskanlik haline getirince mis gibi olur

selam nasılsın
Iyi diyelim iyi olalım annem.. aşırı Yoğunluk yorgunluk ne ararsam var... sen napıosun. Benim hiç temizliğe elim varmıyor. Yeniden topige dönecem ama dönme hevesimi kaybettim. Senin gordugunden 6 kg daha aldım. Navlem nasil hâlâ temizlik yaparken türkü cigiriyor mu

günaydın iyiyim çok şükür
kesin cigiriyordu

İyi geceler küldaşlar nasılsınııız
Kimseler yok örümcek bağlamış buralar cıks cıks cıks yakışmadı bize:)))

Nasılsın başkanım sende hoşgelmişsin

Bu prenseslik beni bozdu kabul et noluuuur ey başkanımmm külkedisi olmaya geldim

Etiket yapıcaktım arkadaşları ama beceremedim değişmiş mi sitenin işleyişi
Neyse pazartesi toplaşalam mı kızlar
Herkese hayırlı geceler...

sen nerelerdesinbir gittin pir gittin

ja kac kilo oldun canim? anladim ben spora devam ediyorum cok sükür birakmadim hic… aaaa ne güzel ben 7de evden ciktigim icin daha erken kalkip yapamam herhalde ama cok iyimis aslinda aliskanlik haline getirince mis gibi olur
ben uykuyu pek aramıyorum ondan erkenden kalkıyorum bazen 5te kalkıyorum yoga ypıyorum duş alıyorum kahve keyfi kahvlatı derken işe geliyorum harika oluyor . 3 4 kilo deyim

heyyy kızlaarrr.. ben de geldim.. kimler var başka? kubdef yorgun anneanne SchonerDuft ayyy sene oldu ya, unutmuşum isimleri de hatırlayamadakılarım gücenmesin..
bir yandan özledim eski tempoya dönmek istiorum, bir yandan gözüm kkorkuyor yapabilir miyim tereddüt ediyorum. Ah iki hafta önce oalacaktım ki badana, tadilat, büyük temizlik.. bayağı aktif olurdum..
napsak, toplaşsak mı?

toplanak ben varım bu arda hoş geldin

toplanirsak bende varim

Nerelerdeydin canım Nasılsın.
Toplanalım valla ev iyice batmadan toplasak ama :)
Eline sağlık canım güle güle kirlet

toplanak ben varım bu arda hoş geldin
hoşbulduk..
toplanirsak bende varim
sizin hatırladıklarınız varsa siz de etiketleyin, çoğalalım. bereketli olsun
Nerelerdeydin canım Nasılsın.
Toplanalım valla ev iyice batmadan toplasak ama :)
Eline sağlık canım güle güle kirlet
biraz tembellik edeyim dedim, ama fazla uzadı galiba sen de bildiklerini, tanıdklarını etiketle canlandıralım buraları.. küller birikmiş epey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…